Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 190
Aixam , 50
Alfa Romeo , 93
Alpina , 17
Artega , 16
Audi , 2013
BAIC , 5
Bentley , 13
BMW , 1406
Bugatti , 18
Buick , 8
Cadillac , 11
Chevrolet , 92
Chrysler , 17
Citroën , 225
Corvette , 6
Dacia , 95
Daewoo , 2
Daihatsu , 1
Dodge , 25
Ferrari , 18
Fiat , 363
Ford , 753
GMC , 8
Grecav , 1
Honda , 55
Hummer , 1
Hyundai , 291
Infiniti , 8
Isuzu , 5
Jaguar , 42
Jeep , 90
Kia , 60
KTM , 2
Lada , 2
Lancia , 29
Land Rover , 341
Landwind , 1
Lexus , 7
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 5
Lotus , 1
Maserati , 18
Maybach , 1
Mazda , 57
Mercedes-Benz , 4816
MG , 2
MINI , 72
Mitsubishi , 70
Morgan , 1
Nissan , 256
NSU , 2
Opel , 264
Peugeot , 202
Piaggio , 2
Porsche , 183
Proton , 1
Renault , 189
Rover , 48
Saab , 1
Seat , 63
Škoda , 177
Smart , 116
Ssangyong , 1
Subaru , 6
Suzuki , 16
Talbot , 1
Tata , 11
Toyota , 415
TVR , 11
VW Volkswagen , 2614
Volvo , 143
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 7
Zastava , 7

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

03 Dhj 00:00
Linku:
,

PEUGEOT ALLURE 3008, AUTOMATIKE, MOTOR 2.0 HDi

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:17
Linku:
,

2014 Volkswagen Passat TDI SEL Premium

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 17:35
Linku:
,

Mercedes Benz ML250 Bluetec 2013 (Europiane)

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 19:02
Linku:
,

shiter per taksi 0692084822

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 14:05
Linku:
,

AUDI A6 MATRIX QUATTRO VITI 2012

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 07:44 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:43 ,

Shitet Golf 7 1.6 nafte Automat viti 2013..

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:41 Dyqani ,

Mercedes benz Glk 250 naft

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:40 Dyqani ,

Mercedes benz GLE 350 naft AMG packet

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:40 Dyqani ,

Mercedes benz Gle 350 naft night packet

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 07:39 ,

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000 €

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:39 ,

Audi Q5 ABT

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:39 Dyqani ,

Hondai Santa Fe 2.0 benzin Sport

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:39 Dyqani ,

Mercedes benz ML 350 naft

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:39 Dyqani ,

BMW 750 LI

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 07:38 Dyqani ,

Ml 350 naft

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:34 ,

MERCEDES E220 CDI BUEFFICENCY FULL AWANTGARDE

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:33 ,

Okazion Hyundai TUCSON 2019 1.6 nafte

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:31 ,

.....touran.....2012.....

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:30 ,

OKAZION!!! AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI FULL

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 ,

Benz

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:25 ,

Mercedes

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:23 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo FULL

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:23 ,

VW 2014 PASSAT CC, GAZ/BENZINE LUXURY EDITION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:23 ,

Mercedes Benz E250 Bluetec

21 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 07:20 ,

B200 VITI 2012 SUPER FULL

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:16 ,

Passat cc R-line okazionn !!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:15 ,

Vw Tiguan 2.0T R Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:15 ,

Passat cc R-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:03 ,

Renault Scenic 2015,automat,1.5 nafte,navi, 8700 €

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 07:02 ,

Fiat Grande Punto 2012,manual, 1.3 nafte,4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:00 ,

Kia K5 viti 2015 full option, automat, 2.0 gaz, navi, 8700 €

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:55 ,

X5 2017 nafte

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:53 ,

Shitet Jaguar XF ose ndrohet

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 06:41 ,

Shitet Peugeot 307 sw

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:19 ,

Volkswagen Passat Tdi 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:18 ,

MERCEDES-BENZ ML350 BLUETEC 2014

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:18 ,

HYUNDAI SANTA FE SPORT 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:18 ,

BMW X5 2014

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:11 ,

Shitet Golf 7 Highline 2,0 TDI automat

17 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:09 ,

MERCEDES ML350,2014,104.5km,sedileme masazh,vetem nje pronar

23 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:08 ,

MERCEDES GLK 250 DESIGNO PACKAGE,2013,107.000 km

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:08 ,

MERCEDES BENZ GLK 250 ,2015,105.000 km

19 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:08 ,

BMW 535 X Drive ,2013, vetem nje pronar

16 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:55 ,

SAPO ARDHUR - MERCEDES B 200 - AUTOMAT - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:53 ,

SAPO ARDHUR - MERCEDES GLA 200 - PANORAMA - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:49 ,

Ford Kuga 2017 1.5 Nafte Automatike

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:40 ,

MERCEDES E 250 - AMG PACKET - PANORAMA - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:38 Dyqani ,

Toyota Rav 4 2.2 Diezel Viti 2015 Full Ekstra

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:36 Dyqani ,

Mercedes Benz ML 350 Diezel Viti 2012

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:33 Dyqani ,

Mercedes Benz S350 L Diezel Viti 2015

46 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:19 ,

Nissan

21 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim