Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 78
Aixam , 18
Alpina , 6
Audi , 52
BAIC , 5
BMW , 30
Bugatti , 4
Buick , 2
Citroën , 5
Dacia , 11
Daihatsu , 1
Dodge , 3
Ferrari , 2
Fiat , 13
Ford , 19
GMC , 2
Honda , 3
Hummer , 1
Hyundai , 14
Isuzu , 2
Jaguar , 1
Jeep , 6
Kia , 1
Lancia , 1
Land Rover , 11
Lexus , 4
Lifan , 2
Lotus , 1
Mazda , 1
Nissan , 12
Opel , 3
Peugeot , 7
Porsche , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Smart , 11
Suzuki , 2
Toyota , 20
TVR , 1
Volvo , 4
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 14:37 ,

SHITET TOKE OKAZION NE KAMEZ

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:27 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:12 ,

Kia Rio , Automat , 2019 ,,,, 0km ,,,, Okazion !!!

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:41 ,

Shitet Toka Okazion

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:33 Dyqani ,

Shitet Lifan Solano 2 (650) ME 0 KM e RE

9 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:33 Dyqani ,

Shitet Baic D50 e Re. MAKINA E FUNDIT !

13 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:24 ,

Okazion Hyundai TUCSON 2019 1.6 nafte

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:32 ,

Dacia Sandero 1.0 2019 me 0 km

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

Mercedes c class amg 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:38 ,

FORD FIESTA 1.5NAFTmanual 2019

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:50 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:14 ,

KARROTREC 2.5 ton (Ndrrim makin) OOOOOOKAZION

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:29 ,

Kamer Sondë 2 metra Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:29 ,

Kamer e fshehtë SQ11 Full HD 2MP 1080P

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:28 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K

89 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:28 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Kundra ujit

129 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:27 ,

PTZ IP Camera 3MP, 4X Zoom, PoE, Waterproof

99 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:27 ,

PTZ IP Camera 8MP 4K, 5X Zoom, PoE, Waterproof

139 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:25 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:25 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:24 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

22 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:24 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:23 ,

Çelës me pult për paisje të ndryshme me rrymë 220V

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:23 ,

Prizë inteligjente me WiFi Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:18 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

59 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:17 ,

Micro SD Card 512GB karte memorje high speed U3

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:17 ,

WiFi Long Range Extender Repeater 300Mbps

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:17 ,

Kasetofon 7" me prekje Bluetooth, Usb, Aux,SD Card

69 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 21:16 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:00 ,

Transport makinash 550€ Gjermani - Shqiperi

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:29 ,

Shitet audi a3 limousine (lexo njoftimin)

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:17 ,

Goma Originale SHITEN OSE NDERROEN

900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:01 ,

Toyota Hilux 4 vjet garanci!

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:59 ,

Ford Puma Titanium 1.0 EcoBoost 125 PS-5JahreGarantie-Nav

8 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 11:15 ,

HYUNDAI KIA filtra, injektore,pompa LPG, kandele ,

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:35 ,

OKAZION TAXI 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:09 ,

Nissan

21 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 20:54 ,

Bmw 730d

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 19:47 ,

Disqe 18 Mercedes Benz Sclass Eclass 230 €

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 22:40 ,

Shale kale

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 21:51 ,

Blej Makina

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 21:30 ,

Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 20:26 ,

Ndrrohet apartament me makine

54 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:19 ,

OKAZION!!!! Dacia Sandero 2019

6 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 17:46 ,

Smart center - Makina ne shitje - Qera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 13:18 ,

Toyota chr c-hr 2019 hibrid 1.8

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 13:09 ,

Acura

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim