Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 66
Aixam , 47
Alfa Romeo , 1690
Alpina , 8
Artega , 4
Audi , 18938
BAIC , 5
Bentley , 15
BMW , 13758
Bugatti , 6
Buick , 19
Cadillac , 112
Chevrolet , 846
Chrysler , 627
Citroën , 3514
Corvette , 7
Dacia , 98
Daewoo , 246
Daihatsu , 362
DeTomaso , 1
Dodge , 174
Ferrari , 6
Fiat , 8281
Ford , 20510
GMC , 37
Great Wall , 34
Grecav , 6
Honda , 561
Hummer , 93
Hyundai , 1966
Infiniti , 39
Isuzu , 90
Jaguar , 679
Jeep , 1011
Kia , 829
KTM , 11
Lada , 13
Lancia , 1121
Land Rover , 3402
Landwind , 3
Lexus , 52
Lifan , 2
Ligier , 1
Lincoln , 84
Maserati , 38
Maybach , 2
Mazda , 834
Mercedes-Benz , 76248
MG , 36
MINI , 975
Mitsubishi , 1935
Morgan , 2
Nissan , 3636
NSU , 4
Opel , 11572
Peugeot , 4785
Piaggio , 25
Pontiac , 2
Porsche , 1070
Renault , 6416
Rover , 347
Saab , 203
Seat , 2270
Škoda , 1224
Smart , 2854
Spyker , 2
Ssangyong , 280
Subaru , 93
Suzuki , 742
Tata , 36
Tesla , 2
Toyota , 8187
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 3
UAZ , 4
VW Volkswagen , 39518
Volvo , 2165
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 7
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.17 Gush 16:11
Linku:
,

Ford focus cmax 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 14:59
Linku:
,

Audi a8 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 12:42
Linku:
Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:33
Linku:
Dyqani ,

Auto City - BMW 525D 2010,Automat ��������

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:26 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:26 ,

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 MOTOR I THJESHT

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 05:25 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

OKAZION FORD KUGA SAPO TARGUAR 2014

11 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:25 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:25 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

�� Nissan Qashqai 2014 ��

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

�� Mini Cooper Sd ��

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:25 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

Okazion OPEL INSIGNIA 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:25 ,

Opel Meriva 2007

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:25 ,

FUGONA FRIGORIFER NGRIRES FTOHES ME TVSH TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 ,

MERCEDES E 200 CDI AVANGARD AUTOMAT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 ,

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2008 NAFT 2.0 ME DOKUMENTA

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:23 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:22 ,

Infiniti FX45 Super Gjendje (Lux Edition)

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:22 ,

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:22 ,

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:22 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN NDERROHET

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:22 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:20 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011 ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:20 ,

MERCEDES S 550 LUNGO FULL OPTIONS 2011 ME DOGAN

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:20 ,

FIAT BRAVO 1.4 TURBO BENZIN GAZ 2008 FULL OPTIONS

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:20 ,

VW CADDY BENZIN 2.0 VITI 2007 ME DOGAN

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:20 ,

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:20 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:10 ,

Dogde Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Automat

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:10 ,

Okazion Porche Cayenne 16 200 Euro

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:08 ,

C 220 Diesel Automat

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 05:05 ,

Land rover

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:06 ,

SHITET/NDROHET 2011 Audi A6 3.0 TFSI Quattro S line Fabrike

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:48 ,

FORD MONDEO 1.8 gaz/benzine 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:31 ,

Glk okazion

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:02 ,

Mercedes 300 hybrid ����

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:59 ,

���� Mercedes-Benz C Class 220 Cdi Avantgarde ����

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

BMW 318����

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

Super okazion Porsche panamera

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:48 ,

Makina me Qera (duke filluar nga 15euro Dita)

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:48 ,

SHITET ose Ndrrohet C 280 4 matic

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:47 ,

W204 AMG EDITION ⚫️ / AUTOMAT / AVANTGARDE / FULL

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:44 ,

SUPER BMW X5

34 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:20 ,

OKAZIONN Fiat Punto Evo 1.6 Diesel Limited Edition

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:20 ,

Mercedes Benz GL-320 CDI me 7 vende

9 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:20 ,

Mercedes BENZ GL-320

9 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:20 ,

Opel Antara okazion

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:07 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:07 Dyqani ,

Bmw X5 3.5d M-Packet

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:07 Dyqani ,

Mercedes Benz 350 BlueTec Amg Premium Packet

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione