Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 43
Aixam , 45
Alfa Romeo , 1350
Alpina , 5
Artega , 2
Audi , 13253
BAIC , 2
Bentley , 15
BMW , 10295
Bugatti , 7
Buick , 13
Cadillac , 74
Chevrolet , 648
Chrysler , 527
Citroën , 2573
Corvette , 7
Dacia , 83
Daewoo , 223
Daihatsu , 111
Dodge , 104
Ferrari , 5
Fiat , 6191
Ford , 14917
GMC , 33
Great Wall , 24
Honda , 426
Hummer , 73
Hyundai , 1410
Infiniti , 30
Isuzu , 69
Jaguar , 530
Jeep , 728
Kia , 687
KTM , 15
Lada , 9
Lancia , 885
Land Rover , 2433
Landwind , 2
Lexus , 57
Ligier , 1
Lincoln , 64
Maserati , 24
Maybach , 2
Mazda , 631
Mercedes-Benz , 56872
MG , 43
MINI , 720
Mitsubishi , 1594
Morgan , 1
Nissan , 2711
NSU , 3
Opel , 8309
Peugeot , 3817
Piaggio , 19
Pontiac , 8
Porsche , 897
Renault , 5322
Rover , 309
Saab , 157
Seat , 1609
Škoda , 924
Smart , 2531
Spyker , 2
Ssangyong , 232
Subaru , 54
Suzuki , 505
Talbot , 1
Tata , 36
Toyota , 5469
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 27843
Volvo , 1335
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 6
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

28 Tet 15:30
Linku:
Dyqani ,

Shitet - JEEP COMPASS

620 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19
Linku:
Dyqani ,

Shitet Dodge Challenger

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:28
Linku:
,

Audi A4 2010 2.0 TDI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:46
Linku:
,

Mitsubishi L200 2003 Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 15:15
Linku:
Dyqani ,

RENUALT CAPTURE - Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

1 097 380 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 17:08 ,

TOYOTA IQ

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 ,

Ford Fiesta Benzin-Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 ,

SUPER OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 Dyqani ,

OKAZION!!LANCIA YPSILON 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE

2 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:08 ,

CMIMI OKAZION

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:08 ,

A CLASS AUTOMAT BENZIN GAZ

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

BMW X3 BENZIN+GAZ ,,VITI 2008 ,,BEJM EDHE NDERRIM

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:08 Dyqani ,

OKAZION!!!NISSAN NOTE 1.4 BENZIN VITI 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 ,

Ford Fiesta FULL OPTIONS

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 Dyqani ,

Mercedes-Benz e class 350 Cdi viti 2012 “avangarde

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 ,

MERCEDES-BENZ BENZIN GAZ

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

C200 CDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

KIA SORENTO 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Dyqani ,

OKAZION!!!FORD FIESTA 1.4 NAFT VITI 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:07 ,

VOLKSWAGEN TOURAN SUPER GJENDJE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:07 ,

Pasat Automat Benzin Gaz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

Toyota Prius Hibrid

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ ML 350 CDI VITI 2011 “EXSTRA FULL”

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

�� Mercedes-Benz (Okazion) ��

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

Ford Focus Benzine/Gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:07 ,

Okazion Mercedes benz A class

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Dyqani ,

OKAZION!!!TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN”AUTOMAT”

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:07 ,

Shitet Audi A3 2007 2.0 TDI

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:07 Dyqani ,

PEUGEOT 308 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 ,

Vw golf v plus 1.9 tdi okazionn !!!!

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 ,

Okazion Peugeot 308 1.6 Naft 6 marshe

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:07 Dyqani ,

AUDI A4 3.0 TDI QUATRRO “ALLROAD”VITI 2011

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 ,

C Class 1.8 benzin /

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:06 Dyqani ,

OKAZION!!!OPEL ASTRA 1.7 DIESEL VITI 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:06 Dyqani ,

BMW SERIA 1 118 BENZINE VITI 2010 “KM193.000”

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 ,

Ford mondeo 1.9 dsg nafte shitet +nderohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ E CLASS 212 350 CDI FULL OPSION

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 ,

Opel Astra Sport OKAZIONN !!! 2013

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:06 Dyqani ,

OKAZION!!MERCEDES-BENZ E 240 BENZIN+GAZ VITI 04

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 ,

Mercedes-Benz B200 CDI

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:06 Dyqani ,

OKAZION!!!FORD FIESTA 1.4 NAFT VITI FUNDI 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:06 ,

��VW-GOLF 6 2.0 TDI KAMIO AUTOMATIKE VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 ,

C class

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 Dyqani ,

OKAZION!!MERCEDES-BENZ C CLASS 220 CDI “AUTOMAT”

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 ,

Shitet Ford Focus c Max 1.6 Dci PA dogan Anglez

1 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:05 Dyqani ,

OKAZION!!TOYOTA YARIS 1.4 D4D VITI 2010 KM163.000

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:05 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 180 KOPRESOR BENZIN+GAZ PRINC

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 ,

E class 270

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 ,

Njesia 6, TRUALL BUZE RRUGE Kombinat 300m²/150m²

140 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:05 Dyqani ,

BMW X5 3.5 X-DRIVE SUPER FULL

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:05 ,

Shitet-automat

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:05 ,

Benz C Class Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 ,

Mercedes-benz w210

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim