Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 42
Aixam , 6
Alfa Romeo , 22
Alpina , 6
Artega , 5
Audi , 1135
Bentley , 8
BMW , 768
Bugatti , 3
Buick , 1
Cadillac , 5
Chevrolet , 12
Chrysler , 10
Citroën , 266
Dodge , 8
Ferrari , 3
Fiat , 142
Ford , 137
GMC , 2
Grecav , 1
Honda , 4
Hummer , 3
Hyundai , 16
Infiniti , 4
Isuzu , 1
Jaguar , 16
Jeep , 20
Kia , 7
Lancia , 27
Land Rover , 119
Lexus , 11
Lifan , 2
Lincoln , 4
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 13
Mercedes-Benz , 3553
MG , 3
MINI , 11
Mitsubishi , 10
Nissan , 21
NSU , 1
Opel , 140
Peugeot , 72
Piaggio , 3
Porsche , 117
Renault , 50
Rover , 3
Saab , 5
Seat , 11
Škoda , 16
Smart , 1114
Ssangyong , 9
Subaru , 1
Suzuki , 2
Talbot , 1
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 110
Triumph , 1
TVR , 5
UAZ , 1
Volvo , 46
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 11

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.20 Mar 14:29
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:49
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 23:15
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw 528i XDrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 02:13 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 Makina , Tiranë

Range Rover VOGUE AUTOBIOGRAPHY 4.4

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Makina , Tiranë

Shitet BMW 750 Li (okazion)

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:35
Linku:
Makina , Tiranë

ML350 Bluetec

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Q5 2.0Tfsi Quattro Sline Premium Plus

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 Makina , Tiranë

Audi A4 viti 2016

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 Makina , Tiranë

Shitet smart nafte

2 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

Audi Q7 3.0T SLine Premium Plus B/Gaz

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA -bZ4X 2022 Pro Range 615km 66.7kwh bateri

46 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:43 Makina , Tiranë

Golf 7, II. Viti 2015

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:38 Makina , Tiranë

HYNDAI SANTAFE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:41 Makina , Tiranë

VW Lupo 1.2 tdi

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:55 Dyqani Makina , Fier

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:55 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:24 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 BENZIN-GAZ S-LINE PANORAMIK 2013

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:39 Makina , Durrës

Shitet Renault Laguna AUTOMAT @2008 Viti

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:06 Makina , Elbasan

BMW Seria 5

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:52 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 AVANT 2.7 TDI EXCLUSIVE FABRIKE. 9500 EU

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 Makina , Tiranë

Benz C200.Naft2005Automat Tronic299.000km.Full.4.899€

4 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:09 Makina , Tiranë

AUDI Q5 .Zvicer

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:05 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Panamera 140k km

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:14 Makina , Tiranë

Shes Mercedes S CLASS 350 Premium Plus 4Matic

89 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:14 Makina , Tiranë

Ml Bluetec fundi 2009 full full

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:52 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 S-line, Viti 2012 2.0TFSI.

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:42 Makina , Shkodër

MERCEDES S350 LUNGO BENZIN GAZ FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:39 Makina , Tiranë

Aksesor per BMW e53 X5 2001-2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:39 Makina , Tiranë

BMW e46 - kokat e sediljeve te para

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:25 Makina , Tiranë

Audi A6

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 Makina , Fier

!!Okazion!!Audi A6 Allroad 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:31 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION!!! LAND ROVER DISCOVERY 14.900 EURO

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59 Makina , Tiranë

TAKSI PLUG-IN & HYBRID EURO 6 ME KARIKIM 220V

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:56 Makina , Tiranë

Tapet per W218 & W212

80 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:49
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:27 Makina , Vlorë

Range rover autobiography

44 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:21 Makina , Tiranë

Shitet Bmw x5 , super gjendje

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:06 Makina , Fier

Shitet Mercedes Benz Gl 320 Bluetec

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:48 Makina , Tiranë

A class 170 cdi i 2000 shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:39 Makina , Gramsh

Mercedes- Benz R CLASS

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 00:19 Makina , Tiranë

Audi A5 gjendje perfekte!

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:31 Makina , Tiranë

Benz A 150.Benzin2008Automat Tronic.186.000Km.Super4200€

4 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 23:31 Makina , Tiranë

Vw Toureg.3.0Naft.2006.Automat Tronic.4X4.4.800€.0696909585

4 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:16 Makina , Tiranë

Smart ����

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 23:12 Makina , Tiranë

HYUNDAI GRANDEUR 2014 VETE ME GAZ

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 23:07 Makina , Elbasan

Audi A 7 3.0 Biturbo 313 HP naftë

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 21:17 Makina , Shkodër

Audi A6 Allroad 3.0 tdi quatro 4X4

5 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 20:11 Makina , Tiranë

SHITET NDRROHET PORSCHE CAYENNE

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:23 Makina , Tiranë

Shitet Cls 250 viti 2012

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 16:12 Makina , Tiranë

Audi A6 Supercharged

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 15:31 Makina , Tiranë

����BMW X5, CH (Zvicër)����

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione