Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 167
Aixam , 32
Alfa Romeo , 36
Alpina , 14
Artega , 8
Audi , 403
BAIC , 7
Bentley , 6
BMW , 282
Bugatti , 12
Buick , 2
Cadillac , 4
Chevrolet , 10
Citroën , 41
Corvette , 2
Dacia , 34
Daihatsu , 1
Dodge , 14
Ferrari , 12
Fiat , 64
Ford , 183
GMC , 6
Grecav , 1
Honda , 18
Hummer , 2
Hyundai , 104
Infiniti , 5
Isuzu , 4
Jaguar , 12
Jeep , 19
Kia , 17
Lancia , 5
Land Rover , 93
Landwind , 1
Lexus , 6
Lifan , 2
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 7
Maybach , 2
Mazda , 15
MG , 1
MINI , 10
Mitsubishi , 21
Nissan , 41
NSU , 2
Opel , 38
Peugeot , 30
Porsche , 26
Renault , 36
Rover , 1
Seat , 8
Škoda , 63
Smart , 41
Subaru , 2
Suzuki , 6
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 103
TVR , 7
UAZ , 1
Volvo , 41
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 5
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 09:40
Linku:
,

E class E220 2017 28000€ OKAZION I padiskutueshem.

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:37
Linku:
,

Audi Q5 2018

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:07
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES E220,LOOK AMG,VITI 2017,AUTOMAT,2.0 NAFTE

28 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:49
Linku:
,

Mercedes-Benz C Class(w205) 220 cdi BluTec 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Shk 15:19
Linku:
,

Audi A6 competition

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 03:05 ,

Blej Makina gjitha Llojet ��KESH �� 068 53 54 949

2 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:37 ,

Volvo XC 60 D4 Biznez viti 2018

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:01 ,

Scooter xiaomi m365

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:46 ,

Smart

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:41 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:25 ,

E KLAS 220 VITI 2017 75 MI KM

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:20 ,

Okazion Mercedes Benz C Class 205 Automat Full

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 ,

Shitet Gjenerator Bruno “OKAZION”

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:16 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:56 Dyqani ,

Se Shpejti E 250 BlueTEC-Full Panoramike-120 Km-2016‼️

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:48 ,

Golf 7 2016 AUTOMAT

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:45 Dyqani ,

PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE

16 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 Dyqani ,

TOYOTA YARIS HYBRID/1.5 BENZINE, VITI 2017, AUTOMATIKE

9 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:36 Dyqani ,

Mercedes GLC 250 Amg line

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:29 ,

audi a7 50 tdi s-line

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:24 ,

BMW 730d M 2018

51 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:20 ,

Shitet Mercedes Benz v 213 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:12 ,

PORSCHE CAYENNE S DIESEL

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:11 ,

SPRINTER 516 CDI 2018

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:09 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:01 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:59 ,

Blej Makina gjitha Llojet �� KESH �� 068 53 54 949

10 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:29 ,

Golf 7 2018 Mundesi Nderrimi

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:07 Dyqani ,

MERCEDES E220,LOOK AMG,VITI 2017,AUTOMAT,2.0 NAFTE

28 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:02 ,

FORD FOCUS VITI 2017. 1.5 NAFTE. AUTOMATIK. MUNDSI NDRIMI

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:01 ,

Tucson 1.7 d automat

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:49 ,

Toyota hilux navara L200

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

Shitet Mundesi Nderrimi

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:45 ,

CLA 200 4MATIC/2018/33000km/22500€

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:45 ,

Shitet E350/2016/naft

30 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

Audi A4 2016 - Gjendje perfekte - 55,000 KM

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:41 ,

Audi

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:37
Linku:
,

Audi Q5 2018

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:37 ,

E class prodhim Amerikan

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 20:36 ,

E class 250 viti 2016 Prodhim Amerikan

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:24 ,

gla 2017 ndrrim

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:19
Linku:
,

Shitet Volkswagen Tiguan 01/2017

24 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:14 ,

✅✅FORD TRNZIT CUSTOM" 5+1, ViTI 2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:11 ,

CLA 220d///AMG///Facelift-46 mije km ����

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 20:01 ,

Jap kondicionera nderrim me makina ose me motorr

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:59 ,

Volkswagen tiguan Okazion ✅

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 19:39 Dyqani ,

Mercedes Benz E220d Automat -16

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:38 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:10 ,

Mercedes benz E 220 2017

32 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:50 ,

KARROTREC 2.5 ton (Ndrrim me Makin)

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim