Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 36
Aixam , 5
Alfa Romeo , 17
Alpina , 7
Artega , 9
Audi , 984
Bentley , 9
BMW , 648
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 9
Chrysler , 9
Citroën , 192
Dodge , 8
Ferrari , 1
Fiat , 92
Ford , 121
GMC , 2
Grecav , 1
Honda , 3
Hummer , 3
Hyundai , 12
Infiniti , 3
Isuzu , 1
Jaguar , 13
Jeep , 9
Kia , 4
Lancia , 20
Land Rover , 90
Lexus , 8
Lifan , 2
Lincoln , 4
Maserati , 2
Mazda , 9
Mercedes-Benz , 3215
MG , 1
MINI , 12
Mitsubishi , 10
Nissan , 18
NSU , 1
Opel , 104
Peugeot , 61
Piaggio , 3
Porsche , 101
Renault , 35
Saab , 5
Seat , 9
Škoda , 10
Smart , 879
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 1
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 75
Triumph , 1
TVR , 5
Volvo , 39
Wiesmann , 2
Yugo , 1
Zastava , 6

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 21:24
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:22
Linku:
,

Audi A8L 2015

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 09:09
Linku:
,

OKAZION Toyota prius (Hybrid) 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:16
Linku:
,

Ford Fusion Automatik 1,4 Nafte

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 18:51 ,

RANGE ROVER SPORT 2011 NE GJENDJE TE PERSOSUR

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

BMW X6 M POWER ME LETRA SAPO PAGUARA

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:40 ,

Shitet Land Rover

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 Dyqani ,

FORD FUSION AUTOMATIK 1.4 nafte

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

�� Shiten Audi A4 Super Gjendje ��

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:29 ,

-Porche Panamera4 2012 3.6 360Hp////-Full Opsion!!!!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 ,

-Lancia Musa 1.3 Multijet Automat////-Full Panorama!!!!

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 ,

Shitet/shkembehet

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:19 ,

Mercedes-C300 BENZIN+GAS //AMG LINE

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:19 ,

MERCEDES BENZ C300 4MATIC VITI 2015 PANORAMIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:17 ,

Audi Q7 3.0 quattro shitet ose ndrrohet me makine Durres

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:16 Dyqani ,

S Class 320

9 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:08 ,

C 220 CDI, 2005, Automat,

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

OKAZION AUDI Q7 S LINE3.0 DIZEL ADEBLU VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:04 ,

smart look brabus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:41 Dyqani ,

ML 350 BLUTEC PANORAMIKE FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:15 ,

Audi a5 s-line full

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

toyota korola 1.4 naft viti 2005 atomatike..

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:54 ,

fiat punto

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:54 ,

mercedes benz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:49 ,

BMW 320D Touring 2014(Fund)

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:47 ,

Mercedes Benz GLE 350

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:45 ,

Smart ForTwo

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:45 ,

Shitet Smart

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:17 ,

Bmw seria 4 xdrive 2014

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:10 ,

Mercedes-Benz 211

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

BMW X5 + Atlete Lacoste Origjinale dhurate

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:56 ,

BMW GT 535 BITURBO 2011 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:49 ,

blejm makina per shkrap

500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:27 ,

BMW X5

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

Skoda Superb 2.0TDi CR viti 2012

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:16
Linku:
,

Ford Fusion Automatik 1,4 Nafte

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:12 ,

C clas

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 ,

C 220 CDI, 2005, Automat, Avangard.

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

Audi a3 s line fabrike automatik okazion!!

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:08 ,

Audi

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:58 ,

Shitet ml super super gjendje v8

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:58 ,

Ne gjendje super prefekte full full

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:52 ,

Smart Fortwo 800 cdi Automat 2009 Ndrrohet

4 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:51 ,

Okazion smart 0.7 benzine - gaz (CABRIO)

2 340 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:50 ,

Shitet C class

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:50 ,

Audi a4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:48 ,

AUTOMATIKE LANCIA MUSA1.4-05

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:09 ,

Mercedes Benz E200

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:50 ,

Shitet Mercedez Benz E250 Automatik 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22
Linku:
,

Audi A8L 2015

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim