Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 352
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2544
Alpina , 44
Artega , 33
Audi , 21584
BAIC , 10
Bentley , 56
BMW , 16588
Bugatti , 28
Buick , 27
Cadillac , 121
Chevrolet , 912
Chrysler , 841
Citroën , 4281
Corvette , 23
Dacia , 156
Daewoo , 398
Daihatsu , 189
DeTomaso , 1
Dodge , 188
Ferrari , 39
Fiat , 11235
Ford , 25666
GMC , 58
Great Wall , 45
Grecav , 2
Honda , 783
Hummer , 98
Hyundai , 2203
Infiniti , 59
Isuzu , 115
Jaguar , 829
Jeep , 1159
Kia , 1065
Koenigsegg , 15
KTM , 29
Lada , 24
Lancia , 1513
Land Rover , 3861
Landwind , 4
Lexus , 94
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 91
Lotus , 6
Maserati , 45
Maybach , 5
Mazda , 1045
Mercedes-Benz , 96302
MG , 86
MINI , 1068
Mitsubishi , 2722
Morgan , 5
Nissan , 4320
NSU , 6
Opel , 14472
Peugeot , 6488
Piaggio , 75
Pontiac , 16
Porsche , 1137
Proton , 4
Renault , 9492
Rover , 506
Saab , 256
Seat , 2698
Škoda , 1392
Smart , 4374
Spyker , 3
Ssangyong , 358
Subaru , 84
Suzuki , 838
Talbot , 2
Tata , 77
Toyota , 8215
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 22
UAZ , 1
VW Volkswagen , 47102
Volvo , 1891
Wartburg , 7
Wiesmann , 6
Yugo , 21
Zastava , 25

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 16:40
Linku:
Dyqani ,

Toyota Yaris Verso

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 15:15
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES-BENZ E-CLASS

309 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32
Linku:
Dyqani ,

OKAZION AUDI A6 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET!!!

21 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:24
Linku:
,

OKAZION C 300. Viti 2011 120.000 KM origjinale

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:37
Linku:
,

Toyota Rav-4 vetem 14 000 km Viti 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 16:42 ,

OKAZIONNN !! CITROEN PIKASO C4 !! MUNDESI NDRIMI !

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:42 Dyqani ,

yaris 1.3 manual vit 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 ,

OKAZION OPEL MERIVA BENZIN AUTOMAT #ZVICRA

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:42 ,

Ford fokus 1.6 nafte 2009 I porsatarguar portobaga

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 ,

SUPER OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:42 ,

A CLASS AUTOMAT BENZIN GAZ

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

E 200 KOMPRESSOR BENZIN GAZ

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Dyqani ,

nissan qashqai 1.5 nafte manual

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 ,

CMIMI OKAZION

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:42 ,

AUDI A4 2.0 TDI S LINE FABRIKE SUPER GJENDJE

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

TOYOTA IQ

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 ,

Ml 3.5 2007 gaz benzi

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:41 Dyqani ,

yaris 1.0 benzine manual

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:41 ,

Pasat Automat Benzin Gaz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

VOLKSWAGEN TOURAN SUPER GJENDJE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 ,

BMW 320 AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Opel Antara (e blere e re, me vetem 1 pronar)

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:41 ,

C200 CDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Nissan Micra 1.2 benzine

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:41 ,

Vw Caddy 1.9 Nafte viti 2006 sapo ardhur nga ����

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 ,

MERCEDES-BENZ BENZIN GAZ

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Ford Fiesta Benzin-Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:41 ,

Mercedes-Benz ML

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:41 Dyqani ,

VW Golf 1.6 b.gaz vit 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:41 ,

Ford Fiesta FULL OPTIONS

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 ,

Shitet A Class nafte manual 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Smart ForTwo 800 Naft

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Audi s8 5.2 v10 munci ndrrimi

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Shevrolet Aveo 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Mercedez Benz Sprinter

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Skoda Fabia 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:40 ,

BmwX5 3,0 Benzin 2010 Xdrive Panorama Sallon kafe

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Toyota Yaris

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 ,

Vw Caddy 1.9 Tdi Life Nafte Full , 6+1 vende

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Toyota Yaris Verso

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Fiat Panda 2010

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 Dyqani ,

U Shiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:40 Dyqani ,

TOYOTA LAND CRUSIER 4.2cc nafte manuale

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:40 Dyqani ,

LINCOIN AVIATOR 4.6cc benzin gazz 2005

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Mitsubishi outlander 2.2cc nafte automat 2012

10 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Dyqani ,

DODGE GRAND CARAVAN 3.6cc BENZIN 2011

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Chervolet captiva 2.0cc nafte automate 2010

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:40 ,

MERCEDEZ BENZ C220CDI ///AMG

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 ,

Mercedes-Benz Sprinter 213cdi 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Mitsubishi outlander 2.3cc benzin gazz 2005

5 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:40 ,

Pasat cc 2009 2.0 benzin atomat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:40 Dyqani ,

VW Tuareg 2.5cc nafte manuale 2005

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 ,

Shitet Golf Plus Automat Okazion

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 ,

Golf 5 Atomat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim