Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 250
Aixam , 52
Alfa Romeo , 67
Alpina , 21
Artega , 20
Audi , 1614
BAIC , 7
Bentley , 16
BMW , 958
Bugatti , 17
Buick , 2
Cadillac , 13
Chevrolet , 51
Chrysler , 4
Citroën , 118
Corvette , 4
Dacia , 46
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 26
Ferrari , 16
Fiat , 226
Ford , 532
GMC , 16
Grecav , 1
Honda , 38
Hummer , 3
Hyundai , 262
Infiniti , 9
Isuzu , 7
Jaguar , 42
Jeep , 98
Kia , 52
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 14
Land Rover , 452
Landwind , 1
Lexus , 32
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 7
Lotus , 2
Maserati , 31
Maybach , 9
Mazda , 39
Mercedes-Benz , 3290
MG , 6
MINI , 26
Mitsubishi , 103
Nissan , 173
NSU , 2
Opel , 172
Peugeot , 105
Piaggio , 2
Porsche , 112
Renault , 118
Rover , 13
Seat , 35
Škoda , 156
Smart , 91
Ssangyong , 2
Subaru , 9
Suzuki , 17
Talbot , 1
Tata , 23
Tesla , 7
Toyota , 328
TVR , 12
UAZ , 5
VW Volkswagen , 1817
Volvo , 127
Wartburg , 5
Wiesmann , 3
Yugo , 9
Zastava , 13

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.26 Mar 17:24
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE 350 LOOK AMG

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A8 50TDI Quattro ����super full

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion AUDI A6 3.0 TDI PREMIUM ��

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 19:05
Linku:
Makina , Tiranë

C Klas 2016 makine perfekte!

20 500 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d, 2017, automatike

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 17:34 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A3 1.8 BENZIN QUATRRO VITI FUNDI 2015 “AUTOMAT”

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:34 Dyqani Makina , Fier

Glk 2015 naft panoram

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:34 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A6 2.0 TFSI QUATTRO LOOK RS FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:31 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:31 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:31 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

Volksvagen jetta

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

Shitet hyundai Santa Fe viti 2015 nafte 2.2 super ekonomik

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

Peugeot 301

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

Okazion shitet Hyundai viti 2015 super gjendje dhe ekonomik

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:24 Dyqani Makina , Durrës

Shitet nderrohet Audi a4

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina , Fier

SHITET RANGE ROVER EVOQUE

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina , Lushnjë

OKAZION RANGE ROVER EVOQUE

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

��️JEEP WRANGLER HARD ROCK RUBICON EDITION 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:20 Makina , Fier

BMW X3 2017 AUTOMAT BENZİNE

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:20 Makina , Tiranë

HYUNDAI IX35 2.0 NAFTE FULL OPTION��������

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:17 Makina , Tiranë

SUPER VW ARTEON 2019 2.0 TDI Automat

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

Audi A4 S-line 35 TDI Quattro Dinamic

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion AUDI A6 3.0 TDI PREMIUM ��

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A200d 2016 AMG Line

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

mercedes-benz s350 l amg

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:09 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar F pace 2018

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:07 Dyqani Makina , Tiranë

Audi SQ7 4.0 nafte

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Dyqani Makina , Elbasan

Audi A6 50Tdi Quattro

48 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:06 Dyqani Makina , Elbasan

VW Tiguan 2.0 Tdi R

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Dyqani Makina , Elbasan

Golf 7 1.8 tsi lok GTI

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Dyqani Makina , Elbasan

Land rover Evoque 2.0 sd4 dinamic

25 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:05 Dyqani Makina , Elbasan

VW Golf VII 2.0 GTD

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:05 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:03 Makina , Durrës

X5M F85

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:02 Makina , Tiranë

OKAZIONN E klas 220 automat viti 2015 full

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2018

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:01 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 Makina , Tiranë

A class 2021 ����

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:58 Dyqani Makina , Durrës

Riparojme navigator,centralin kambio,bllok komande

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:58 Makina , Tiranë

Okazion Kia Soul 1.6 nafte 2016 Automat

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:58 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Land rover discovery 4 2016

18 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Dyqani Makina , Tiranë

��Okazion Land rover discovery 4 2016 ��

18 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Makina , Tiranë

✅ DISQE DHE GOMA ✅ �� AUTO SHEHU �� TIRANE

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:55 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Karroce Alumini 9.5 Meter e gjate Viti 2021

6 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

HYUNDAI IX35 (TUSCON) NAFTE FULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

Passat CC 2016, automat, 2.0 tdi, automat, navi, 14700 euro

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

Passat 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14700 €

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:51 Makina , Durrës

SKODA FABIA STYLE 2016 !!! SI E RE

7 199 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:47 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:47 Makina , Tiranë

VW PASSAT.2.0NAFT.2022.GRI.5.000KM.ME DOGANE.45.000€.

45 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 7 GTI 2.0 Benzine / Automat

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Cls 63/s AMG 4 Matic 585 Hp Full Option

57 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTION LED 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione