Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 375
Aixam , 118
Alfa Romeo , 2587
Alpina , 47
Artega , 33
Audi , 22224
BAIC , 10
Bentley , 57
BMW , 17137
Bugatti , 29
Buick , 29
Cadillac , 130
Chevrolet , 938
Chrysler , 853
Citroën , 4388
Corvette , 22
Dacia , 163
Daewoo , 394
Daihatsu , 194
DeTomaso , 1
Dodge , 200
Ferrari , 40
Fiat , 11581
Ford , 26365
GMC , 58
Great Wall , 47
Grecav , 2
Honda , 805
Hummer , 100
Hyundai , 2271
Infiniti , 60
Isuzu , 118
Jaguar , 854
Jeep , 1188
Kia , 1083
Koenigsegg , 15
KTM , 28
Lada , 27
Lancia , 1545
Land Rover , 3931
Landwind , 4
Lexus , 100
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 96
Lotus , 6
Maserati , 49
Maybach , 5
Mazda , 1079
Mercedes-Benz , 99005
MG , 88
MINI , 1110
Mitsubishi , 2770
Morgan , 5
Nissan , 4449
NSU , 6
Opel , 14784
Peugeot , 6611
Piaggio , 76
Pontiac , 15
Porsche , 1154
Proton , 4
Renault , 9711
Rover , 510
Saab , 255
Seat , 2781
Škoda , 1445
Smart , 4449
Spyker , 3
Ssangyong , 357
Subaru , 90
Suzuki , 875
Talbot , 3
Tata , 76
Toyota , 8603
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 22
UAZ , 1
VW Volkswagen , 48583
Volvo , 1960
Wartburg , 8
Wiesmann , 7
Yugo , 26
Zastava , 30

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 12:16
Linku:
Dyqani ,

OKAZION BMW X6 50i 4.4 V8 TWIN POWER TURBO EXTRA

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - MERCEDES-BENZ A-CLASS

245 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz 200 Cdi 2007 7300 €

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 05:05
Linku:
,

Audi A5 2009 Okazion!!

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:05
Linku:
,

Shitet volkswagen Polo

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:34 ,

Volkswagen Pasat Automat 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Dyqani ,

����VW Polo Cross 2007 1.9 Nafte����

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 ,

Audi A3 PANORAMIC AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 ,

FIAT PUNTO EVO 1.2 GAZ 2011

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:34 ,

Jaguar S-Type

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 ,

Fiat Stilo

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

OPEL MERIVA 1.7 NAFTE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 ,

Grande punto 1.2

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:33 Dyqani ,

����Okazion Ford Focus 2.0benzin Automat����

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 ,

VW TOURAN 2005 AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

B CLASS AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 ,

Toyota Yaris

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:33 ,

SMART FOR TWO 800CDI NAFT 2008

3 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:33 ,

Mercedes Benz S320 AMG

11 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Dyqani ,

����Toyota Yaris 2013 Hybride Automat����

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:33 ,

TOYOTA AVENSIS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 Dyqani ,

Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMAT 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:33 ,

BENZIN 6+1 SUPER

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:33 Dyqani ,

����Okazion Ford C-Max 2011Automat dizel 2.0dci

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 ,

Shitet Audi A4 Automat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Fabia 1.2

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:33 ,

Audi A8 3.0 2007 M.Nderrimi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 ,

Audi A 4 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:33 ,

MercedesBenz C180 Benzin Gaz

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:33 ,

Shitet GOLF 7 Automat Full Option ACC+Front Assist

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:33 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI Diesel 04

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:33 ,

AUDI A6 viti 2016

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:32 ,

Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Manuale

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Dyqani ,

Okazion!Toyota Corolla 1.6 Gaz-Benzin 04

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Hyundai Tucson 1.7 CRDi Premium - Diesel - Automat

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:32 ,

M.Benz E240 Benzine+Gaz Automat Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Mercedes Benz C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Golf 7 viti 2015

11 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:32 ,

Toyota yaris

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 ,

Shitet Volvo S60, 2.4 benzine, 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 ,

Ford KUGA 2012 automat

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:32 ,

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000 €

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 ,

SHITET AUDI A6 S-Line 2007, 2.7 nafte FULL OPSION

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 ,

Shitet C Class 2010 Benzin+Gas

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte, kambio manuale

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:32 ,

Mercedes-benc E250

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

VW Betle maggiolino 1972

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:32 ,

Focus 1.6

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 ,

Shitet S4000 Hybrid Presidencial

18 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:32 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel Sapo ardhur!08

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim