Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 46
Aixam , 45
Alfa Romeo , 1357
Alpina , 5
Artega , 2
Audi , 13485
BAIC , 2
Bentley , 16
BMW , 10524
Bugatti , 7
Buick , 13
Cadillac , 77
Chevrolet , 652
Chrysler , 532
Citroën , 2621
Corvette , 7
Dacia , 87
Daewoo , 220
Daihatsu , 106
Dodge , 112
Ferrari , 4
Fiat , 6247
Ford , 15191
GMC , 31
Great Wall , 25
Honda , 435
Hummer , 73
Hyundai , 1414
Infiniti , 29
Isuzu , 70
Jaguar , 539
Jeep , 735
Kia , 692
KTM , 13
Lada , 9
Lancia , 895
Land Rover , 2440
Landwind , 2
Lexus , 55
Ligier , 1
Lincoln , 68
Maserati , 26
Maybach , 2
Mazda , 643
Mercedes-Benz , 57983
MG , 41
MINI , 731
Mitsubishi , 1610
Morgan , 1
Nissan , 2791
NSU , 3
Opel , 8422
Peugeot , 3869
Piaggio , 18
Pontiac , 5
Porsche , 899
Renault , 5413
Rover , 310
Saab , 158
Seat , 1634
Škoda , 941
Smart , 2484
Spyker , 2
Ssangyong , 227
Subaru , 60
Suzuki , 520
Talbot , 1
Tata , 31
Toyota , 5677
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 28490
Volvo , 1380
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 6
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 05:04
Linku:
,

Hyundai Santafe 2.2 Diezel Automatik

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 10:13
Linku:
Dyqani ,

Shitet |Urgjent Audi A4

310 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:51
Linku:
,

MERCEDES-BENZ ML-350 2012 FULL FULL FULL

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 10:06
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent MERCEDES BENZ E-CLASS

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 10:06
Linku:
Dyqani ,

Shitet CITROEN Xsara Picasso �� 125.000 Lekë

125 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:10 ,

Bmw 535 Pa Taks Lluksi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:10 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:09 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ E CLASS 240 BENZIN-GAZ 150.000KM✅

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:09 ,

B CLASS AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Audi A7

17 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:09 Dyqani ,

❌FORD FUSION VITI 2006 MOTORRI 1.4 NAFTE ❌

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:09 ,

BENZ E CLASS 220 Nafte 2400€

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Golf plus 1.9 Automat 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:09 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:09 ,

��Audi A 4 ��200 Nafte Viti 2006��

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

SMART FOR TWO 800CDI NAFT 2008

3 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz E 270 okazion

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:09 ,

MERCEDES C KLAS 204 VITI 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

PERFEKT!! 1.8 BENZIN GAZ LEJE QARKULLIMI . IMPIANT 800 EUR0

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

AUDI A3 2.0.TDI VITI 2006 SPORT BACK

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

OKAZION Peugeot 307 1.6 Nafte ose Nderrohet

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

TOYOTA AURIS 2.0 DIESEL MANUAL VITI 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

Shitet peugeot 207 1.6 naft viti 2006 me dogan

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 Dyqani ,

✅ Okazion Golf 5 Automat 2.0tdi ✅

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

E 300 Nafte AUTOMAT Viti 1996

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 Dyqani ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE ✅ VITI 2005✅

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

Seat Ibiza 1.4 Nafte Viti 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:09 ,

C-180 Automat Benzin—Kompressor Ardhur nga DE����

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

Opel 2008 benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:09 ,

C-200 Benzin—170..KM.. Automat-AVANGARDE—DE����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:09 ,

Pasat CC 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:09 Dyqani ,

❌FORD FOCUS✅ VITI 2007✅ OKAZIOOOOOON❌

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09
Linku:
,

Toyota Land Cruiser

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 Dyqani ,

FIAT PANDA 2007 1,2 BENXIN SWISS AUTO

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

E 220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Dyqani ,

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN SWISS AUTO EXPERT

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:08 ,

C300 4matik OKAZION

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:08 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT

3 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 ,

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

Kasetofon 7" me prekje Bluetooth, Usb, Aux,SD Card

69 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:08 ,

Shitet Opel Corsa

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:08 Dyqani ,

❌VOLKSWAGEN GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE❌

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

Ford Fiesta Benzin-Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:08 ,

Audi A4

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

Shitet Volkswagen Passat TDi

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:08 ,

Mitsubishi ASX 2011 4x4 Automat 2.0 Benzin/Gaz

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:08 ,

e class

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 ,

Audi a3 1.9

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 Dyqani ,

❌FORD FIESTA 2007 MOTORR 1.4 NAFTE ❌

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

Volkswagen Pasat Automat 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 Dyqani ,

Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim