Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 206
Aixam , 52
Alfa Romeo , 129
Alpina , 20
Artega , 17
Audi , 3668
BAIC , 5
Bentley , 16
BMW , 2789
Bugatti , 19
Buick , 7
Cadillac , 17
Chevrolet , 255
Chrysler , 32
Citroën , 511
Corvette , 6
Dacia , 126
Daewoo , 4
Daihatsu , 3
Dodge , 37
Ferrari , 22
Fiat , 914
Ford , 1808
GMC , 14
Great Wall , 10
Grecav , 1
Honda , 97
Hummer , 3
Hyundai , 413
Infiniti , 15
Isuzu , 8
Jaguar , 107
Jeep , 135
Kia , 100
KTM , 7
Lada , 2
Lancia , 101
Land Rover , 598
Landwind , 1
Lexus , 12
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 11
Lotus , 1
Maserati , 24
Maybach , 2
Mazda , 98
Mercedes-Benz , 8964
MG , 2
MINI , 132
Mitsubishi , 144
Morgan , 2
Nissan , 441
NSU , 4
Opel , 768
Peugeot , 578
Piaggio , 5
Porsche , 342
Proton , 1
Renault , 418
Rover , 89
Saab , 6
Seat , 198
Škoda , 355
Smart , 309
Ssangyong , 7
Subaru , 20
Suzuki , 61
Talbot , 1
Tata , 18
Toyota , 915
TVR , 11
VW Volkswagen , 5189
Volvo , 370
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 8
Zastava , 10

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

30 Nën 18:41
Linku:
,

Mercedes Benz 250 benzin

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 19:05
Linku:
,

shiter per taksi 0692084822

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Nën 23:18
Linku:
,

Audi A5

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28
Linku:
,

Mercedes E350 BlueTEC 4Matic, one expat owner in Albania

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:05
Linku:
,

CITROEN BERLINGO PANORAMA 1.6 HDI

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:24 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 benzine /gas viti 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

Volkswagen Pasat Automat 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:23 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:22 ,

Mercedes Benz C250 Benzin Gaz 2010

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:22 ,

OKAZION

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:22 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:22 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:22 ,

Mercedes benz E220 automat full okazion 2014 !!!!!

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 ,

MERCEDES E KLASS 220 PANORAMA-AVANTGARDE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 ,

OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:21 ,

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000 €

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:21 Dyqani ,

BMW X5 35d Twin Turbo Full Opsion

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:21 Dyqani ,

VW GOLF 7 1.6TDI AUTOMATIKE MODEL 2013 GERMANY

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:21 ,

Shitet Golf 7 1.6 nafte Automat viti 2013..

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:20 Dyqani ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIKE VITI 2013 GERMANY

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Dyqani ,

AUDI A7 3.0TDI BITURBO S LINE MODEL 2013

22 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Dyqani ,

BMW SERIE 1 AUTOMATIKE 1.6D VITI 2013 GERMANY

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:20 Dyqani ,

BMW SERIE 1 AUTOMATIKE 1.6D VITI 2015 GERMANY

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 ,

Okazion.passat cc viti 2012.nderrohet

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 ,

Kia K7 The Prestige 3.0 LPG

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:19 ,

OKAZION! NISSAN QASHQAI 1.5 Nafte

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 Dyqani ,

Ml 350 bluetec

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:19 ,

Bmw 2.0 nafte automat Look M

9 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:18 ,

Shitet GOLF 7 Automat Full Option ACC+Front Assist

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:18 ,

Mini Cooper 2.0 Nafte Kamjo Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:18 ,

Ford fiesta 1.4 benzin automat

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 ,

Shitet Golf 6 automat 169.000 Km!!!

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:18 ,

AUDI A6 2015 2.0TDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:18 ,

Passat cc R-line okazionn !!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Passat cc 2.0T Benzin + gaz

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:17 ,

Passat cc R-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Vw Tiguan 2.0T R Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Toyota Rav4

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Audi Q7

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 ,

Nisan Qashqai + 2 Automatik.4#4Viti 2011 Nafte 200

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:16 ,

Mercedes C Clas 220 Blue Efficiency Avangard me Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:15 ,

Nisan Micra 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:15 ,

BMW X1 1.8d xDrive Automat - 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:15 ,

VW Passat 2.0 tdi (2013) AUTOMATIK

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:15 ,

MERCEDES BENZ E250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 ,

Shes Touranin 2.0 TDI AUTOMTIK DSG 7 ULSE viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 ,

MERCEDES BENZ E 350 CDI 4MATIC BLUEFICENCY FULL-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:14 ,

MERCEDES BENZ E 350 CDI*PANORAME* AMG *4 MATIC -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 ,

Mercedes-Benz C300 4MATIC PANORAMIKE OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:14 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim