Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 40
Aixam , 44
Alfa Romeo , 1321
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 12991
BAIC , 1
Bentley , 12
BMW , 10014
Bugatti , 6
Buick , 13
Cadillac , 65
Chevrolet , 548
Chrysler , 506
Citroën , 2441
Corvette , 2
Dacia , 73
Daewoo , 213
Daihatsu , 99
Dodge , 89
Ferrari , 3
Fiat , 5874
Ford , 14352
GMC , 30
Great Wall , 22
Honda , 390
Hummer , 65
Hyundai , 1302
Infiniti , 21
Isuzu , 63
Jaguar , 510
Jeep , 667
Kia , 627
KTM , 12
Lada , 8
Lancia , 853
Land Rover , 2356
Landwind , 2
Lexus , 33
Ligier , 1
Lincoln , 62
Maserati , 20
Maybach , 2
Mazda , 587
Mercedes-Benz , 55866
MG , 35
MINI , 677
Mitsubishi , 1528
Morgan , 1
Nissan , 2568
NSU , 3
Opel , 8084
Peugeot , 3625
Piaggio , 13
Pontiac , 3
Porsche , 856
Renault , 5167
Rover , 301
Saab , 158
Seat , 1552
Škoda , 828
Smart , 1938
Spyker , 2
Ssangyong , 221
Subaru , 51
Suzuki , 475
Tata , 29
Toyota , 5229
Trabant , 2
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 27180
Volvo , 1301
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 6
Zastava , 8

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 20:56
Linku:
,

Okazion..Audi A7 3.0 tdi

16 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:40
Linku:
,

Shitet Benz C180 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:09
Linku:
,

Audi a3 2008 sport back

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:34
Linku:
Dyqani ,

Shitet HYUNDAY GETZ �� 203.000 Lekë

203 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34
Linku:
,

SUPER OKAZION MERCEDES GLK 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:05 ,

CMIMI OKAZION

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:05 ,

Pasat Automat Benzin Gaz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

MERCEDES-BENZ BENZIN GAZ

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

VOLKSWAGEN PASSAT

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:04 ,

PASSAT 2008 AUTOMAT DSG

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

A CLASS AUTOMAT BENZIN GAZ

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

TOYOTA AVENSIS

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:04 ,

C200 CDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04
Linku:
,

OKAZION!!! Audi Q5, QUATTRO 3.0 TDI

11 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

BMW X5

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:04 ,

��RANGE ROVER SPORT 2014 NAFT 3.0

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:03 ,

VOLKSWAGEN TOURAN SUPER GJENDJE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:03 ,

TOYOTA IQ

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:03 ,

Ford Fiesta Benzin-Gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:03 ,

Toyota Avensis 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:03 ,

M.Benz E240 Elegance Panorama ��Benzine+Gaz��

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:03 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte Automatik

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:02 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 ,

(Okazion deri te henen) E klas 220 naft 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:01 ,

Audi A8 2010 4.2

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 Dyqani ,

Hyundai Sonata

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 ,

Mercedes-Benz W202

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 Dyqani ,

Shes Mercedes Benz SLK 200 . JEPNI OFERTE !!!!

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:01 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:00 ,

Shitet SHARAN TDI BUSINESS CLASS

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:00 ,

Shitet SHARAN BUSINESS CLASS

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:00 ,

Citroën Automatik 3299€

2 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:00 ,

Audi Q7 Quattro Full option super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:00 ,

E class 220

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:00 ,

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:00 ,

Citroën C3 1.4 benzine AUTOMATIK

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:00 ,

Mercedes benz E250 BLUETEC Automatic 2014

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:00 ,

Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 ,

Shitet Opel Insignia 2015 2.0 Nafte Automatik Full

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 ,

Shitet ose Ndrohet A Class 2006 2.0 NafteMe dogane

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

Volvo XC 90 2004 2.5 Benzine Gas Automat 7 Vende

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:59 ,

ML 350 BLUETEC 2011 SUPER FULL

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

AUDI 2011 A3 TDI 2.0 Diesel 3xS-Line sportback

9 720 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:59 ,

Sprinter

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:59 ,

OKAZION!!! AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT 8G -05

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 ,

Superr Okazionnn BENZ E220 2014 16999 €

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

OKAZION!!! SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN VITI 2010

1 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:58 ,

OKAZION !!!

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 ,

Okazionnnn Mercedes S400 2010..M.nderimi

14 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

AVANTGARD AUTOMAT !!!

3 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:57 ,

BMW X3, 2006.

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:57 ,

S KLAS 320 LUNGO

12 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 ,

BMW 330d viti 2002 shitet/nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:56 ,

Ford Focus 1.8 Benzin-Gas Viti 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:56 ,

VW PASSAT CC SPORT

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim