Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 86
Aixam , 52
Alfa Romeo , 1821
Alpina , 11
Artega , 7
Audi , 21898
BAIC , 6
Bentley , 21
BMW , 15424
Bugatti , 7
Buick , 20
Cadillac , 130
Chevrolet , 988
Chrysler , 653
Citroën , 3937
Corvette , 17
Dacia , 127
Daewoo , 264
Daihatsu , 204
DeTomaso , 1
Dodge , 221
Ferrari , 7
Fiat , 9183
Ford , 22623
GMC , 48
Great Wall , 40
Grecav , 6
Honda , 639
Hummer , 102
Hyundai , 2296
Infiniti , 47
Isuzu , 96
Jaguar , 734
Jeep , 1158
Kia , 973
KTM , 13
Lada , 14
Lancia , 1228
Land Rover , 4059
Landwind , 3
Lexus , 64
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 90
Maserati , 54
Maybach , 5
Mazda , 961
Mercedes-Benz , 83881
MG , 45
MINI , 1089
Mitsubishi , 2145
Morgan , 2
Nissan , 4020
NSU , 4
Opel , 12497
Peugeot , 5332
Piaggio , 47
Pontiac , 8
Porsche , 1254
Proton , 1
Renault , 6874
Rover , 370
Saab , 213
Seat , 2348
Škoda , 1445
Smart , 3664
Spyker , 2
Ssangyong , 297
Subaru , 118
Suzuki , 845
Talbot , 2
Tata , 49
Tesla , 6
Toyota , 9451
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 4
UAZ , 8
VW Volkswagen , 44672
Volvo , 2459
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 10
Zastava , 14

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 10:02
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK),2012, SHUME E PASTER!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw golf 6 1.6 nafte Automat vit 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11
Linku:
Makina , Kavajë

GOLF 5 MOTORR 1.9 DIESEL LUK GTI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 6 GTD

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Yaris

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:58 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:57 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:57 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:57 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:57 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:55 Makina , Kavajë

Okazion a 150 benzine gaz 2006 nderrohet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:55 Makina , Kavajë

Okazion Mercedes Vito 2.2 nafte 2004 nderrohet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:54 Makina , Tiranë

Pjes Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:54 Makina , Tiranë

Mercedez GLK Viti 2013 Naft Me dogan

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:51 Makina , Vlorë

☆OKAZION☆ BMW 118D MOTORR 1.8 NAFT 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:51 Makina , Tiranë

Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Automat, Nafte e sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:51 Makina , Shkodër

Q7 3.0TFSI 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:47 Makina , Vlorë

OKAZION !! Audi-a4-2015 S-Line

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:36 Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Exclusive Full Options

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 Makina , Tiranë

PLUG-IN ELECTRIC HYBRID FORD MONDEO. HYBRIT

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:31
Linku:
Makina , Tiranë

Yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:29 Makina , Tiranë

BMW X5 NE GJENDJE PERFEKTE

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:26 Makina , Fier

Toyta Land Cruiser 2.8 Naft

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:24 Makina , Korçë

Super

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:20 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:18 Makina , Tiranë

Shes sprinter 315 cdi vene 8+1 viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Makina , Tiranë

SHES OKAZJON SPRINTER 413 VITI 2006 vene 32+1

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

SHITET GOLF 6 MO 2.0 TDI

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:13 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:12 Makina , Durrës

JAPIM MAKINA ME QERA

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 Makina , Elbasan

��Audi A5��

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 Makina , Elbasan

��Mercedes E350��

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:01 Makina , Durrës

E Class

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Makina , Krujë

Shitet super x5 nafte 4.0 x drive me Dogane

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Makina , Durrës

GLK 200 Naft e ardhur nga Zvicra

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:01 Makina , Tiranë

Audi A6 Quatro 2.0 Benxin 6 marshe super gjendje

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:01 Makina , Tiranë

OKAZION BMW 120 DIESEL

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Makina , Korçë

EVOQUE 2.2 GJENDJE SHUME TE MIRE

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Makina , Tiranë

S 500 BENZIN 4 MATIC

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Makina , Korçë

E 320 CDI SUPER GJENDJE

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione