Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 116
Aixam , 30
Alfa Romeo , 126
Alpina , 17
Artega , 12
Audi , 13332
BAIC , 6
Bentley , 31
BMW , 11695
Bugatti , 13
Buick , 20
Cadillac , 134
Chevrolet , 346
Chrysler , 424
Citroën , 1291
Corvette , 17
Dacia , 3
Daewoo , 17
Daihatsu , 53
DeTomaso , 1
Dodge , 106
Ferrari , 28
Fiat , 960
Ford , 2495
GMC , 44
Honda , 202
Hummer , 99
Hyundai , 887
Infiniti , 50
Isuzu , 11
Jaguar , 581
Jeep , 848
Kia , 367
KTM , 4
Lada , 2
Lancia , 305
Land Rover , 2843
Landwind , 1
Lexus , 60
Lifan , 1
Ligier , 4
Lincoln , 95
Lotus , 4
Maserati , 48
Maybach , 2
Mazda , 162
Mercedes-Benz , 69347
MG , 11
MINI , 237
Mitsubishi , 502
Morgan , 1
Nissan , 855
Opel , 1836
Peugeot , 994
Piaggio , 5
Pontiac , 8
Porsche , 1041
Proton , 1
Renault , 814
Rover , 215
Saab , 85
Seat , 354
Škoda , 275
Smart , 3623
Spyker , 1
Ssangyong , 184
Subaru , 36
Suzuki , 146
Tata , 1
Toyota , 2812
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 1
VW Volkswagen , 15298
Volvo , 1222
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 8
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 22:37
Linku:
,

Skoda Superb

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:30
Linku:
,

Mercedes Benz E280 nafte 2005

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21
Linku:
,

SHITET !

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:07
Linku:
,

Okazion Vw Pasat CC benzin 2015

Historiku i makinës

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 18:29 ,

C300 4MATIC BENZIN GAZ

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

MERCEDES E 220 CDI 2011 AUTOMAT AVENGARD FULL

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:29 ,

Shitet Benz 180c ose nderohet me makin me te madhe 4 dyersh

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:29 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:29 ,

Mercedes Benz E 280 EVO

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 ,

Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Super Gjendje

Historiku i makinës

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:29 Dyqani ,

MB CLS 320CDI

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:29 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 Dyqani ,

BMW 740XD twin turbo full option

Historiku i makinës

19 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:28 ,

Mercedes Benz E550 Super Full E Sapo Ardhur

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:28 Dyqani ,

Range Rover 3.0 Naft

Historiku i makinës

18 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:28 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:28 ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI Bluemotion 2009 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:28 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 Dyqani ,

Jeep compass 4x4 North Edition

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 Dyqani ,

Mb E280 gpl full option

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Dyqani ,

MB ML 350blueficency ///AMG paket

Historiku i makinës

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:27 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

Historiku i makinës

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:27 Dyqani ,

Mb GL 350 blueficency 4matik

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 ,

OKAZION VolksWagen Touran 2007

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 ,

VW TOURAN-08 AUTOMATIKE

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:27 ,

Opel astra benzin gaz automat

Historiku i makinës

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:27 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.����

Historiku i makinës

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:26 Dyqani ,

Audi A4 motor 2,0 Tdi Kamjo Automatike 9G

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

Mercedes Benz Clk Automat

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:26 ,

✅ U shit ✅

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Shitet ose nderrohet

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:26 ,

Mercedes Benz A170 benzin gaz

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Shitet ML 350

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:26 Dyqani ,

Audi Q5 Kamjo Automatike S Line

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:26 ,

Golf 6 automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:26 ,

Toyota yaris AUTOMAT 1.3 benzine viti 2005

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 ,

Shitet Golf 4

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:25 ,

⚠️ Okazion Merceses C220 Automat ⚠️

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione