Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 187
Aixam , 48
Alfa Romeo , 72
Alpina , 16
Artega , 11
Audi , 1235
BAIC , 5
Bentley , 10
BMW , 921
Bugatti , 16
Buick , 6
Cadillac , 10
Chevrolet , 44
Chrysler , 15
Citroën , 162
Corvette , 6
Dacia , 63
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 25
Ferrari , 15
Fiat , 234
Ford , 485
GMC , 7
Grecav , 1
Honda , 21
Hummer , 1
Hyundai , 207
Infiniti , 6
Isuzu , 5
Jaguar , 26
Jeep , 64
Kia , 47
KTM , 2
Lada , 2
Lancia , 28
Land Rover , 255
Landwind , 1
Lexus , 8
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 13
Maybach , 1
Mazda , 36
Mercedes-Benz , 3320
MG , 2
MINI , 45
Mitsubishi , 53
Morgan , 1
Nissan , 160
NSU , 2
Opel , 156
Peugeot , 120
Porsche , 121
Renault , 135
Rover , 45
Saab , 1
Seat , 40
Škoda , 116
Smart , 85
Subaru , 5
Suzuki , 15
Talbot , 1
Tata , 9
Toyota , 252
TVR , 11
VW Volkswagen , 1672
Volvo , 82
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 6
Zastava , 7

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

28 Nën 13:39
Linku:
,

Bmw 320i 2013 Look M3

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 19:15
Linku:
,

!! OKAZION!!

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 18:46
Linku:
,

AUDI A8 4.2 INDIVIDUAL!

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 15:28
Linku:
Dyqani ,

RENUALT CAPTURE - Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

1 097 380 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:35
Linku:
,

Mercedes Benz ML250 Bluetec 2013 (Europiane)

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 03:19 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 03:18 ,

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000 €

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:34 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:12 ,

Ml 350

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:20 ,

ML350 BLUETEC 2014 ML AMG FULL OPTION 360’ KAMERA

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:18 ,

Audi A3 2016 4x4 Naftë

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:12 ,

Blej Makina gjitha llojet

500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:12 ,

Mercedes Benz 350 Bluetec!!

24 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:11 ,

Mercedes - Benz, Ml 350 Bluetec! Super full!!!

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:00 ,

Shitet VW Jetta TSI 2017 ✅

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:52 ,

AUDI A5 2.0tdi 2014 S-LINE FULL OPTION

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

Bmw 730d

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:46 ,

����okazion bmw X1 2.0 Nafte 2014����

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:43 ,

����VW GOLF-7, VITI 2013, NAFTE, 140mije KM����

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:40 ,

BMW X5 Look M full option 3.5d XDRIVE

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:35 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo FULL

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:35 ,

FORD C-Max 2.0TDCI Titanium PowerShift SUPER GJENDJE

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:35 ,

VW 2014 PASSAT CC, GAZ/BENZINE LUXURY EDITION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:32 ,

SHITEN 4 GOMA 235/85/R16 TE REJA

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:21 ,

Shitet Golf 7

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:21 ,

Okazion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:20 ,

Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:18 ,

Audi S4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:17 ,

Ml 350 BLUTEC AMG LINE PANORAMA 4MATIC 2013 FULL

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:17 ,

Ml 350 BLUTEC AMG LINE PANORAMA 4MATIC 2013 FULL

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:14 ,

TAYOTA RAV 4 E 2015 DIZEL VETEM ME DOGANE FULL

18 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:12 ,

Audi A7 quattro OKAZION

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:12 ,

Audi A7 S-Line Prestige 2016, TDI 3.0 quattro.

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:06 ,

Volkswagen GTI

16 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:06 ,

Volkswagen GTI

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:02 ,

PASAT

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 ,

M.Benz GLC Coupe 220 CDI 4 Matic (Mundesi nderrimi)

41 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:59 ,

Golf 7 1.6 Naftë Automat Sport Full Options Extra

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Dyqani ,

S 350 L full opsion

35 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Dyqani ,

Mercedes-Benz CLS 350 CDI ///AMG Paket ,Automat F1

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:54 Dyqani ,

Super X5 Panoramike 3.5X-Drive-Full Option

29 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:54 Dyqani ,

Audi Q5 Sport Line

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:53 Dyqani ,

BMW X5 3.5 Dizel X-Drive-134 Km-Full Option‼️‼️

29 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:53 Dyqani ,

BMW 750 LD X Drive Steptronic

73 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:53 Dyqani ,

Mercedes Benz ML 350 BlueTECH 2013

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 Dyqani ,

S-Class 500 L-4 matic 9G-Tronic

83 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:53 Dyqani ,

Auto Ok

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:52 Dyqani ,

Audi A4 viti 2013+liber servisi

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:52 ,

Mercedes benz e 220

17 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:51 Dyqani ,

Auto Ok

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 Dyqani ,

Auto Ok

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Golf 7 2018 seria highline

18 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:48 Dyqani ,

Range rover Sport 3.0 hse full opsion

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim