Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 286
Aixam , 70
Alfa Romeo , 431
Alpina , 31
Artega , 31
Audi , 10891
BAIC , 6
Bentley , 29
BMW , 7976
Bugatti , 27
Buick , 13
Cadillac , 73
Chevrolet , 684
Chrysler , 142
Citroën , 1909
Corvette , 8
Dacia , 161
Daewoo , 5
Daihatsu , 32
DeTomaso , 1
Dodge , 188
Ferrari , 28
Fiat , 3848
Ford , 7399
GMC , 35
Great Wall , 35
Grecav , 4
Honda , 207
Hummer , 27
Hyundai , 999
Infiniti , 33
Isuzu , 40
Jaguar , 266
Jeep , 433
Kia , 329
KTM , 13
Lada , 6
Lancia , 334
Land Rover , 1962
Landwind , 2
Lexus , 41
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 27
Lotus , 2
Maserati , 57
Maybach , 6
Mazda , 329
Mercedes-Benz , 29185
MG , 4
MINI , 334
Mitsubishi , 677
Morgan , 3
Nissan , 1720
NSU , 4
Opel , 3087
Peugeot , 1812
Piaggio , 20
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 864
Proton , 1
Renault , 1186
Rover , 139
Saab , 23
Seat , 595
Škoda , 930
Smart , 1096
Ssangyong , 68
Subaru , 64
Suzuki , 263
Talbot , 1
Tata , 84
Tesla , 3
Toyota , 3717
Trabant , 1
TVR , 16
UAZ , 3
VW Volkswagen , 15914
Volvo , 1088
Wartburg , 5
Wiesmann , 2
Yugo , 14
Zastava , 26

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.06 Gush 12:33
Linku:
,

"ML 350 (2015) BLUETEC - Targa te personalizuar"AA"

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:46
Linku:
,

Audi A4 (S4) Full opsion

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:09
Linku:
,

BMW GT 3.5 BITURBO

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 21:27
Linku:
,

Shitet/Nderrohet Range Rover Sport 2011

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 20:16
Linku:
,

Bmw x1 M performance

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 07:41 ,

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME DOGAN NDERROHET

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011 ME DOGAN

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:41 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN NDERROHET

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:41 ,

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI R_LINE MANUAL 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:40 ,

Ford fiesta 1.4 benzine- Viti 2008 Ardhur nga Zvicra

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:40 ,

Nissan note 1.4 benzine- Viti 2008 ardhur nga Zvicra

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:40 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 6 1.6 NAFT V 2011 AUTOMAT ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 ,

❌ W VOLKSVAGEN JETTA 1.9 NAFT V 2008 AUTOMAT ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 ,

❌ MERCEDES BENZ E 350 AUTOMAT V 2013❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 ,

❌ W VOLKSVAGEN TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMAT 4MOTION V 2011❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

❌ AUDI A4 2.0 NAFT AUTOMAT V 2012 PORTOBAGAZH ❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT FULL OPTION V 2013❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:40 ,

❌ TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT AUTOMAT V 2012❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:40 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2008 NAFT 2.0 ME DOKUMENTA

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:39 ,

SHITET NDERROHET S550 VITI 2011 ME DOGAN

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:39 ,

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME TVSH

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 07:38 ,

FIAT BRAVO 1.4 TURBO BENZIN GAZ 2008 FULL OPTIONS

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:38 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

C Klasse 200 cdi Automatik 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

❌ AUDI A6 S LINE 3.0 NAFT QUATTRO V 2016 AUTOMAT ❌

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:37 ,

❌ TOYOTA VERSO-S. 1.4 NAFT V 2011 AUTOMAT ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:37 ,

❌ TOYOTA AURIS 1.4 NAFT V 2010 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 6. 1.6 NAFT AUTOMAT V 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 ,

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:37 ,

Bmw 530 D xdrive okazion

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 ,

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 NDERROHET

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34 ,

SHITET FORD MONDEO MK4

30 003 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:34 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 ,

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 ,

AUDI Q7 Super mjet super komod super xhip

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:32 ,

Smart ForTwo couple

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:32 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 ,

Bmw X6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:32 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:32 ,

Bmw 740 Li lungo

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 ,

AUDI A6

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:30 ,

��Shitet C - class w204 Manual 220 CDI 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 ,

ML Mercedes

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione