Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 44
Aixam , 44
Alfa Romeo , 1352
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 13418
BAIC , 1
Bentley , 15
BMW , 10419
Bugatti , 7
Buick , 13
Cadillac , 73
Chevrolet , 596
Chrysler , 525
Citroën , 2570
Corvette , 3
Dacia , 82
Daewoo , 214
Daihatsu , 100
Dodge , 107
Ferrari , 4
Fiat , 6128
Ford , 14958
GMC , 30
Great Wall , 22
Honda , 405
Hummer , 70
Hyundai , 1368
Infiniti , 26
Isuzu , 67
Jaguar , 534
Jeep , 702
Kia , 664
KTM , 13
Lada , 8
Lancia , 886
Land Rover , 2419
Landwind , 2
Lexus , 41
Ligier , 1
Lincoln , 66
Maserati , 23
Maybach , 2
Mazda , 623
Mercedes-Benz , 57680
MG , 35
MINI , 712
Mitsubishi , 1581
Morgan , 1
Nissan , 2735
NSU , 3
Opel , 8352
Peugeot , 3772
Piaggio , 14
Pontiac , 3
Porsche , 878
Renault , 5341
Rover , 308
Saab , 159
Seat , 1613
Škoda , 895
Smart , 2207
Spyker , 2
Ssangyong , 224
Subaru , 56
Suzuki , 502
Tata , 29
Toyota , 5576
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 28281
Volvo , 1363
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 6
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 20:24
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.8 BENZINE/HYBRID, 2016, AUTOMATIKE

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:55
Linku:
,

Shitet volkswagen Polo

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:15
Linku:
,

Opel Corsa 1.3 nafte

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 22:59
Linku:
,

Toyota Prius

8 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 13:53
Linku:
,

Audi Q7

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:58 ,

Golf 5 / Look GTI / F1 / 2.0 TDI

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:58 ,

Audi - A8 / 2011 / 4.2

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:57 ,

Mercedes Benz - S Class 5.5 / Look 2012

11 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 02:57 ,

Mercedes Benz C200 / Urgjent

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

Mercedes Benz - E Class /// AMG 6.3

21 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:57 ,

Audi / A7 / 2013

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 02:56 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:56 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:39 ,

Benz S-Class AMG Look 320 CDI Nafte,Automat,Pa taks lluksi

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:30 ,

Golf 5 1.4 Benzin Manuale 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:30 ,

Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:27 ,

Fiat Punto Evo 1.2Benzin/Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 ,

PORSCHE 4.5-2007 Shitet-Nderrohet

7 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,8300 EURO

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54 Dyqani ,

AUDI A4 AVANT,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT,���� 7499��

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

VW GOLF V CROSS,2008,2.0 NAFTE,AUTOMAT,6300 EURO

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

AUDI S4,3.0 TFSI (400PS),2010,AUTOMAT,19.900 EURO

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:53 Dyqani ,

BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,2007,AUTOMAT,7600 EURO

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,4200 EURO

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5600 EURO

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:52 ,

Bmw 320d 2007 180km sapo zhdoganuar dhe e targuar

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:52 ,

Opel astra 1.7 naft super gjendje2006 shum e pastr

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:47 ,

Benz ML6.3 ///AMG,2009,Full,510HP,Benzin+Gaz

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:45 ,

Bmw 530i M sport edizione limitata

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

��VW PHAETON 3.0 NAFT STAR-STOP TIPTRONIC....NDËROHET...

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:37 ,

Peugeot 207 Gpl

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Grande punto 1.3 OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:26 ,

Porsche Cayenne 3,6 benz- gas Prins okazion 12500€

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:26 ,

Ford focus 1.6 benzin-GAS (Brc) viti 2010 okazion

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:26 ,

BENZIN 6+1 SUPER

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:26 ,

Citoren C3 benzin-gas viti 2009 okazion 2800€

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:26 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:26 ,

B CLASS AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26 ,

SMART FOR TWO 800CDI NAFT 2008

3 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:26 ,

Ford focus 1.6 benzin-gas viti 2011 3800€

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:25 ,

PORSCHE PANAMERA OKAZION

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:25 ,

119,000 km Toyota Auris 2008.

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:21 ,

Golf 7 1.6 Naftë Automat Sport Full Options Extra

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:19 ,

Bmw 730

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:19 ,

Shes ML320 4Matic Sport Edition

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:17 ,

��Mercedes Benz S320��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 ,

S320 okazion

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 ,

Audi A4,Viti 2009,Manuale,2.0TDI. OKAZION.....

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:07 Dyqani ,

C 300 ///amg super gjendje special Edition

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:07 ,

Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:05 ,

RENAULT MODUS BENZINE 1,2i - 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:01 ,

Ford Mondeo

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:01 ,

SHITET MERCEDES BENZ C CLASS

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim