Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 199
Aixam , 53
Alfa Romeo , 567
Alpina , 21
Artega , 16
Audi , 9433
BAIC , 3
Bentley , 27
BMW , 6568
BMW , 1
Bugatti , 21
Buick , 12
Cadillac , 70
Chevrolet , 605
Chrysler , 285
Citroën , 1827
Corvette , 9
Dacia , 150
Daewoo , 13
Daihatsu , 40
Dodge , 161
Ferrari , 29
Fiat , 3366
Ford , 6871
Great Wall , 27
GMC , 27
Grecav , 2
Honda , 230
Hummer , 49
Hyundai , 816
Infiniti , 33
Isuzu , 29
Jaguar , 260
Jeep , 357
Kia , 399
KTM , 18
Lada , 4
Lancia , 334
Land Rover , 1635
Landwind , 4
Lexus , 52
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 20
Lotus , 2
Maserati , 34
Maybach , 2
Mazda , 349
Mercedes-Benz , 25778
MG , 9
MINI , 316
Mitsubishi , 462
Morgan , 3
Nissan , 1242
NSU , 4
Opel , 3314
Peugeot , 1978
Piaggio , 12
Pontiac , 6
Porsche , 725
Proton , 1
Renault , 1564
Rover , 151
Saab , 60
Seat , 670
Škoda , 764
Smart , 989
Ssangyong , 149
Subaru , 39
Suzuki , 304
Tata , 47
Toyota , 4088
Trabant , 1
TVR , 15
VW Volkswagen , 14988
Volvo , 722
Wartburg , 3
Yugo , 11
Zastava , 15

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

13 Korr 13:03
Linku:
,

Nissan Navara 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:46
Linku:
Dyqani ,

AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

18 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 10:17
Linku:
,

Toyota rav 4 2.2 D-cat

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:01
Linku:
,

Okazzion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:47
Linku:
,

AUDI TT S LINE / 2.0 BENZINE TURBO / MANUAL

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 12:46 ,

Mercedes-Benz-C-220-AUTOMAT-V-07-08����

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Jeep Wrangler-Unlimited-BENZIN+GAZ-VITI-08-09

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:45 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci Shitet ose Nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Touran 2.0TDI 7Vendeshe 06

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:45 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:45 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:45 ,

VW Polo1.2 Benzin Viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:45 ,

B class

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

Audi Q5-2,0 TDI Diesel QUATRO-XHAMA TE ZINJ ORIGJI

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:45 ,

Fiat Punto 1.9 Diesel-2006-MANUAL-TARGA AA

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:45
Linku:
,

S 320 CDI 4MATIC AMG 2012 Ne gjendje perfekte

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:45 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

OKAZION!! Bmw seria 3

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:44 ,

BMW F10 2.0

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 ,

Mercedes Benc S class

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 ,

Makina me Qera

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:44 ,

VW Polo 1.4 NAFT-MANUAL-VITI-09-10����

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:44 ,

Toyota yaris benzin gaz viti 2006 manual

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 ,

Makina me Qera

14 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:44 ,

Volkswagen Golf V / 1.9-TDI/MANUAL-V-07-08

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:44 ,

MERCEDES BENZ C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:43 ,

OKAZION,mundsi nderrimi

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:43 ,

Nissan Qashqaj 2008

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

shitet touran 2009 okazionn

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:43 Dyqani ,

Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Automat 09

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT 4X4 2006

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:42 ,

MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI DESIGNO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Volkswagen Passat 2.0 Automat M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

Range Rover Sport

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

Hyundai I30 1.4 benzine gaz bifuel 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:41 ,

FORD FIESTA-VITI 2010 1.6 DIESEL ECONETIC��PERFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 Dyqani ,

Audi A4 2.0TDI Avant “FULL”08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE- PERFEKTE!! AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Land Rover Discavery 4.6 Benzin Gaz Targa AA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Ford fiesta 1.2 benzine+gaz brc 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:41 ,

Bmw X5 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Skoda Fabia 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:41 ,

Benz s class 350

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Audi A5 okazion

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Dyqani ,

Okazion!Nissan Qashqai 1.5 Diesel!Panorama 13”Full

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:40 ,

S 350 L (PA TAKS LUKSI/ Nafte bluetec / VITI 2010

19 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:40 Dyqani ,

VW GOLF V 2.0 NAFTE AUTOMATIKE MODEL 2009

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

OKAZION Mercedes Benz EVO 320 Cdi Business Edition

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Fiat 500 SPORT

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim