Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 43
Aixam , 43
Alfa Romeo , 1321
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 13357
BAIC , 1
Bentley , 13
BMW , 10333
Bugatti , 6
Buick , 13
Cadillac , 68
Chevrolet , 541
Chrysler , 513
Citroën , 2497
Corvette , 1
Dacia , 74
Daewoo , 204
Daihatsu , 97
Dodge , 98
Ferrari , 4
Fiat , 5978
Ford , 14716
GMC , 29
Great Wall , 20
Honda , 398
Hummer , 63
Hyundai , 1319
Infiniti , 21
Isuzu , 63
Jaguar , 517
Jeep , 664
Kia , 643
KTM , 11
Lada , 7
Lancia , 859
Land Rover , 2388
Landwind , 2
Lexus , 34
Ligier , 1
Lincoln , 64
Maserati , 18
Maybach , 2
Mazda , 605
Mercedes-Benz , 57421
MG , 34
MINI , 683
Mitsubishi , 1548
Morgan , 1
Nissan , 2656
NSU , 3
Opel , 8247
Peugeot , 3659
Piaggio , 13
Pontiac , 3
Porsche , 853
Renault , 5253
Rover , 306
Saab , 159
Seat , 1595
Škoda , 843
Smart , 1824
Spyker , 1
Ssangyong , 219
Subaru , 57
Suzuki , 491
Tata , 27
Toyota , 5482
Trabant , 2
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 28156
Volvo , 1353
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 7
Zastava , 8

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

27 Nën 15:28
Linku:
Dyqani ,

RENUALT CAPTURE - Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

1 097 380 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 15:56
Linku:
Dyqani ,

Shitet TATA Indigo sw LX

190 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 14:55
Linku:
,

Mercedes Benz C Clas 300

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 15:24
Linku:
Dyqani ,

Smart ForFour

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:10 ,

Opel Insignia 1.6 Benzin+Gaz 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 Dyqani ,

TOYOTA YARIS VITI 2004✅ BENZINE✅

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 ,

Mercedes Benz E 270 CDI

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

CITROEN C3 KAMIO AUTOMATIKE

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:10 ,

Shitet Golf 6

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 Dyqani ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE ✅ VITI 2005✅

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 ,

Bmw 530 Automat

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:09 ,

Smart ForTwo Cabrio

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:09 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:09 ,

Fiat Punto 2006 1.3 Nafte Kamio Manuale

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:09 ,

C220 FULL EXTRA Avangarde Kamio Automatike

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:09 ,

Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:09 Dyqani ,

❌FORD FUSION VITI 2006 MOTORRI 1.4 NAFTE ❌

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:09 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:09 ,

Vw Golf 1.9 Nafte GTI//LooK Manuale Viti 2004

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:09 ,

CLS350 Gaz+Benzine E Vitit 2006 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:09 Dyqani ,

❌FORD FIESTA 2009 MOTORRI 1.4 NAFTE SUPER GJENDJE❌

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:08 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:08 Dyqani ,

❌VOLKSWAGEN GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE❌

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:08 ,

X5 3.0 Nafte 2005 Automatike Full Options

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:08 ,

Mercedes C220 Nafte 2006 Sport//Edition Automatike

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:08 ,

Renault Megane 1.9 Nafte Viti 2006 Manuale

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:08 ,

C220 Nafte 2005 Sport//Edition Automatike

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:08 ,

C220 Nafte 2005 Automatike

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:08 ,

Bmw X5 3.0 Nafte 2005 Automatike Full

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:08 ,

e class

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:07 ,

Vw Golf 6 2.0 Nafte 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:07 ,

Volkswagen Pasat Automat 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 ,

MERCEDES S55 CARLSSON BENZINE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:07 ,

Audi A4 S-Line 1.9 Nafte 2001 Kamio Manuale

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:07 ,

Opel Antara 2.2 Nafte 2011 Automatike

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:07 ,

Golf Plus 1.4 Gaz+Benzine Viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:07 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 ,

Jaguar S-Type

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 Dyqani ,

FORD FIESTA 2010 ✅ BENZIN-GAZ ✅ LETRAT 1 VIT ✅

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:07 ,

Ml 350

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:07 ,

Mercedes Benz S320 AMG

11 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:06 ,

Audi A8 3.0 2007 M.Nderrimi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:06 ,

MercedesBenz C180 Benzin Gaz

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:06 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine Viti 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:06 ,

Mercedes Benz C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:06 ,

Audi A4 Automatike Full Optsion S-Line 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:06 ,

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000 €

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:05 ,

Bmw Seria 7 3.0 Pa Taks Lluksi

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:05 ,

Mercedes Benz A Clas 170 CDI

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:05 ,

Bmw 535 Pa Taks Lluksi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:04 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:00 ,

Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54 ,

VW crafter

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54 ,

Peugeot 207 Gpl

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim