Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 49
Aixam , 46
Alfa Romeo , 1368
Alpina , 6
Artega , 4
Audi , 13609
BAIC , 3
Bentley , 19
BMW , 10613
Bugatti , 7
Buick , 14
Cadillac , 78
Chevrolet , 673
Chrysler , 538
Citroën , 2680
Corvette , 8
Dacia , 98
Daewoo , 224
Daihatsu , 115
Dodge , 123
Ferrari , 9
Fiat , 6429
Ford , 15457
GMC , 32
Great Wall , 26
Honda , 458
Hummer , 76
Hyundai , 1492
Infiniti , 32
Isuzu , 74
Jaguar , 547
Jeep , 746
Kia , 706
KTM , 15
Lada , 12
Lancia , 913
Land Rover , 2470
Landwind , 2
Lexus , 57
Ligier , 1
Lincoln , 68
Maserati , 29
Maybach , 3
Mazda , 659
Mercedes-Benz , 58570
MG , 46
MINI , 748
Mitsubishi , 1632
Morgan , 1
Nissan , 2821
NSU , 3
Opel , 8520
Peugeot , 3948
Piaggio , 29
Pontiac , 8
Porsche , 915
Renault , 5469
Rover , 309
Saab , 159
Seat , 1661
Škoda , 980
Smart , 2702
Spyker , 2
Ssangyong , 231
Subaru , 60
Suzuki , 537
Talbot , 2
Tata , 40
Toyota , 5771
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 28797
Volvo , 1398
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 6
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

21 Nën 12:48
Linku:
,

Audi A4,Viti 2009,Manuale,2.0TDI.

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 10:03
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUSION

334 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 10:09
Linku:
Dyqani ,

BMW SERI-7 Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

825 332 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 09:56
Linku:
Dyqani ,

Shitet - MERCEDES BENZ E-CALSS

465 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 09:51
Linku:
Dyqani ,

Shitet Audi

287 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:54 ,

OKAZION!! Toyota Avensis 2009 (EURO 5)

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:54 Dyqani ,

VW GOLF 2.0 TDI 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

C 220 evo �������� Viti 11/2004

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 ,

Ford Fiesta Benzin-Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:54 Dyqani ,

Mercedes-Benz 350 BlueTec

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

C 220 evo �������� Viti 12/2004

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:54 Dyqani ,

Volkswagen Caddy Gas-Benzin

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:54 ,

Golf 6 2.0TDI HIGHLINE FULL

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:53 ,

B CLASS AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

BMW 320d (AUTOMATIK)

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:53 ,

Toyota Auris 2.0 d4d Okazjon..!!!

4 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

C Klass EVO// Automat Sport Edition C200 CDI 2006

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

Audi A4

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

E 220 avangard bluefficency ����

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

OKAZION!!! VW Golf Plus benzine/gaz (AUTOMATIK)

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 180 Kompressor

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:53 ,

Toyota Yaris Hibrit

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:53 ,

BMW 528i VITI 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

e class

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Dyqani ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI-DSG

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

C250 4MATIC VITI 2010

8 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:53 ,

SMART FOR TWO 800CDI NAFT 2008

3 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:53 ,

C 220 evo Automat<< okazion>>

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Dyqani ,

VOLKSWAGEN GOLF 5-1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:53 ,

Volkswagen Pasat Automat 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

OKAZION!!! C300 4MATIC VITI 2010

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

Jaguar S-Type

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:53 ,

Toyota Auris

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:52 ,

Lancia Ypsilon.1.4.Automat.Panorama..����

2 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:52 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Fiat Bravo Automatike

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:52 ,

Mercedes Benz S320 AMG

11 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:52 ,

Volkswagen Golf 7 Sportvan

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Citroen C4 1.6 HDI

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT

3 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:52 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 ,

Toyota Corolla

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:52 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Toyota Auris AUTOMAT 1.4 Naftë

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:52 ,

OKAZION!!! AUDI S8 5.2 v10 ORIGJINAL dhe NDROHET+-

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Golf 5 motorr 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Mercedes-Benz ML 350 BlueTec

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:52 ,

Audi A8 3.0 2007 M.Nderrimi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Fiat 500 +liber servisi 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:52 ,

Shitet C class 2004 okazion

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 ,

Toyota Corolla

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:52 Dyqani ,

Volswagen phaeton (presidencial)

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim