Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 271
Aixam , 62
Alfa Romeo , 145
Alpina , 28
Artega , 27
Audi , 5423
BAIC , 7
Bentley , 23
BMW , 2883
Bugatti , 24
Buick , 8
Cadillac , 28
Chevrolet , 199
Chrysler , 22
Citroën , 419
Corvette , 7
Dacia , 90
Daewoo , 2
Daihatsu , 3
DeTomaso , 2
Dodge , 42
Ferrari , 23
Fiat , 756
Ford , 1672
GMC , 21
Grecav , 1
Honda , 47
Hummer , 4
Hyundai , 539
Infiniti , 18
Isuzu , 8
Jaguar , 85
Jeep , 204
Kia , 144
KTM , 3
Lada , 2
Lancia , 50
Land Rover , 1077
Landwind , 1
Lexus , 37
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 11
Lotus , 2
Maserati , 43
Maybach , 9
Mazda , 98
Mercedes-Benz , 10350
MG , 8
MINI , 127
Mitsubishi , 173
Morgan , 1
Nissan , 458
NSU , 2
Opel , 566
Peugeot , 347
Piaggio , 6
Porsche , 408
Proton , 1
Renault , 350
Rover , 71
Saab , 1
Seat , 132
Škoda , 318
Smart , 195
Ssangyong , 5
Subaru , 25
Suzuki , 26
Talbot , 1
Tata , 41
Tesla , 11
Toyota , 767
TVR , 13
UAZ , 7
VW Volkswagen , 6100
Volvo , 339
Wartburg , 6
Wiesmann , 3
Yugo , 11
Zastava , 15

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 23:59
Linku:
Makina , Tiranë

GLC 200d 4MATIC

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Mar 19:11
Linku:
Makina , Fier

Hyundai i20

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 00:52
Linku:
Makina , Tiranë

ML350 Bluetec

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:45
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz ML (GLE line)

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350(AMGLOOK),VITI 2014,FULL!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:31 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️Audi A6, Quattro, viti 2012, 3.0 nafte‼️

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:31 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Makina , Korçë

Mercedes Benz S class

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:29 Makina , Fier

Audi A7 3.0 Naft Matrix Full Option

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Opel Combo Tour viti 2015 1.6 cdti 95cv

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

BMW X5 3.5xD TwinTurbo

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI “AUTOMAT”VITI 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Smart ForTwo viti 2013 1.0 benzin 84cv automatike

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

Wolzvagen Golf 7 Nafte 2015 === 0693337305

11 850 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:29 Makina , Elbasan

E CLASS 250 4 MATIC BLUETECH

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT CC 2.0 T BENZINE VITI FUNDI 2013”AUTOMAT”

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford EcoSport viti 2015 1.5 tdci 90cv

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:28 Makina , Tiranë

AUDI A6 35 TDI

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 S Line viti 2018 30 TDI SPB S Troni

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

SHITET: E CLASS 350 CDI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:28 Makina , Elbasan

Golf 7

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto Evo viti 2012 1.3 mjt 75cv

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus viti 2012 1.6 tdci 95cv

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Golf ▫️viti 2017 ▫️1.6 tdi 115cv Executive ▫️DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Mini Cooper D 1.6 D 136CV Viti 2018

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Golf Highline viti 2015 1.4 TGI 110cv

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium ▫️viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

26 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

New Tourneo Custum Luxury ▫️2.2 nafte

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

EVOQUE,VITI 2013, 2.2 NAFTE ,AUTOMAT

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

SHITET:TOYOTA VERSO,AUTOMAT,VITI 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet mercedes-benz ml viti 2014 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet hyundai Santa Fe viti 2015 nafte 2.2 super ekonomik

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT SEL 2.0 TDI “AUTOMAT”VITI 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Shitet Passat Jetta

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!Q5 2.0 T BENZINE VITI 2012 FULL OPSION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC AMG LINE FULL

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Cls 500 look 63///Amg

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 TDCI 6+1 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A3 1.8 BENZIN QUATRRO VITI FUNDI 2015 “AUTOMAT”

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!VW GOLF 7 2.0 TDI LOOK GTD VITI FUNDI 2013

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A6 2.0 TFSI QUATTRO LOOK RS FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Okazion Audi 2015 Q5 S-line fabrike benzine 2T

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione