Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 270
Aixam , 61
Alfa Romeo , 207
Alpina , 27
Artega , 27
Audi , 7031
BAIC , 8
Bentley , 25
BMW , 4671
Bugatti , 25
Buick , 8
Cadillac , 46
Chevrolet , 422
Chrysler , 47
Citroën , 803
Corvette , 7
Dacia , 141
Daewoo , 4
Daihatsu , 6
DeTomaso , 1
Dodge , 56
Ferrari , 26
Fiat , 1543
Ford , 3490
GMC , 21
Great Wall , 15
Grecav , 1
Honda , 101
Hummer , 8
Hyundai , 684
Infiniti , 25
Isuzu , 8
Jaguar , 163
Jeep , 287
Kia , 201
KTM , 7
Lada , 2
Lancia , 146
Land Rover , 1188
Landwind , 1
Lexus , 32
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 21
Lotus , 2
Maserati , 47
Maybach , 5
Mazda , 168
Mercedes-Benz , 16048
MG , 5
MINI , 199
Mitsubishi , 226
Morgan , 2
Nissan , 771
NSU , 4
Opel , 1477
Peugeot , 885
Piaggio , 13
Porsche , 643
Proton , 2
Renault , 643
Rover , 113
Saab , 7
Seat , 305
Škoda , 568
Smart , 495
Ssangyong , 13
Subaru , 46
Suzuki , 90
Talbot , 1
Tata , 49
Tesla , 3
Toyota , 1526
TVR , 12
UAZ , 3
VW Volkswagen , 9458
Volvo , 773
Wartburg , 5
Wiesmann , 2
Yugo , 11
Zastava , 17

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.02 Tet 16:45
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Renault Kangoo 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10
Linku:
Makina , Tiranë

FORD ESCAPE Ecobust

9 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02
Linku:
Makina , Fier

Veizaj Auto Fier

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Sht 10:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Autoveture

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 02:21 Makina , Tiranë

FORD FOCUS C MAX TITANIUM FULL OPTIONS 2010 BENZIN GAZ

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:21 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER CARRIER 2013 NDERROHET

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 MUNDESI NDRRIMI

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:21 Makina , Tiranë

FIAT FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME DOGAN NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 Makina , Tiranë

SUZUKI AUTOMAT 4X4 VITI 2011 MUNDESI NDRRIMI

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:21 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2013 AUTOMAT ,MUNDESI NDRRIMI

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:20 Makina , Tiranë

MERCEDES S 550 LUNGO 2011 MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:19 Makina , Fier

Golf 6 Benzin Gaz Automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 Makina , Fier

Opel Astra J Automat

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:16 Dyqani Makina , Durrës

2010 Volkswagen Golf 6 VI 2.5 FULL OPTIONS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:16 Makina , Elbasan

Mercedes Benz CLS350d Super Gjendje

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

Audi A3 Sline Fabrike Super Gjendje

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Dyqani Makina , Durrës

2015 Volkswagen Golf TDI

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

SHITET BMW X6 4.0D X-Drive Full option.

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:13 Makina , Korçë

Bmw X6 4.0D X-Drive

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 Dyqani Makina , Durrës

2010 Mercedes Benz S550 4Matic AMG Package

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:00 Dyqani Makina , Durrës

2021 Mercedes Benz GLE 350 AMG Package 6700km

69 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:57 Dyqani Makina , Durrës

2011 AUDI A3 2.0 TDI S-Line

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:52 Makina , Tiranë

Opel Meriva Kamio Manuale 1.6 Gaz+Benzine Viti 2010

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:52 Makina , Tiranë

Skoda Roomster 1.2 Gaz+Benzine E Vitit 2011 Super Gjendje

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:52 Makina , Tiranë

Bmw 535i GT 2011 Benzine TwinTurbo "Nuk Ka Taks Luksi"

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:52 Makina , Krujë

Audi A4 3.0 Nafte S-Line Kamio Automatike Viti 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:52 Makina , Elbasan

C250 Benzine 4Matic AMG//LooK Automatike 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:52 Makina , Elbasan

E200 Automatike Nafte BLUEFFICENT Viti 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 Makina , Shkodër

Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:48 Makina , Peqin

ML350 BLUETEC 4X4 Nafte Automatike Viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 Makina , Peqin

Audi A8L 4.2 Nafte 2011 Automatike Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:48 Makina , Tiranë

E220 Nafte Blueefficiency Automatike 2010

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 Makina , Tiranë

Nissan Juke Automatike Viti 2011 Full Options 1.6 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:48 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:30 Makina , Lezhë

shitet okazion touran automat

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:27 Makina , Tiranë

Okazion E350 Bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:21 Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TFSI

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:11 Makina , Durrës

Mercedes e class ///AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

✅ AUDI A4 2.0 T ✅(BENZINE )✅ AUTOMATIKE ✅ 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

Insignia 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Skoda Superb-18

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

SUPER BMW X5 LOK M

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:25 Makina , Sarandë

BMW x5

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 Dyqani Makina , Tiranë

Vw golf6 plus automat

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Dyqani Makina , Tiranë

Ford c max 2.0 nafte automat

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 Makina , Fier

Soft Top Jeep Wrangler Goma Disqe

11 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:13 Makina , Fier

Dog Ram 5.7 Hemi viti 2008 Benzin Automat

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 Makina , Fier

DOG RAM 5.7 HEMI VITI 2008 BENZIN AUTOMAT

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 Makina , Fier

Dog Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Hemi

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione