Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 257
Aixam , 88
Alfa Romeo , 2635
Alpina , 32
Artega , 19
Audi , 11196
BAIC , 10
Bentley , 23
BMW , 7474
Bugatti , 18
Buick , 8
Cadillac , 5
Chevrolet , 695
Chrysler , 479
Citroën , 3355
Corvette , 5
Dacia , 163
Daewoo , 398
Daihatsu , 155
DeTomaso , 1
Dodge , 131
Ferrari , 17
Fiat , 11409
Ford , 26876
GMC , 19
Great Wall , 47
Grecav , 3
Honda , 678
Hummer , 6
Hyundai , 1629
Infiniti , 16
Isuzu , 110
Jaguar , 381
Jeep , 470
Kia , 816
Koenigsegg , 15
KTM , 25
Lada , 28
Lancia , 1343
Land Rover , 1425
Landwind , 5
Lexus , 22
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 4
Lotus , 2
Maserati , 5
Maybach , 3
Mazda , 1007
Mercedes-Benz , 38956
MG , 84
MINI , 943
Mitsubishi , 2473
Morgan , 4
Nissan , 3973
NSU , 4
Opel , 14495
Peugeot , 6087
Piaggio , 84
Pontiac , 6
Porsche , 36
Proton , 3
Renault , 9510
Rover , 329
Saab , 203
Seat , 2700
Škoda , 1371
Smart , 421
Spyker , 2
Ssangyong , 187
Subaru , 60
Suzuki , 798
Talbot , 2
Tata , 75
Toyota , 7047
Trabant , 3
Triumph , 3
TVR , 14
UAZ , 8
VW Volkswagen , 39187
Volvo , 984
Wartburg , 7
Wiesmann , 5
Yugo , 20
Zastava , 28

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 21:11
Linku:
,

Toyota RAV4 2.2 Nafte 2007 D- CAT

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:50
Linku:
,

Okazion Toyota Yaris D4D

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 19:32
Linku:
,

����Golf plus ����2006 1.9 nafte����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14
Linku:
,

Opel Corsa 1.3 Naft

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:53
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 06:51 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:50 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:50 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:50 ,

volkswagen Golf V portobagazh Gaz benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:50 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:50 ,

Mercedes Benz C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:50 ,

Wolsvagen Golf V 1.9 TDI 4 motion

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:50 ,

Opel Astra 1.7CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:49 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:49 ,

Golf V 1.9TDI

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:48 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 ,

Ford fjesta 1.2 bezin gas manual viti 2006 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:47 ,

Renault Twingo

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:45 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 06:45 ,

Benz~B 180~CDI

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:44 ,

Mercedes Benz A Class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:42 ,

Ford-C-Max~2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:42 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:42 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Benzine Gas Prins

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:42 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:36 ,

VW Volkswagen Golf V Benzine/Gaz BiFuel

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:33 ,

Audi A3 sline

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:30 Dyqani ,

Mercedes benz C CLAS 220 CDI VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:30 Dyqani ,

OKAZION TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN VITI 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:29 ,

Ford Ranger dizel 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:28 ,

Toyota hilux klima,dogan.4x4

10 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:28 ,

Ford ranger viti 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:26 ,

Toyota yaris 1.4 Nafte.klima dogane

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:25 ,

Toyota yaris 1.4 nafte klima v.2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:25 Dyqani ,

VW Caddy 1.6 TDI Life

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:25 Dyqani ,

Toyota RAV-4 Full Option 2.2 Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:23 ,

VW TOURAN 1.9 Manual 2009

4 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:21 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:15 ,

Peugeot 307 naft 1.4 hdi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:11 ,

---OKAZION--- Volskwagen GOLF 5

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:03 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-Gaz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:40 ,

Bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:35 Dyqani ,

Ford Fiesta dizel 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:34 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:34 ,

VOLVO C70

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:17 ,

Bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:16 ,

Focus i 2007 1.6 naftet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:09 ,

Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:53 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:53 ,

VW Passat nafte 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:53 ,

Seat Leon 1.9,,, 2007 Letrat 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:46 ,

Golf 5 1.9 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:38 ,

Fiat Bravo Benzin+Gaz ♦️Çmim i Diskutueshëm♦️

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:27 ,

Shitet Ford S-max 2.0 nafte viti 2007..

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:26 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte viti 2007..

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione