Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 206
Aixam , 51
Alfa Romeo , 125
Alpina , 20
Artega , 23
Audi , 3171
BAIC , 7
Bentley , 16
BMW , 2226
Bugatti , 18
Buick , 7
Cadillac , 18
Chevrolet , 176
Chrysler , 21
Citroën , 351
Corvette , 7
Dacia , 114
Daewoo , 2
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 35
Ferrari , 18
Fiat , 635
Ford , 1289
GMC , 15
Grecav , 1
Honda , 39
Hummer , 3
Hyundai , 406
Infiniti , 12
Isuzu , 6
Jaguar , 77
Jeep , 114
Kia , 100
KTM , 3
Lada , 1
Lancia , 41
Land Rover , 532
Landwind , 1
Lexus , 7
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 8
Lotus , 1
Maserati , 26
Maybach , 3
Mazda , 73
Mercedes-Benz , 7256
MG , 2
MINI , 119
Mitsubishi , 98
Morgan , 2
Nissan , 376
NSU , 3
Opel , 471
Peugeot , 367
Piaggio , 3
Porsche , 322
Proton , 1
Renault , 314
Rover , 76
Saab , 1
Seat , 135
Škoda , 270
Smart , 170
Ssangyong , 2
Subaru , 19
Suzuki , 28
Talbot , 1
Tata , 13
Toyota , 620
TVR , 10
UAZ , 1
VW Volkswagen , 4159
Volvo , 248
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 8
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 19:26
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:33
Linku:
,

Okazion! W204 C-Class 220 Viti 2012 Mercedes Benz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:47
Linku:
,

������VOLVO XC60 2015 ������

15 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Peugeot 5008

450 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:30 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:30 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 07:30 ,

�� OKAZION �� Chrysler 300 benzine automat

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:29 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:29
Linku:
,

WV Golf 7 2015 2.0 Disel 66k Kilometra

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:29 ,

�� OKAZION �� VW Golf VI Benzin automat

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:29 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:29 ,

Cadi Maxii 2013 Sapo Ardhur DSG Okazioon

6 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:28 ,

BRAVO Benzin/Gaz(fabrike) 09/2012 1.4 16v

4 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:28 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:28 ,

Okazion: Golf 6 1.6nafte 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:27 ,

Hyundai Tucson 2012 100% GAZ Automatike

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 07:27
Linku:
,

TOYOTA RAV4,AUTOMAT,2.2DIESEL,VITI 2014,FULL OPTION,GJERMANI

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:27
Linku:
,

AUDI A6 MATRIX, VITI 2014, AUTOMAT, FULL OPTION, 2.0 DIESEL

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:27 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:27
Linku:
,

VW GOLF 6, VITI 2011, AUTOMAT, FULL OPTION, GJERMANI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:26
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 DIESEL,AUTOMAT,VITI 2012,AMG,FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:25 ,

VW Passat CC Sport Turbo Automat LOOK 2016 FULL!!

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:24 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:24 Dyqani ,

Se Shpejti E 250 BlueTEC-Full Panoramike-120 Km-2016‼️

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:23 ,

VW GOLF 6 1.4 Benzin+Gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:23 ,

Renault Twingo

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:23 Dyqani ,

OKAZION ‼️‼️MERCEDES-BENZ ML 350 BlueTEC-2011‼️‼️

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLK 250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic-2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:22 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 250 4 MATIC 2012- AMG Pacet‼️

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:19 ,

ML 350 Look AMG

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:19 ,

Golf 6 BENZIN -gaz 100%

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 Dyqani ,

https://www.facebook.com/277191622431992/posts/1909922845825

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:15 ,

Mercedes Benz C300 4Matic

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:14 ,

Range Rover Sport 2015 3.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:14 ,

Citroen nemo 1.3 naft 2012 automat

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13 ,

OKAZION

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:12 ,

Opel Antara 2.2 naft 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:10 ,

Super Volvo 2.0 naft automat shum e paster

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:08 ,

Nisan qashqai 1.6 benzin gas 2013

6 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:06 ,

Okazion Nissan Sentra 2014 !! E sapoardhur nga Kanadaja !!

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:05 ,

Toyota Auris 1.4 naft automatike 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:01 ,

Ford fiesta. 1.4. Nafte. 2012.

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:59 ,

❌ OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ V 2012 MANUAL ❌

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:58 ,

❌ W VOLKSVAGEN TIGUAN AUTOMAT V 2011❌

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:58 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ V 2011 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:57 ,

❌ AUDI A4. 2.0 NAFT KAMJO AUTOMAT VITI 2011❌

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:57 ,

❌ AUDI Q3.S LINE. V 2014 KAMJO AUTOMAT❌

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:57 ,

MITSUBISHI L200

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 06:57 ,

Mercedes Benz E220- 2011- fulloptions- 224 mij km

10 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:57 Dyqani ,

Sapoardhur nga Zvicra Opel Vivaro

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:51 ,

Nissan okazion !!!

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:50 ,

Ford Fiesta viti 2012, manual, 1.4 benzinë-gaz, 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione