Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 243
Aixam , 47
Alfa Romeo , 534
Alpina , 27
Artega , 24
Audi , 10388
BAIC , 4
Bentley , 28
BMW , 7545
Bugatti , 25
Buick , 13
Cadillac , 78
Chevrolet , 655
Chrysler , 234
Citroën , 1997
Corvette , 9
Dacia , 158
Daewoo , 5
Daihatsu , 45
DeTomaso , 1
Dodge , 211
Ferrari , 32
Fiat , 4021
Ford , 7719
GMC , 32
Great Wall , 32
Grecav , 2
Honda , 257
Hummer , 34
Hyundai , 983
Infiniti , 29
Isuzu , 28
Jaguar , 243
Jeep , 410
Kia , 368
KTM , 17
Lada , 6
Lancia , 350
Land Rover , 1878
Landwind , 3
Lexus , 36
Lifan , 2
Ligier , 2
Lincoln , 21
Lotus , 2
Maserati , 42
Maybach , 3
Mazda , 371
Mercedes-Benz , 29956
MG , 6
MINI , 309
Mitsubishi , 480
Morgan , 3
Nissan , 1417
NSU , 4
Opel , 3400
Peugeot , 1945
Piaggio , 15
Pontiac , 4
Porsche , 682
Proton , 1
Renault , 1468
Rover , 164
Saab , 40
Seat , 683
Škoda , 912
Smart , 1040
Ssangyong , 95
Subaru , 51
Suzuki , 324
Talbot , 1
Tata , 50
Toyota , 4517
Trabant , 1
TVR , 18
UAZ , 1
VW Volkswagen , 15717
Volvo , 881
Wartburg , 3
Wiesmann , 1
Yugo , 13
Zastava , 16

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 18:28
Linku:
,

Audi Q5 Quattro 2.0

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00
Linku:
,

Mercedes Benz E-Class 550

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:36
Linku:
,

SHITET 2010 BMW X5 XDRIVE 35di DIESEL PANORAMA

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 18:01
Linku:
Dyqani ,

SHITET FUGON BENZ VITI 2011 DOGANE E PAGUAR

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:10 ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:09 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

Volkswagen Polo 1.6 Benzine/Gaz Fabrike 2011

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:09 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI 2007

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 ,

MERCEDES E 220 CDI 2011 AUTOMAT AVENGARD FULL

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:09 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic 2010

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

C300 4MATIC BENZIN GAZ

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:09 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:09 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2010

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:09 ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI Bluemotion 2009 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 ,

TOYOTA AURIS HYBRIT AUTOMAT 2010 EURO 5 GJERMANIE

Historiku i makinës

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:09 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:09 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:09 Dyqani ,

Suzuki swift

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:09 ,

Passat CC - 2011 Shitet Nderrohet

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:08 ,

C160 BENZIN GAZ

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 ,

Toyota Rav 4

Historiku i makinës

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:07
Linku:
,

Mercedez Benz B class 2009

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 ,

Vw beetle cabrio 1.9tdi ‘07 3800€

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 ,

��WV-PHAETON 3.0TDI TIPTRONIK 2007 MUNDESI NDERRIMI!!!!!

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:07 ,

Audi a6 automat 2.7tdi ‘07 4900€

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 ,

Lancia Musa.1.4.Automat.Panorama.78.Mij.klm

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:06 ,

Shitet ML 350

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:06 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

Historiku i makinës

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:06 ,

Golf 6 benzin gaz 2010

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:06 ,

��VW-VOLKSWAGEN-CRAFTER 2.5TDI AUTOMAT VITI 2010..

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:06 ,

Golf 6 automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:06 ,

Skoda Fabia

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

↪ Shitet SUBARU FORESTER 2010 ↩

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

✅OKAZION✅MERCEDES E 350 AUTOMATIK.ME DOGANE

Historiku i makinës

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:05 ,

Mercedez c 220 2008

Historiku i makinës

5 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

Renault Twingo

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:05 ,

⚠️ Okazion Merceses C220 Automat ⚠️

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

Shitet Golf 6 2.5 Benzine

Historiku i makinës

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:05 ,

B-Classe Automatik Panoram

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione