Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 230
Aixam , 54
Alfa Romeo , 79
Alpina , 17
Artega , 22
Audi , 1699
BAIC , 5
Bentley , 17
BMW , 1202
Bugatti , 18
Buick , 3
Cadillac , 18
Chevrolet , 57
Chrysler , 9
Citroën , 134
Corvette , 4
Dacia , 39
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
DeTomaso , 1
Dodge , 30
Ferrari , 15
Fiat , 279
Ford , 762
GMC , 13
Grecav , 1
Honda , 33
Hummer , 4
Hyundai , 221
Infiniti , 9
Isuzu , 13
Jaguar , 51
Jeep , 110
Kia , 71
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 20
Land Rover , 465
Landwind , 1
Lexus , 24
Lifan , 8
Ligier , 1
Lincoln , 8
Lotus , 2
Maserati , 28
Maybach , 3
Mazda , 44
Mercedes-Benz , 4056
MG , 2
MINI , 44
Mitsubishi , 215
Morgan , 1
Nissan , 224
NSU , 2
Opel , 206
Peugeot , 125
Piaggio , 2
Porsche , 126
Renault , 143
Rover , 48
Seat , 43
Škoda , 164
Smart , 96
Ssangyong , 3
Subaru , 12
Suzuki , 15
Talbot , 1
Tata , 23
Tesla , 2
Toyota , 467
TVR , 10
UAZ , 3
VW Volkswagen , 1967
Volvo , 113
Wartburg , 4
Wiesmann , 2
Yugo , 8
Zastava , 15

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.02 Gush 21:01
Linku:
,

2014 GLK me Nafte nga USA GLK250

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 17:03
Linku:
,

CLA220

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:12
Linku:
,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:13
Linku:
,

Bmw x1 M performance

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Gush 15:31
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLA 200d 2014

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:21 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:20 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:18 ,

OKAZION,AUDI A6 FACELIFT ULTRA S, 2016, PANORAMA, DIESEL…

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 ,

Mercedes Benz S 350 AMG line 4 matic

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:12 Dyqani ,

10k Followers 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:12 Dyqani ,

10k Followers 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:12 Dyqani ,

FACEBOOK PAGE LIKES

10 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:12 Dyqani ,

10k Followers 30€

30 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:05 ,

Super gjendje 90000 km Limited 2.0 automat nafte

15 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:05 ,

‼️GL 350 BlueTec / 2014 / Full Panoramik ‼️

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 ,

Audi A8 Privat

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Audi A5 2.0 TDI Quattro

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 Dyqani ,

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:01 Dyqani ,

Range Rover Sport 3.0 HSE

35 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:01 Dyqani ,

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:59 ,

Pasat 2019 naft 2.0 R.Lin KM 0 mundesi nderrimi 40000 euro

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:59 ,

❗️Mercedes Benz S580 L Presidencial❗️

190 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:59 ,

❗️Mercedes Benz ML 350 Nafte ❗️

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 ,

❗️JEEP RENEGADE 2016 2.0 Nafte ❗️

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:59 ,

❗️Volvo S60 2017❗️

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:59 ,

❗️Ford Fusion Titanium 2020❗️

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:56 ,

❗️Mercedes Benz GL 350 2014 ❗️

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:53 ,

Audi Q3 45tfsi premium plus

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:48 ,

2014 KIA Cadenza Premium

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:47 ,

Bmw 520i F10 TwinTurbo viti 2014, STAGE 1 256cv

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

range rover sport

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:46 ,

Shitet super benz

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:46 ,

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY 4.4

47 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 ,

Mercedes Benz

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 ,

Mercedes Benz C220

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 ,

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-LINE TITANIUM PANORAMA -16

17 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:45 ,

MERCEDES BENZ GLE COUPE 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORME

47 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:45 Dyqani ,

AUDlA6

26 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:45 ,

Mercedes Benz Ml350d AMG Line

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 ,

SUPER BMW X5

34 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:45 ,

Volvo XC40 2.0d 190ps 4x4 Automatik 2019

26 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:45 ,

BMW X4 3.0d M-Paket 2017

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 ,

BMW 220d M-Paket 12-2020 Automatik 190ps

31 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:45 Dyqani ,

Okazion!!Mercedes V 250 Benzin-Metris-Viti 2016!! 7-Vende!!

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Dyqani ,

Audi Q5-3.0 TDI-Viti 2015!! Panoramike!!

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 Dyqani ,

GLE 350 CUPE FULL LLOG AMG 150 MIJ DISTRONIC

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:45 Dyqani ,

Range Rover Velar- R-Dynamic-74km-2018!!

54 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:45 ,

Ford fiesta automat viti 2015 benxin gaz full opsion

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:45 ,

Ford focus viti 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:45 ,

GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione