Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 85
Aixam , 20
Alpina , 6
Artega , 1
Audi , 66
BAIC , 3
BMW , 45
Bugatti , 6
Buick , 1
Chevrolet , 5
Citroën , 11
Dacia , 11
Dodge , 4
Ferrari , 4
Fiat , 16
Ford , 30
Honda , 5
Hyundai , 22
Infiniti , 3
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 5
Kia , 10
Lancia , 1
Land Rover , 15
Landwind , 1
Lexus , 2
Lifan , 2
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 3
MINI , 1
Nissan , 9
NSU , 3
Opel , 4
Peugeot , 10
Porsche , 6
Renault , 4
Rover , 1
Seat , 6
Škoda , 6
Smart , 9
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 5
Toyota , 24
TVR , 4
Volvo , 6
Wartburg , 1
Yugo , 3
Zastava , 1

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 13:29
Linku:
,

Blejme Automjete te perdorura��

1 001 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
Sot 00:30
Linku:
,

Audi Q5 TFSI 2018

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 00:30
Linku:
,

Audi Q5 TFSI 2018

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:10 ,

Nikon Profesional - shitet nderrohet .

800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 Dyqani ,

Shitet Baic D50 e Re me 0 KM

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 Dyqani ,

Shitet Lifan X7 e Re me 0 KM

13 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:26 ,

M.Benz GLC 220CDI 4Matic Coupe (Mundesi nderrimi)

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:23 ,

Shiten disqe me gjith goma 16 okazion

170 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:21 ,

Fiat Tipo 2018,1.3 JTD Nafte,Manual 5+R,60.000 KM.

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:53 ,

Mandra per transport makinash

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:39 ,

Ford ka+ viti 2019, me 0 km akull i ri ne qese

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:31 ,

Lucidim lucidojm luqidim paste pastrim feneresh

30 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:09 ,

Audi 2018 , 1.6 TDI, Automat !!!!

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:01 ,

Nissan Qashqai 0 km mundesi nderrimi

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:00 ,

DISQE BMV NR 17

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:56 ,

Ndrrohet apartament me makine

54 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:54 ,

Karrotrec rimorkio edhe NDRRIM

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:53 ,

Toke me qera per servis !Biznes okazion������

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:04 ,

Volkswagen Tiguan R - Line 2018

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:00 ,

Mercedes -bens C 200 cdi AMG

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:13 ,

Hyundai Tuscon Benzin + Gaz Automatike 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:27 ,

Dacia Sandero 1.0 2019 me 0 km

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:08 ,

Shitet Gomone Mar co 10 Metra

25 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:52 ,

SHITET TOKE OKAZION NE KAMEZ

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:51 ,

Mercedes Benz C class 2018 9G Tronic

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:44 Dyqani ,

Jaguar F-Pace Diesel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:31 ,

HYUNDAI ACCENT AUTOMATIK NAFTE

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:23 ,

BMW 318 VITI 2018 ME 45.000 KILOMETRA

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 14:22 ,

Bmw Seria 7

77 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:32 ,

Audi A5 Cabrio 2.0

42 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:32 ,

Karrotrec rrimorke

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:29 ,

Blejme Automjete te perdorura��

1 001 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
Dje 12:23 ,

Shitet Hyundai 1.6 Nafte

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:29 ,

Fiat Panda 2018 Automat ����

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:13 ,

Volkswagen GOLF Viti 2019

19 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:46 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

2 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:33 ,

Shes ore muri moderne LONDON 22 mije leke

22 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 06:05 ,

FORD FIESTA 1.5NAFTmanual 2019

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 22:11 ,

Shitet;Super makine, super çmim

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:14 ,

2019 BMW X3 S-DRIVE

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 21:13 ,

2018 MERCEDES BENZ 560 S-CLASS

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 21:13 ,

2019-Hyundai Tucson-SEL-CAMERA

11 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 21:12 ,

2018 Porsche Macan GTS

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 21:10 ,

2019 Infiniti Q50 3.0t LUXE

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 21:09 ,

2019 Infiniti QX50 LUXE

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:06 ,

2019 Ford Mustang Ecoboost

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:02 ,

2019-Mercedes-Benz-GL-Class-GLS-550

29 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 21:01 ,

2019 JAGUAR XJL

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 20:59 ,

��️ W TIGUAN SEL 6+1 VENDE AUTOMAT VITI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 20:59 ,

2018 BMW X5 xDrive35i

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

Në fillim