Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 85
Aixam , 51
Alfa Romeo , 1812
Alpina , 10
Artega , 6
Audi , 21630
BAIC , 6
Bentley , 18
BMW , 15244
Bugatti , 7
Buick , 19
Cadillac , 125
Chevrolet , 954
Chrysler , 645
Citroën , 3872
Corvette , 14
Dacia , 122
Daewoo , 259
Daihatsu , 197
DeTomaso , 1
Dodge , 215
Ferrari , 6
Fiat , 9035
Ford , 22380
GMC , 45
Great Wall , 36
Grecav , 6
Honda , 629
Hummer , 100
Hyundai , 2206
Infiniti , 44
Isuzu , 94
Jaguar , 726
Jeep , 1145
Kia , 949
KTM , 12
Lada , 14
Lancia , 1216
Land Rover , 3994
Landwind , 3
Lexus , 63
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 89
Maserati , 49
Maybach , 5
Mazda , 942
Mercedes-Benz , 83258
MG , 42
MINI , 1071
Mitsubishi , 2124
Morgan , 2
Nissan , 3967
NSU , 4
Opel , 12387
Peugeot , 5248
Piaggio , 38
Pontiac , 4
Porsche , 1235
Proton , 1
Renault , 6803
Rover , 370
Saab , 214
Seat , 2331
Škoda , 1406
Smart , 3406
Spyker , 2
Ssangyong , 292
Subaru , 118
Suzuki , 817
Talbot , 1
Tata , 42
Tesla , 5
Toyota , 9308
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 4
UAZ , 6
VW Volkswagen , 44306
Volvo , 2432
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 9
Zastava , 14

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 13:35
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota auris 1.4 Naft 2009 Me letra Automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf +

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - FULL

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA | 2007 | 1.4 | DIESEL | AUTOMATIK | 188687 km

636 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 19:31 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA NDERROHET

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

A3 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Elbasan

Ml 350 2010 blutec 4matik

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Benz B-class Automat !!!

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:31 Makina , Vlorë

Mercedes benz C classe 220 Automat Viti 2008 Me dogane

7 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

ML350 Bluetec , 2015 !!!!

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Bmw X5 , 97.000km , 35d 2016 , M-Package !!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:31 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:31 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Touran automat ZVICRA

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

�������� FIAT Bravo 1.4 GAZ �������� ZVICRA

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

SEAT LEON 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT 2010

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Elbasan

Vw tiguan 2.0 tdi

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

✅BMW SERIA 3 4500€ �� ✅

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

AUDI A6 S-LINE Fenera Matrix

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion per pak dit padiskutueshem

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:31 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:30 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Dibër

Shitet Touran automat

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Vlorë

2012 Mercedes GL 350 Bluetec

18 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:30 Makina , Sarandë

Shitet HONDA CR-V 2014

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:27 Makina , Durrës

Shitet s class 0694574246

15 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 Makina , Korçë

"Okazion"

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:27 Makina , Tiranë

BMW 328i Luxury edition OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:27 Makina , Berat

Toyota 2011! Automat Okazion

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:27 Makina , Berat

Toyota VERSO-S!! Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:27 Makina , Elbasan

Ml 350 2014 full opsion

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Makina , Durrës

Qashqai 2009 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione