Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 32
Aixam , 42
Alfa Romeo , 1229
Alpina , 5
Artega , 3
Audi , 11615
Bentley , 11
BMW , 8934
Bugatti , 5
Buick , 11
Cadillac , 57
Chevrolet , 453
Chrysler , 460
Citroën , 2206
Corvette , 1
Dacia , 66
Daewoo , 188
Daihatsu , 83
Dodge , 83
Ferrari , 3
Fiat , 5256
Ford , 12915
Great Wall , 15
GMC , 27
Honda , 356
Hummer , 51
Hyundai , 1164
Infiniti , 20
Isuzu , 57
Jaguar , 479
Jeep , 593
Kia , 563
KTM , 8
Lada , 8
Lancia , 762
Land Rover , 2135
Landwind , 2
Lexus , 30
Ligier , 1
Lincoln , 60
Maserati , 16
Maybach , 1
Mazda , 531
Mercedes-Benz , 51472
MG , 34
MINI , 611
Mitsubishi , 1411
Morgan , 1
Nissan , 2356
NSU , 3
Opel , 7327
Peugeot , 3284
Piaggio , 9
Pontiac , 2
Porsche , 709
Renault , 4760
Rover , 283
Saab , 150
Seat , 1407
Škoda , 735
Smart , 1492
Spyker , 1
Ssangyong , 199
Subaru , 52
Suzuki , 409
Tata , 24
Toyota , 4612
Trabant , 2
TVR , 1
VW Volkswagen , 24913
Volvo , 1150
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 6

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

03 Qer 01:46
Linku:
,

passat 200euro i diskutueshem

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:44
Linku:
,

AUDI A6 2.7TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:51
Linku:
,

Shitet ose ndrohet VW Passat 2.0 TDI , Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:42
Linku:
,

GOLF 7

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 19:08
Linku:
,

Okazion Citroen C4 Picasso 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 20:30 ,

Range Rover Sport

8 888 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:30 ,

SUZUKI AUTOMAT 1.6 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:30 Dyqani ,

VW GOLF 5 MANUAL 2.0cc NAFTE 2007

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin Gaz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:30 Dyqani ,

FORD FIESTA S 1.6cc NAFTE MANUAL 2008

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:30 ,

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:30 Dyqani ,

/// PERFEKTE FORD MUSTANG - 03 OKAZION

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:30 ,

BMW SERIA 3 AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 ,

Toyota RAV 4 2.0 Nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:30 Dyqani ,

MINI COPER 1.4cc BENZIN AUTOMAT 2009

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:30 ,

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2006 7Vende Automat Super

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:30 ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:30 ,

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2006 7Vende Automat Super

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:30 ,

Mercedes Benz C220 Automat M.Nderrimi

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 ,

Wolkswagen golf plus cross

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:30 ,

Golf 5 manual, 1,9 disel 6+1 marsha, 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 ,

Mercedes C 220 cdi 2005 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

VW Golf 5 Nderrim

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 ,

FORD FUSION AUTOMAT 1.6 ZVICRA 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:29 Dyqani ,

MERSEDEZ-BENZ ML 350 3.0cc NAFTE 2013

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:29 ,

Smart

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:29 ,

Toyota RAV4

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:29 ,

Mercedes C 220 cdi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Naftë

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Mercedes

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 ,

Opel Meriva 1.7 TDCi shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Caddy 1.6 2011

7 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:29 Dyqani ,

VW TURAN 1.9cc NAFTE AUTOMAT LUK 2010

6 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Passat SE 2.0 Naft 2013 Automat

8 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Audi A6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Dyqani ,

VW PASAT 3.0cc AUTOMAT BENZIN-GAZZ

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Mercedes - Benz Evo okazion

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 ,

Smart 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:29 ,

Ford Focus 1.6 Naft

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Dyqani ,

VW GOLF 5 MANUAL 1.6ccBENZIN 2005

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:29 ,

✅BENZ E 220 CDI EURO 5 AUTOMAT GJERMANIA✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Jeep Patriot 2.4 LPG

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 ,

✅BENZ E 200 CDI 2005 ME 6 MARSHA EURO 4 GJERMANIA✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 ,

✅ VW POLO 1.4 TDI 2005 MANUALE EURO 4 GJERMANIA ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:29 Dyqani ,

BMW SERIA 5 SHUM E MIRMBAJTUR OKAZION

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 ,

OPEL ASTRA AUTOMAT 1.8 BENZIN 2005 ZVICRA

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:29 ,

Vw Touran 6+1 vende motor 1.9

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 ,

OKAZION VW GOLF VI 2.0 NAFTE 2010

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Opel Astra 1.7 Diezel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 ,

Porsche Cayenne 4.8 S

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:29 Dyqani ,

MAZDA 6 MANUAL 2.0cc NAFTE 2004

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:28 ,

Citoren C3 AUTOMAT 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:28 ,

Benz E 220 viti 2002 automat

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:28 ,

VW GOLF 6 TDI AUTOMAT

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

Në fillim