Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 47
Aixam , 46
Alfa Romeo , 1366
Alpina , 5
Artega , 4
Audi , 13700
BAIC , 2
Bentley , 16
BMW , 10671
Bugatti , 7
Buick , 14
Cadillac , 79
Chevrolet , 675
Chrysler , 538
Citroën , 2687
Corvette , 7
Dacia , 96
Daewoo , 226
Daihatsu , 117
Dodge , 119
Ferrari , 8
Fiat , 6426
Ford , 15489
GMC , 32
Great Wall , 26
Honda , 458
Hummer , 75
Hyundai , 1481
Infiniti , 32
Isuzu , 70
Jaguar , 546
Jeep , 745
Kia , 716
KTM , 14
Lada , 11
Lancia , 908
Land Rover , 2483
Landwind , 2
Lexus , 46
Ligier , 1
Lincoln , 68
Maserati , 27
Maybach , 2
Mazda , 662
Mercedes-Benz , 58741
MG , 45
MINI , 753
Mitsubishi , 1635
Morgan , 1
Nissan , 2838
NSU , 3
Opel , 8560
Peugeot , 3939
Piaggio , 26
Pontiac , 8
Porsche , 914
Renault , 5473
Rover , 313
Saab , 160
Seat , 1666
Škoda , 976
Smart , 2679
Spyker , 2
Ssangyong , 233
Subaru , 61
Suzuki , 540
Talbot , 2
Tata , 39
Toyota , 5835
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 28968
Volvo , 1399
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 7
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

27 Nën 15:56
Linku:
Dyqani ,

Shitet Renaulte Megane 2005

210 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:02
Linku:
Dyqani ,

Shitet MAZDA �� 350.000 Lekë

350 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35
Linku:
,

Mercedes Benz ML250 Bluetec 2013 (Europiane)

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Nën 15:45
Linku:
Dyqani ,

Shitet CITROEN Xsara Picasso �� 125.000 Lekë

125 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:24
Linku:
Dyqani ,

Jaguar S-Tybe R

270 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 22:28 ,

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2010 FULL OPTIONS

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:28 ,

��FORD FIESTA 1.4 NAFTE- 2009 -MANUALE-98 MIJ KM��

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:28 ,

��SEAT LEON 1.9 NAFTE - 2008 - KAMBIO MANUALE��

3 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:28 ,

MERCEDES EVO E320 NAFT AUTOMAT SPORT PAKET 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:28 ,

��VW GOLF 6 - 2.0 NAFTE - AUTOMATIKE - 2009 ��

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 22:28 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:28 ,

�� EVO 220 CDI - 2007 - AUTOMATIKE - 217 MIJ KM��

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

Fiat Punto 1.9 Nafte

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:28 ,

Golf 3 | 1997 | 1.8 Benzin Qmimi 800

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:28 ,

Toyota yaris

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:28 ,

SMART FOR TWO 800CDI NAFT 2008

3 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:28 ,

Shitet seat leon okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:28 ,

��A 180 CDI - VITI 2005 - AUTOMATIKE - AVANGARDE ��

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:28 ,

VW Touran 2011 2.0 Okazion Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

Sprinter

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:28 ,

Okazion Toyota Yaris Benzin/Gaz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:28 ,

Audi A8 3.0 2007 M.Nderrimi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

TOYOTA IQ

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

��C SW 220 CDI - 2008 -kambio MANUALE - LOOK AMG��

7 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 ,

��C 220 CDI - 2007 - AUTOMATIKE- NAVI -165 MIJ KM��

8 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:27 ,

��VW CADDY 1.9 NAFTE - 2006 - KAMBIO MANUALE��

4 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

MERCEDES ML350 BENZIN+GAZ FULL OPTION 2007

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 ,

EVO BENZIN+GAZ AUTOMAT

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

Opel Corsa Benzin/Gaz

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:27 ,

MercedesBenz C180 Benzin Gaz

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:27 ,

FIAT PUNTO EVO 1.2 GAZ 2011

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:27 ,

Fiat Punto Evo Benzin-Gaz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:27 ,

Mercedes Benz C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 ,

Fiat Punto 2006 1.3 Nafte Kamio Manuale

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:27 ,

C220 FULL EXTRA Avangarde Kamio Automatike

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:27 ,

Vw Golf 1.9 Nafte GTI//LooK Manuale Viti 2004

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 ,

CLS350 Gaz+Benzine E Vitit 2006 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:27 Dyqani ,

Okazionn Fiat Bravo 1.9 Multijet 2008 3,100€

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 ,

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000 €

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

Rover Sport 3.0 Nafte 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje - Ekonomike

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 ,

C KLAS 220 CDI //EVO 2006 AVANGARD AUTOMAT FULL

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:26 Dyqani ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:26 ,

Opel corsa 1.5 Nafte

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26 ,

Shitet VW Caddy

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:26 ,

mercedes c class automat benzin 200 me 130 000km

4 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:26 ,

Peugeot 407 SW 2.0 nafte automat Panorame OKAZION

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:26 ,

Bmw Seria 7 3.0 Pa Taks Lluksi

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim