Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 213
Aixam , 55
Alfa Romeo , 176
Alpina , 23
Artega , 21
Audi , 5283
BAIC , 6
Bentley , 21
BMW , 4077
Bugatti , 19
Buick , 7
Cadillac , 26
Chevrolet , 329
Chrysler , 46
Citroën , 822
Corvette , 7
Dacia , 137
Daewoo , 3
Daihatsu , 5
Dodge , 61
Ferrari , 22
Fiat , 1443
Ford , 3019
GMC , 17
Great Wall , 19
Grecav , 1
Honda , 92
Hummer , 7
Hyundai , 536
Infiniti , 16
Isuzu , 15
Jaguar , 156
Jeep , 194
Kia , 156
KTM , 10
Lada , 1
Lancia , 167
Land Rover , 874
Landwind , 1
Lexus , 19
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 12
Lotus , 1
Maserati , 30
Maybach , 3
Mazda , 139
Mercedes-Benz , 13295
MG , 2
MINI , 166
Mitsubishi , 220
Morgan , 3
Nissan , 636
NSU , 4
Opel , 1268
Peugeot , 872
Piaggio , 7
Porsche , 482
Proton , 1
Renault , 605
Rover , 103
Saab , 11
Seat , 283
Škoda , 501
Smart , 541
Ssangyong , 29
Subaru , 30
Suzuki , 92
Talbot , 1
Tata , 28
Toyota , 1471
TVR , 14
VW Volkswagen , 7419
Volvo , 518
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 13

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

26 Jan 19:31
Linku:
,

Shitet bmw activehybrd 3

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:53
Linku:
,

Okazion VW Touran 2011 BlueMotion technology

7 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 19:37
Linku:
Dyqani ,

Fiat Doblo 2010

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 19:02
Linku:
,

Skoda Octavia 1.6 Nafte viti 2016

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:43
Linku:
,

Golf 6

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 10:26 ,

Hyundai Tucson 2012 Benzin-Gaz Automat

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:26 ,

E-class 350 cdi -10 4 matic

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Shitet S4000 Hybrid Presidencial

18 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:26 ,

C KLASS 220 NAFT AVANGARD

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Okazion Benz C Class 2010 Benzin+Gas

8 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

B KLASS 200 turbo benzin (zvicra)

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 ,

E KLASS 350 NAFT FULL OPSION ZVICRA

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Dyqani ,

Shitet Mercedes ML350 Bluetec Premium - AMG Line

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

E350 4 MATIC AUTOMAT BENZIN VITI 2010..BEHET EDHE ME GAZ ��

11 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:25 ,

GLE 350 Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:24
Linku:
,

Okazion Nissan Sentra 2014 !! E sapoardhur nga Kanadaja !!

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:24 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:24 ,

AUDI A-4 AVANT

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:24 ,

QASHQAI NTEC TEKNOLOGJI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:24 ,

Shitet ML350 nafte Full Option-12.500 euro

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 ,

Shitet

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:24 ,

Audi

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:24 ,

TOYOTA YARIS • 1.4 NAFTE • AUTOMATIKE • 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:24 Dyqani ,

LANCIA DELTA 1.8 TURBO -JET..SPORTRONIC.200PS

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 ,

Shitet opel corsa 1.2 gaz benzin viti 2010

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:23 ,

SPRINTER MERCEDES-BENZ 2.2 CDI 313 MANUAL VITI 2014...

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:23 ,

Shitet ose nderohet ford fiesta 1.2 gaz benzin 2013

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:23 ,

Citroën C4 Picaso 1.6HDI Automat ME DOGANE (2010)

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

Shitet polo pa letra 1.0 benzin

550 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:23 ,

��OKAZION�� VW CADDY

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

VW CADDY MAXI 1.9 NAFTE MANUAL 2010 LETRAT 1 VIT...

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:22 ,

JAGUAR XF ����

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 ,

JAGUAR XF ����

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 ,

Shes Volkswagen Phaeton 4-motion 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:22 ,

Benzine+ Gaz 1.2 . Viti 2009. 2950 euro

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 ,

Range Rover Evoque e bler ne gjerman 2.2Naft SD4

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:21 ,

Okazion VW Touareg R-Line 3.6 Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:21 ,

FORD FOCUS

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:21 Dyqani ,

Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO ����

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:20 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quadro FULL

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:20 ,

RS6 5.0 TFSI V10 580HP QUATTRO CERAMIC BRAKES PERFEKTE

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 ,

Ford Fiesta 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:20 Dyqani ,

VW POLO VITI 2012 AUTO INGROSSO ����

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 Dyqani ,

PUNTO EVO 1.3 NAFTE AUTO INGROSSO ����

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

Shitet Super FIAT GRANDE PUNTO Viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:20 ,

Okazionnn vw touran full option gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

BMW X6 3.0 Benzin Xdrive Baxha sensora 2009

13 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:20 ,

Shitet GOLF 6 Super Gjendje

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 ,

Okazion VW Touareg R-Line 3.6 Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:19 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:19 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:19 ,

C300 Amg 2012 panoram bezh full full sapo ardhur

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim