Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 179
Aixam , 30
Alfa Romeo , 46
Alpina , 13
Artega , 13
Audi , 728
BAIC , 3
Bentley , 10
BMW , 523
Bugatti , 14
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 16
Chrysler , 1
Citroën , 80
Corvette , 3
Dacia , 37
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 25
Ferrari , 14
Fiat , 117
Ford , 276
GMC , 8
Grecav , 1
Honda , 18
Hummer , 2
Hyundai , 130
Infiniti , 5
Isuzu , 4
Jaguar , 25
Jeep , 49
Kia , 32
KTM , 1
Lancia , 13
Land Rover , 157
Landwind , 1
Lexus , 12
Lifan , 2
Ligier , 1
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 16
Maybach , 2
Mazda , 20
Mercedes-Benz , 1781
MG , 1
MINI , 16
Mitsubishi , 33
Nissan , 89
NSU , 2
Opel , 93
Peugeot , 57
Porsche , 47
Renault , 74
Rover , 4
Seat , 23
Škoda , 103
Smart , 63
Ssangyong , 1
Subaru , 4
Suzuki , 8
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 160
TVR , 10
UAZ , 1
Volvo , 59
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 6
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 00:58
Linku:
,

OKAZION A7 S-line biturbo 313 Hp

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:35
Linku:
,

Shitet Hyundai Tucson 2016 16.000€ 1.7Naft Automatik

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:29
Linku:
,

VOLVO XC60 2.0 D4

15 210 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:59
Linku:
,

Ford Kuga, 1.5 TDCI, Viti 2017, 18 000 Euro (i diskutueshem)

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:58
Linku:
,

Super OKAZION GOLF 7 2017 ⛔⛔⛔

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 09:54 ,

BMW X6 40D I sapo ardhur nga Berlini

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 ,

Volkswagen Passat R-line

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:53 ,

Audi RS6 4.0T Quattro Performance

65 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:52 ,

Volvo XC60 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:47 ,

Ford fiesta viti 2016

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:46 ,

SHITET

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 Dyqani ,

Nissan Qashqai 1.6 DCi Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:34 ,

CLA 200 4MATIC/2018/33000km/22500€

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:33 ,

OPEL ASTRA K 16DTH ST 1.6cc Nafte 18,340Km 12/04/2017

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Audi A8 3.0 TDI Quattro

29 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Vw Passat CC 2.0 TDI Bluemotion

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Okazion!New Kia K5- 2.0 Vetem Gaz100% 2015 Full

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Nissan Qashqai 1.6 DCi Tekna

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:32 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Nafte

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:32 ,

Golf 7 viti 2015

11 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 ,

Audi Q3 viti 2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:32 ,

Audi A 4 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:32 ,

Volvo xc 60

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:31 ,

Volvo XC 60 D4 Biznez viti 2018

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:31 ,

Volvo XC90 D5 viti 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:31 ,

Hyundai Tukson 2017

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:31 ,

GOLF 7 R20 4MOTION

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:31 ,

Mercedes Vito 2016

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

Audi A 4 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 ,

BMW 320d F30 LCI 2016

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:31 ,

AUDI A6 viti 2016

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:30 ,

SHITET BMW 420d GranCoupe M-Sportpaket

20 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:30 ,

Q 5 S -LINE Viti 2017

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 ,

Nissan Qashqai 2016

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:29 ,

FORD KUGA 2016

13 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:29 ,

VOLVO XC60 2.0 D4

15 210 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

Mercedes benz GLA200 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Dyqani ,

Opel Astra 1.6 naft viti 2015

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:26 ,

Mercedes Benz E Class 220 Ekstra Full si i ri

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:25 ,

Mercedes C Class 2015 bluetec

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:24 ,

Golf 7-ta Okazion❗❗❗

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22 ,

FORD TOURNEO CONECT 2015 ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:20 ,

FORD TOURNEO CONECT 1.6-NAFTE ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:18 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:17 ,

Golf 7 2016 AUTOMAT

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:14 ,

ML 350 BLUETEC LUNGO Look AMG 4MATIC FULLL 2015

23 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:13 ,

Renault Scenic viti 2015, automat, 1.5 nafte,navi, 8300 Euro

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:07 ,

Subaru Forester 2.0 dizel kambjo automat 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

SHITET VIANO V250d

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Dyqani ,

Shitet : Toyota Rav 4

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Dyqani ,

Shitet : Renault Kadjar viti 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:59 Dyqani ,

VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2015 GERMANY

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 Dyqani ,

VW GOLF 7 VITI 2015 AUTOMATIKE 1.6TDI GERMANY

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:58 ,

SKODA RAPID 1.6 BENZINE + GAZ AUTOMATIKE

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione