Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 192
Aixam , 48
Alfa Romeo , 62
Alpina , 15
Artega , 15
Audi , 990
BAIC , 7
Bentley , 10
BMW , 768
Bugatti , 14
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 23
Chrysler , 8
Citroën , 104
Corvette , 4
Dacia , 49
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 28
Ferrari , 12
Fiat , 160
Ford , 416
GMC , 8
Grecav , 1
Honda , 21
Hummer , 2
Hyundai , 196
Infiniti , 7
Isuzu , 5
Jaguar , 31
Jeep , 53
Kia , 48
KTM , 1
Lancia , 20
Land Rover , 249
Landwind , 1
Lexus , 7
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 14
Maybach , 2
Mazda , 23
Mercedes-Benz , 2621
MG , 2
MINI , 33
Mitsubishi , 42
Morgan , 1
Nissan , 127
NSU , 2
Opel , 119
Peugeot , 88
Porsche , 66
Renault , 111
Rover , 43
Seat , 33
Škoda , 124
Smart , 67
Subaru , 5
Suzuki , 11
Talbot , 1
Tata , 4
Toyota , 212
TVR , 9
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1275
Volvo , 71
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 6
Zastava , 7

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 19:59
Linku:
,

Shitet Mitsubishi Eclipse Cross

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:50
Linku:
,

Shitet Volkswagen Tiguan 01/2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 14:14
Linku:
,

Mercedes E350 Cabrio SuperFull

25 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 17:37
Linku:
,

Shitet FORD Fiesta OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Mar 17:58
Linku:
,

Land Rover Renge Rover Velar 2020

58 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 04:51 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 02:57 ,

Ford Fiesta 2014 benzine

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 02:40 ,

VW Passat CC R-LINE

13 995 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:17 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:16
Linku:
,

Land Rover Discovery Sport 2.2 HSE Automatic Luxury

19 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:55 ,

Bmw seria 3 2014 M packet

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:45 Dyqani ,

HYUNDAI TUCSON 2014 PRESTIGE (OKAZION)

12 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:37 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET ORLANDO 2015/2.0 NAFTE

12 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:37 ,

ML350 BLUETEC ML 2014 360 Grade Kamera AMG FULL OPTION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:29 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

2 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:29 ,

Blej Makina gjitha Llojet �� KESH �� 068 53 54 949

10 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:07 ,

BMW X5

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:55 ,

Shitet&Nderrohet Opel Corsa 2015 Automatike

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:50 ,

Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:49 ,

BMW X5

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 ,

Bmw 320d/328d 2014 Full extra

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz b class

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:46 ,

Smart

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:36 ,

okazion mercedes cls 350 nafte 2014

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:27 ,

Mercedes benz c 220

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:14 ,

Audi A7 S-Line Prestige 2016, TDI 3.0 quattro.

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:09 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:08 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:08 Dyqani ,

Shitet Porsche Macan S 3.0 Diesel 2014

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:02 ,

Volswagen Tiguan 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:58 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

okazio

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:48 ,

❌ AUDI Q3.S LINE. V 2014 KAMJO AUTOMAT❌

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:48 ,

Blej Makina gjitha Llojet ��KESH �� 068 53 54 949

2 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:48 ,

Blej Makina KESH �� 068 53 54 949

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:44 ,

Mercedes Benz GLA 2016 - 51.000 km

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:43 ,

Peugeot 308 2.0d

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:42 Dyqani ,

Se Shpejti E 250 BlueTEC-Full Panoramike-120 Km-2016‼️

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:40 ,

CLA

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:40 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

2 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:40 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:40 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

4 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:39
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLK 250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic-2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:32 ,

Mercedes Benz S Class 350 bluetec W222

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:28
Linku:
,

VW CADDY 1.9 TDI FULL OPTIONS

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:25
Linku:
,

AUDI A6 MATRIX, VITI 2014, AUTOMAT, FULL OPTION, 2.0 DIESEL

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25
Linku:
,

TOYOTA RAV4,AUTOMAT,2.2DIESEL,VITI 2014,FULL OPTION,GJERMANI

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 ,

OKAZION:MERCEDEZ, E 220, AUTOMAT,4MATIC 2016 FULL,

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione