Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 101
Aixam , 23
Alfa Romeo , 19
Alpina , 9
Artega , 2
Audi , 156
BAIC , 5
Bentley , 1
BMW , 87
Bugatti , 6
Buick , 1
Chevrolet , 5
Citroën , 16
Dacia , 23
Daihatsu , 1
Dodge , 6
Ferrari , 5
Fiat , 39
Ford , 83
GMC , 6
Grecav , 1
Honda , 10
Hummer , 1
Hyundai , 55
Infiniti , 4
Isuzu , 3
Jaguar , 5
Jeep , 8
Kia , 14
Lada , 1
Lancia , 3
Land Rover , 35
Landwind , 1
Lexus , 1
Lifan , 2
Lotus , 1
Maserati , 3
Mazda , 10
MINI , 1
Mitsubishi , 16
Nissan , 24
NSU , 2
Opel , 15
Peugeot , 19
Porsche , 7
Renault , 19
Rover , 1
Seat , 6
Škoda , 19
Smart , 22
Suzuki , 5
Toyota , 53
TVR , 5
Volvo , 16
Wartburg , 1
Yugo , 4
Zastava , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 13:57
Linku:
,

E-CLASS 350D 4MATIC VITI 2018 AMG LOOK FULL OPSION

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:44
Linku:
,

Smart 2017 Automat 100 %, 4 Dyer

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:16
Linku:
Dyqani ,

OKAZION AUDI A6 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET!!!

21 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:31 ,

AUDI A8 LUNGO 4.2 TDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:28 ,

Hyundai i10

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:07 ,

Ford Fiesta

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:54 ,

KARROTREC 2.5 ton (Ndrrim makin) OOOOOOKAZION

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:49 Dyqani ,

Shitet Baic D 20 Benzine + Gaz, U SHIT !!!!

8 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:49 Dyqani ,

Shitet Baic D50 e Re. MAKINA E FUNDIT !

13 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:49 Dyqani ,

Shitet Baic D 20 Benzine + Gaz, Automatike

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:48 Dyqani ,

Shitet Lifan Solano 2 (650) ME 0 KM e RE

9 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:41 ,

Shitet Audi Q3. s line 40 000 KM me garanci

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 Dyqani ,

Toyota Rav4 2.5 Benzine Automat -17 Mundsi ndrrimi

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:07 ,

Bmw 730d shitet/ndrohet +/-

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:00 ,

Jap kondicionera nderrim me makina ose me motorr

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:59 Dyqani ,

BMW X1 Full Option

18 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:59 Dyqani ,

Range Rover Sport HSE

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:59 Dyqani ,

Mercedes Benz C220d

21 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:58 Dyqani ,

VolksWagen Tiguan 4Motion

18 370 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:58 Dyqani ,

Mercedes-Benz GLC 220d 4Matic

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:58 Dyqani ,

BMW 520d Full Option

23 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:57 ,

CLA 220d-2017-FACELIFT- (40 mije KM)///AMG///

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:57 ,

SHITET/ NDROHET ME TOKE NE TIRANE

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:55 Dyqani ,

PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Dyqani ,

PEUGEOT 3008,VITI 2017,AUTOMATIKE,MOTORR 1.6 NAFTE

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:47 ,

Pasat 2017 naft 2.0 full konvertim 19500 euro full

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:32 ,

GOLF GTI AUTOBAHN SPORT EDITION

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:27 ,

okazion

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:27 ,

Shitet AUDI A6, 2017, Benzine, Quattro, 31 mije km

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:25 ,

Disqe 18 Mercedes Benz Sclass Eclass 230 €

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 Dyqani ,

OKAZION AUDI A6 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET!!!

21 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:02 ,

OPEL VECTRA 1.9 CDTI AUTOMAT V.2007 SUPER OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

SHITET TOKE OKAZION NE KAMEZ

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:44 ,

Shitet Toka Okazion

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 ,

Mercedes Benz S450 4MATIC Lang Designo okazion‼️

77 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:41 ,

Golf 7 2018 seria highline

19 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:32 ,

LADA Vesta SW Cross AT Luxe LPG

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:32 ,

Kia Sportage si i ri me Garanci fabrike,

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:31 ,

Kia Sportage Automat si e Ri me Garanci fabrike

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:31 ,

KIA Sportage GT Line Full Opsion

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:25 ,

Kia Rio , Automat , 2019 ,,,, 0km ,,,, Okazion !!!

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:23 ,

Ford Kuga 2017 , 82.000 km, FULL OPTIONS !!!!

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:57 ,

Porsche Leasing shitje automjeti

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:52 ,

Porsche Mobility shitje automjeti

13 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:52 ,

Porsche Leasing shitje automjeti

17 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:26 ,

AUDI A6 2017

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:24 ,

Mercedes Benz B classe 180 blueficency 2017 Europe

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:57 ,

Shitet Land Rover

50 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:56 ,

BMW 320i 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:47 ,

Shitet Mitsubishi

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:47 Dyqani ,

Benz E 220 viti 2017 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:44
Linku:
,

Smart 2017 Automat 100 %, 4 Dyer

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim