Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 78
Aixam , 51
Alfa Romeo , 1683
Alpina , 10
Artega , 7
Audi , 19110
BAIC , 7
Bentley , 20
BMW , 13931
Bugatti , 6
Buick , 19
Cadillac , 123
Chevrolet , 953
Chrysler , 649
Citroën , 3620
Corvette , 14
Dacia , 116
Daewoo , 263
Daihatsu , 153
DeTomaso , 1
Dodge , 190
Ferrari , 12
Fiat , 8554
Ford , 21061
GMC , 39
Great Wall , 39
Grecav , 6
Honda , 580
Hummer , 100
Hyundai , 2152
Infiniti , 43
Isuzu , 96
Jaguar , 702
Jeep , 1055
Kia , 925
KTM , 13
Lada , 17
Lancia , 1151
Land Rover , 3408
Landwind , 3
Lexus , 58
Ligier , 1
Lincoln , 83
Maserati , 51
Maybach , 3
Mazda , 883
Mercedes-Benz , 77064
MG , 46
MINI , 1006
Mitsubishi , 1996
Morgan , 3
Nissan , 3738
NSU , 4
Opel , 11690
Peugeot , 4996
Piaggio , 45
Plymouth , 2
Pontiac , 7
Porsche , 1123
Renault , 6567
Rover , 355
Saab , 205
Seat , 2176
Škoda , 1335
Smart , 3527
Spyker , 2
Ssangyong , 290
Subaru , 100
Suzuki , 793
Talbot , 2
Tata , 49
Tesla , 4
Toyota , 8436
Trabant , 2
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 6
VW Volkswagen , 40077
Volvo , 2224
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 8
Zastava , 11

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 08:54
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Evo 280 benxine full opsion

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01
Linku:
Dyqani ,

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:05
Linku:
,

WRANGLER NAFTE 2014 SUPER GJENDJE

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 14:35
Linku:
,

MERSEDES BENZ E280

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 14:24
Linku:
,

Passat Portobagazh 2003

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:42 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

MERCEDES E 200 CDI AVANGARD AUTOMAT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:42 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Dyqani ,

Mercedes c 200. Manual

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Dyqani ,

GLK 220 cdi 4-matî

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 ,

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:42 Dyqani ,

MB-ML350 benzin+GAZ

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Dyqani ,

VW pasat CC 2.0 T benzin

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:42 Dyqani ,

Toyota 1.4 naft

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 Dyqani ,

BMW X5. 4.0 -X-drive

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Dyqani ,

E 180 evo/// benzin+GAZ

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Dyqani ,

MB -E classe 240 benzin+GAZ Automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Ml 350 Diesel 2014 full opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Audi a7 Sline 3.0 tfsi 2013

21 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:42 ,

Audi a7 supercharged 3.0 benzin 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 ,

Mercedes Benz Gl 350 Bluetec 4 Matic Viti 2011

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:42 ,

Ml 350 Diesel 2012 full opsion

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:42 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:42 ,

GOLF 5 1.6 BENZIN/GAZ (PRINS)

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:42 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

OKAZION SKODA FABIA 1.4 NAFT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:42 ,

Mercedes Benz A Class 160 Cdi

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Seat Altea XL Freetrack 4x4 AWD 4-motion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:42 ,

Mercedes C300 Luxury AMG

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:42 ,

Mercedes Benz B180 1.8 dizel 2007

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Okazion Ford Focus 1.5Naft

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

shitet touran

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:42 ,

Okazion Chrysler 300c FULL OPTION BENZIN/GAZ

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

�� Vw Passat CC 2009 ��

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz 2009

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

Golf 7 2015 Bluemotion 122000 km

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:41 ,

Ford Kuga

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 ,

Mercedes Benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:39 Dyqani ,

Daihatsu trevis

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:39 Dyqani ,

Toyota Land Cruiser TDI

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:39 Dyqani ,

Nisan navara

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Dyqani ,

BMW 320 AUTOMAT

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

Hybrid okazion

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Dyqani ,

Volvo V50 2.4 benzin+gaz kamio automatike

4 140 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Dyqani ,

Vw TIGUAN 2.0 tsi AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Dyqani ,

MB- ML 250

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Dyqani ,

Bmw 3.0 i

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione