Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 292
Aixam , 70
Alfa Romeo , 282
Alpina , 35
Artega , 30
Audi , 10934
BAIC , 8
Bentley , 30
BMW , 7029
Bugatti , 26
Buick , 8
Cadillac , 53
Chevrolet , 528
Chrysler , 67
Citroën , 1390
Corvette , 8
Dacia , 176
Daewoo , 4
Daihatsu , 13
DeTomaso , 2
Dodge , 120
Ferrari , 27
Fiat , 2584
Ford , 6048
GMC , 32
Great Wall , 26
Grecav , 1
Honda , 158
Hummer , 14
Hyundai , 930
Infiniti , 28
Isuzu , 21
Jaguar , 242
Jeep , 392
Kia , 288
KTM , 11
Lada , 3
Lancia , 265
Land Rover , 1915
Landwind , 2
Lexus , 44
Lifan , 8
Ligier , 3
Lincoln , 22
Lotus , 2
Maserati , 57
Maybach , 12
Mazda , 281
Mercedes-Benz , 24482
MG , 8
MINI , 261
Mitsubishi , 407
Morgan , 3
Nissan , 1327
NSU , 4
Opel , 2520
Peugeot , 1414
Piaggio , 18
Porsche , 895
Proton , 2
Renault , 926
Rover , 143
Saab , 19
Seat , 497
Škoda , 781
Smart , 772
Ssangyong , 42
Subaru , 67
Suzuki , 167
Talbot , 1
Tata , 60
Tesla , 11
Toyota , 2574
TVR , 15
UAZ , 7
VW Volkswagen , 14999
Volvo , 1153
Wartburg , 6
Wiesmann , 4
Yugo , 15
Zastava , 21

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.13 Mar 16:05
Linku:
Makina , Tiranë

Peugeot 308

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 14:21
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI | 2009 | 1.9 TDI | MANUAL | NAFTË

950 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:49
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 03:58
Linku:
Makina , Tiranë

Range vogue autobiography facelift 2021

55 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 13:08 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:07 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️Audi A6, Quattro, viti 2012, 3.0 nafte‼️

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:06 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:06 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:06 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik��������

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:05 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:05 Makina , Elbasan

✅️ AUDI A7 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Durrës

SHITET FIAT CROMA 2.4 NAFTE

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! C KLAS 250 BENZIN - VITI 2012 AMG

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 Blutek - VITI 2012 AMG PAKET

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Hyundai Grandeur 2012 Vetem GAZ FABRIKE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Vlorë

Audi Q7 3.0 TDI Quattro

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:05 Makina , Durrës

tyota Auris 1.4 naft viti 2012 manual

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:05 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml350d

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FOCUS 1.6 DIESEL SAPOARDHUR!09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:05 Makina , Fier

Nissan Qashqai +2

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:05 Makina , Fier

Opel combo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Fier

Citroen Picasso

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:04 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Fier

Seat ibiza

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Fier

Opel meriva

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Fier

Ford kuga

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

��HUYNDAI GETZ 1.4 BENZIN GAZ ❌️AUTOMAT❌️

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:04 Makina , Fier

Volkswagen polo

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Mercedez BenzC220 Amg line Full

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

C 350 BENZIN 2015 4MATIC FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

RAV4 BENZIN-GAZ 2017

19 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FIESTA 1.4 DIESEL”TITANIUM”2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 Diesel Automatik ��������

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

AUDI Q5 Benzin Gaz Prins Okazion

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Range rover okazion

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

MITSUBISHI 7 VENDE 2016

15 899 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

JEEP PATRIOT 2.4 BENZIN+GAZ 2012 SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

GL 350 BLUETEC 2012 FULL OPTION

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione