Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 236
Aixam , 56
Alfa Romeo , 301
Alpina , 24
Artega , 25
Audi , 7361
BAIC , 7
Bentley , 25
BMW , 5733
Bugatti , 21
Buick , 12
Cadillac , 42
Chevrolet , 478
Chrysler , 104
Citroën , 1369
Corvette , 7
Dacia , 146
Daewoo , 3
Daihatsu , 23
DeTomaso , 1
Dodge , 130
Ferrari , 24
Fiat , 2614
Ford , 4632
GMC , 29
Great Wall , 22
Grecav , 2
Honda , 148
Hummer , 20
Hyundai , 698
Infiniti , 24
Isuzu , 25
Jaguar , 198
Jeep , 279
Kia , 217
KTM , 12
Lada , 6
Lancia , 243
Land Rover , 1316
Landwind , 2
Lexus , 20
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 15
Lotus , 1
Maserati , 34
Maybach , 4
Mazda , 230
Mercedes-Benz , 20020
MG , 3
MINI , 243
Mitsubishi , 328
Morgan , 3
Nissan , 951
NSU , 4
Opel , 2100
Peugeot , 1321
Piaggio , 11
Pontiac , 2
Porsche , 581
Proton , 1
Renault , 895
Rover , 119
Saab , 18
Seat , 415
Škoda , 708
Smart , 828
Ssangyong , 56
Subaru , 35
Suzuki , 177
Talbot , 1
Tata , 49
Toyota , 2316
Trabant , 1
TVR , 14
UAZ , 1
VW Volkswagen , 10454
Volvo , 651
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 11
Zastava , 15

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Peugeot 5008

450 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 23:48
Linku:
,

Golf

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:44
Linku:
,

Audi A6 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:00
Linku:
,

SUPER OKAZION! Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2012

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:40
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:44 ,

Mercedes benz c class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:43 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:43 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:40 ,

⚠️⚠️ Shitet Jaguar XF 2.7 Super gjendje ⚠️⚠️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:36 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:35 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:35 ,

Renault Twingo

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:35 ,

Shitet mercedes benz glk

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:35 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:33 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 02:30 Dyqani ,

Volkswagen Polo 1.4, Benzin/Gaz, viti 2010, manuale

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 02:30 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN/GAZ MANUALE 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:23 ,

Shes Fiat Croma

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:22 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:16 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:59 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 CROSSOVER 2.2D-CAT, 139.719 km, 2010, automatike

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:58 ,

Golf 6

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:58 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:57 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:47 ,

VW Tiguan 2013 benzine manuale.

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:47 ,

ml 350 diesel

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:47 ,

Toyota yaris 1.4 nafte

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:46 ,

Toyota verso automatike

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:39 ,

Shitet Audi A8 Full

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:39 ,

A-class 170 BENZIN-GAS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:36 ,

OKAZION BMW X5 VITI 2010

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:27 ,

c300 jo 4 matic benzin gas

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24 Dyqani ,

BMW 318 Benzine Automatike Me Dogane 5500 Euro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:23 ,

Skoda Superb 2.0TDi CR viti 2012

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:10 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:06 ,

BMW 2012 FULL OPTIONS HYBRID

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:04 ,

Audi A8

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:04 ,

ML350 BLUETEC ML 2014 360 Grade Kamera AMG FULL OPTION

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:59 ,

Okazion per pak dite

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 ,

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:59 ,

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:56 ,

Polo 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:56 ,

Polo 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 ,

Mercedes benz c-class 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:50 ,

Bmw seria 3 2014 M packet

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:49 ,

Ford focus 2008 Titanium 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

Shitet passat viti 2012 !!

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:46 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2008 Teper Ekonomik

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 ,

OKAZION GOLF 6 PRODHIM KANADEZ

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:45 ,

Audi A6 Okazionnn !!!!

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:42 ,

Honda CR-V.2008Naft.Full opsion.Manual7.990€

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:39 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:30 ,

GLE 350D 4-MATIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 ,

Mercedes A 180 dizel 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione