Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 121
Aixam , 37
Alfa Romeo , 126
Alpina , 15
Artega , 13
Audi , 12768
BAIC , 8
Bentley , 31
BMW , 11400
Bugatti , 13
Buick , 21
Cadillac , 134
Chevrolet , 344
Chrysler , 414
Citroën , 1267
Corvette , 17
Dacia , 3
Daewoo , 17
Daihatsu , 49
DeTomaso , 1
Dodge , 99
Ferrari , 26
Fiat , 951
Ford , 2411
GMC , 43
Honda , 189
Hummer , 94
Hyundai , 895
Infiniti , 49
Isuzu , 11
Jaguar , 561
Jeep , 811
Kia , 358
KTM , 4
Lada , 2
Lancia , 303
Land Rover , 2758
Landwind , 1
Lexus , 60
Ligier , 4
Lincoln , 94
Lotus , 4
Maserati , 43
Maybach , 3
Mazda , 159
Mercedes-Benz , 67389
MG , 11
MINI , 244
Mitsubishi , 494
Morgan , 1
Nissan , 828
Opel , 1781
Peugeot , 981
Piaggio , 2
Pontiac , 8
Porsche , 1140
Proton , 1
Renault , 787
Rover , 207
Saab , 86
Seat , 354
Škoda , 268
Smart , 3534
Spyker , 1
Ssangyong , 179
Subaru , 38
Suzuki , 133
Tata , 1
Toyota , 2715
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 1
VW Volkswagen , 14777
Volvo , 1172
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 8
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.16 Pri 20:22
Linku:
,

Shitet Audi A6 viti 2011 mot 3.0 benzin 300 kuaj fuqi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:30
Linku:
,

�� OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE AUTOMAT 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 17:38
Linku:
Dyqani ,

��2010 E550 AMG LINE�� Okazion

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:41
Linku:
,

Audi SQ5 2014 (313)HP 3.0 naftë Full Options.

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 08:09 Dyqani ,

OKAZION BMW X1 2.0 NAFT FULL NDERROHET !!

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:09 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:09 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:09 ,

Benz R klas

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:09 Dyqani ,

MERCEDES C180 BENZIN AUTOMAT NDERROHET!!!

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

MERCEDES BENZ C 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

MERCEDES C180 COMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Mercedez benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:08 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:08 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:08 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

LAND ROVER EVOQUE SAPO ARDHUR AQ SUPER MOS E HUMB

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:08 Dyqani ,

OKAZION AUDI S4 ORGJINAL FULL NDERROHET!!!

17 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:08 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:08 ,

MERCEDES BENC CLS 550 ����SAPO ARDHUR

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 Dyqani ,

BMW 320 AUTOMAT NAFT SAPO TARGUAR NDERROHET

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Benz E Klas EVO 220 CDI Avangard,lekur e bardhe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

MERCEDEZ BENZ ML350 BLUETEC V.2015 ... OKAZION

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:08 ,

MERCEDES BENC E 220

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Mercedez Benz C220

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 Dyqani ,

OKAZION AUDI A8 L 4.2 BENZIN GAZ PRINC NDERROHET!!

23 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Benz ml

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:07 ,

MB GLE 350/AMG LINE /

49 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:07 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2002

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

MERCEDEZ BENZ G400 AUTOMATIK LOOK 2014 OKAZION

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 Dyqani ,

OKAZION A CLASS 1.5 BENZIN AUTOMAT NDERROHET !!

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

MB C 220SUPER

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 Dyqani ,

OKAZION C220 AUTOMAT NAFT NDERROHET !!!

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

Mercedes

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER SPORT 4.4 B-GAZ NDERROHET!!

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

VOLVO S 60 /AUTOMAT/VETEM ME DOGANE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

MERCEDEZ BENZ CLS 350 V.2012 SUPER FULL

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

AUDI Q5

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 Dyqani ,

BMW 730

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 08:06 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFT FULL!!

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:06 ,

MERCEDES BENC B 180

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 ,

Golf 5 2.0 Automatik Full Opsione

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 ,

PORCHE CAYENNE SAPO ARDH VEC DOGANE

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 ,

Mercedes Benz C Klas ,220 CDI .Viti 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione