Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 239
Aixam , 53
Alfa Romeo , 108
Alpina , 18
Artega , 22
Audi , 2657
BAIC , 8
Bentley , 20
BMW , 1664
Bugatti , 20
Buick , 7
Cadillac , 23
Chevrolet , 99
Chrysler , 17
Citroën , 229
Corvette , 6
Dacia , 46
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
DeTomaso , 1
Dodge , 32
Ferrari , 20
Fiat , 421
Ford , 993
GMC , 15
Grecav , 1
Honda , 41
Hummer , 4
Hyundai , 314
Infiniti , 13
Isuzu , 5
Jaguar , 53
Jeep , 151
Kia , 101
KTM , 2
Lada , 2
Lancia , 28
Land Rover , 616
Landwind , 1
Lexus , 27
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 9
Lotus , 2
Maserati , 28
Maybach , 4
Mazda , 57
Mercedes-Benz , 5928
MG , 4
MINI , 63
Mitsubishi , 102
Morgan , 1
Nissan , 262
NSU , 2
Opel , 303
Peugeot , 195
Piaggio , 3
Porsche , 219
Renault , 224
Rover , 53
Saab , 1
Seat , 69
Škoda , 202
Smart , 130
Ssangyong , 3
Subaru , 16
Suzuki , 17
Talbot , 1
Tata , 38
Tesla , 3
Toyota , 482
TVR , 11
UAZ , 3
VW Volkswagen , 3180
Volvo , 163
Wartburg , 5
Wiesmann , 2
Yugo , 8
Zastava , 12

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.01 Tet 16:21
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:51
Linku:
Makina , Tiranë

C 250 Coupe/ Look C63’ AMG FULL PANORAMA

12 371 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 16:14
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benc GlK

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 08:04
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Venucia D60 EV 405km me nje karikim TAXI

20 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 13:18
Linku:
Makina , Lushnjë

Cls 550

22 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 03:23 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 MUNDESI NDRRIMI

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 03:22 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2013 AUTOMAT ,MUNDESI NDRRIMI

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:20 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER CARRIER 2013 NDERROHET

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:19 Dyqani Makina , Durrës

2015 Volkswagen Golf TDI

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 03:13 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:07 Dyqani Makina , Durrës

2021 Mercedes Benz GLE 350 AMG Package 6700km

69 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 03:04 Makina , Tiranë

❗️Okazion❗️Audi a6 2013 Look Rs Nafte 13.999€ I pa disk

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:31 Makina , Fier

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:52 Makina , Krujë

Audi A4 3.0 Nafte S-Line Kamio Automatike Viti 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:27 Makina , Tiranë

Okazion E350 Bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:21 Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TFSI

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:11 Makina , Durrës

Mercedes e class ///AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Skoda Superb-18

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

SUPER BMW X5 LOK M

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Makina , Shkodër

Okazion Mini 2016 Automat

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:43 Makina , Fier

Touareg 3.6fsi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:39 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:39 Makina , Tiranë

Shitet GLK 250 diesel viti 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

Audi A4 Quatro 2013 full, automat, 2.0 TDI, navi, 13000 euro

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

Passat viti 2013 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 11000 €

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7

48 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI Mild Hybrid Full

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:28 Makina , Durrës

Shitet ML 350 Diesel Bluetec Viti 2013

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

AUDI Q7 QUATTRO 3.0TFSi viti 2017 SUPER FULL

40 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:13 Makina , Durrës

Audi A7 Supercharged

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Audi A6 3tdi Quattro 2013 Matrix pa tax luksi

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04
Linku:
Makina , Tiranë

E clas

55 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d

46 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Shitet&nderrohet me Apartament BMW 730 LD INDIVIDUAL

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Fier

ML 350 BlueTEC-Viti 2015!! Kamera 360 Grade!!

22 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Fier

GLE 350 CUPE FULL LLOG AMG 150 MIJ DISTRONIC

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Fier

Audi Q5-3.0 TDI-Viti 2015!! Panoramike!!

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Fier

ML 350 BLUETEC 162 KM 2014 AMG LINE FULLLL

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:51 Makina , Tropojë

Mercedes-Benz E Class 350 Air Matic 260HP!

33 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Okazion! Audi A5 SportBack Quattro 3.0 Diesel Full 2018!

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:51 Makina , Lushnjë

Opel zafira 7vende 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS400

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 Makina , Lushnjë

Ford Focus 1.6nafte

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� BMW GT 330d M-Performance Full Option 2014

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Sprinter 313 Cdi 2.2 Diesel / Manual / 2014

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45 Makina , Vlorë

Shitet W Touran viti 2015

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Range Rover Velar !!! Full Options

46 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Benz GLK-250 Bluetec 4Matic !!!!

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 Makina , Fier

Mercedes Benz GL 350 FULL OPSION 7 vende //AMG LINE

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 Makina , Fier

GL 350 //AMG LINE DESIGNO MASAZH FULL OPSION

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML 350 Masazh serdile full opsion OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione