Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 49
Aixam , 45
Alfa Romeo , 1425
Alpina , 5
Artega , 3
Audi , 14343
BAIC , 2
Bentley , 13
BMW , 11162
Bugatti , 6
Buick , 14
Cadillac , 83
Chevrolet , 680
Chrysler , 539
Citroën , 2790
Corvette , 5
Dacia , 89
Daewoo , 221
Daihatsu , 104
Dodge , 121
Ferrari , 6
Fiat , 6552
Ford , 16316
GMC , 35
Great Wall , 22
Grecav , 2
Honda , 442
Hummer , 73
Hyundai , 1515
Infiniti , 32
Isuzu , 73
Jaguar , 604
Jeep , 755
Kia , 732
KTM , 12
Lada , 13
Lancia , 937
Land Rover , 2571
Landwind , 2
Lexus , 43
Ligier , 1
Lincoln , 70
Maserati , 25
Maybach , 3
Mazda , 684
Mercedes-Benz , 61618
MG , 41
MINI , 779
Mitsubishi , 1638
Morgan , 1
Nissan , 2886
NSU , 2
Opel , 8999
Peugeot , 4022
Piaggio , 22
Pontiac , 4
Porsche , 956
Renault , 5587
Rover , 320
Saab , 176
Seat , 1750
Škoda , 1026
Smart , 2586
Spyker , 2
Ssangyong , 239
Subaru , 63
Suzuki , 537
Talbot , 1
Tata , 35
Toyota , 6227
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 30701
Volvo , 1451
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 6
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

25 Shk 23:48
Linku:
,

TOYOTA RAV 4 2007 2.2 NAFTE 4x4 *OKAZIOON*

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 19:17
Linku:
,

Mini Cooper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:40
Linku:
,

E class E220 2017 28000€ OKAZION I padiskutueshem.

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Shk 18:49
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 19:13
Linku:
,

Ford Focus 1.6 TDCI 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 05:06 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:06 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:05 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:05 ,

Shitet FORD FOCUS Viti 2010 Super gjendje

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:05 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:05 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:04 ,

Hyundai Santafe 2.2 Diezel Automatik

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:04 ,

Mercedes-Bnez c220

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:00 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:53
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:37 ,

BMW seria 1

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

Shitet ose nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

Golf 6 viti 2012 2.0TDI

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:50 ,

Bmw 320D Automat Super Gjendje 6300 Euro I diksutusem

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:50 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic Super Gjendje Me Dogan

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:40 ,

VW Passat CC R-LINE

13 995 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:37 ,

Volvo XC 60 D4 Biznez viti 2018

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:29 ,

Shitet Bmw 530IX 4X4 Benzine Automat 2007 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:28 ,

BMW SERIE 1. 118 / Nderrim

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:27 ,

E class

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:26
Linku:
,

Mercedes Benz E 250 CDI - Avantagarde 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:20 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine FULL EXTRA

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:20 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 ,

��SUPER OKAZION �� GOLF 6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Shitet Jaguar S-Type 2.7 Nafte Viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Shitet Skoda Fabia 1.9 Nafte Viti 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:18 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Mercedes A180 Nafte Nafte 2005 Kamio Manuale

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:18 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:17 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2006 Manuale

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:17 ,

Jaguar S-Type Automatike 2.7 Nafte Viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:17 ,

C220 Avangarde AMG//LooK Kamio Automatike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:16 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options Viti

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:16 ,

Mercedes ML320 BLUETEC 4X4 Nafte Full Options

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:16 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Vw Passat 2003 Kamio Manuale 6+1 Marshe 1.9 Nafte Full

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Shitet&Nderrohet Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:16 ,

Vw Polo 1.4 Benzine Automatike

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

C220 AMG//LooK Automatike Nafte "Motorr EVO"

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

C230 Benzine 4Matic AMG//LooK Automatike

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008 5 Vendeshe+Karroceri

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:12 ,

C220 FULL EXTRA Avangarde Kamio Automatike

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim