Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 352
Aixam , 99
Alfa Romeo , 3272
Alpina , 47
Artega , 24
Audi , 14244
BAIC , 19
Bentley , 25
BMW , 9252
Bugatti , 23
Buick , 12
Cadillac , 14
Chevrolet , 931
Chrysler , 543
Citroën , 4300
Corvette , 7
Dacia , 213
Daewoo , 453
Daihatsu , 206
DeTomaso , 2
Dodge , 178
Ferrari , 17
Fiat , 14965
Ford , 35377
GMC , 24
Great Wall , 62
Grecav , 8
Honda , 857
Hummer , 6
Hyundai , 2057
Infiniti , 20
Isuzu , 151
Jaguar , 440
Jeep , 626
Kia , 1043
Koenigsegg , 15
KTM , 29
Lada , 30
Lancia , 1582
Land Rover , 1778
Landwind , 6
Lexus , 25
Lifan , 16
Ligier , 3
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 1333
Mercedes-Benz , 49439
MG , 88
MINI , 1263
Mitsubishi , 3105
Morgan , 5
Nissan , 5177
NSU , 7
Opel , 18622
Peugeot , 7692
Piaggio , 117
Plymouth , 2
Pontiac , 6
Porsche , 48
Proton , 6
Renault , 11308
Rover , 357
Saab , 244
Seat , 3521
Škoda , 1811
Smart , 536
Spyker , 2
Ssangyong , 232
Subaru , 103
Suzuki , 1161
Talbot , 2
Tata , 97
Tesla , 6
Toyota , 10209
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 15
UAZ , 22
VW Volkswagen , 52112
Volvo , 1404
Wartburg , 7
Wiesmann , 9
Yugo , 28
Zastava , 35

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.25 Mar 17:56
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 TDCI 6+1 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 21:45
Linku:
Makina , Vlorë

C klass 220

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:12
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Yaris

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Toyota auris 1.4 nafte

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:05
Linku:
Makina , Tiranë

Peugeot 308

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 09:20 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Citroen Jumpy 1.6 hdi 90cv

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Ford Transit viti 2009 2.2 tdci

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Fox viti 2007 1.4 tdi 69cv

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Matiz viti 2006 0.8 benzin-gas km 56.000

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva 1.7 cdti 101cv

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Ford Ka 1.3i

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Peugeot Bipper viti 2010 1.4 hdi 70cv

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Citroen Berlingo viti 2007 1.6 hdi

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Ford Transit 2.0 tdci

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz B 180 cdi viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Smart Forfour 1.3 benzin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Chevrolet Matiz viti 2009 800cc benzin-gas

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Citroen Nemo viti 2014 1.3 hdi 80cv

6 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Bmw 320d sw

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw viti 2013 1.6 tdci 95 CV Plus Business

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Citroen Berlingo viti 2006 1.6 hdi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Hyundai H-1 2.5 crdi viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4

17 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA RAV4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

SHITET CKLAS 220 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Makina , Tiranë

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR MODEL FACELIFT ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Evo 220

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Makina , Tropojë

Mercedes-Benz 200 D,

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD C-MAX 1.6 DIESEL 09

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

Ford Focus Titanium 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris , 2008, manual, 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:16 Makina , Shkodër

FORD FIESTA TITANIUM FULL

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

����C Klas 220 viti 2008����

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE D 4D

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 D4D shitet ose nderrohet me automat

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 nafte tdci

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Note

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:16 Makina , Vlorë

Makin ekonomik i diskutushem

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:16 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FIESTA 1.4 DIESEL”TITANIUM”2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione