Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 362
Aixam , 88
Alfa Romeo , 1359
Alpina , 50
Artega , 32
Audi , 24279
BAIC , 10
Bentley , 47
BMW , 16164
Bugatti , 33
Buick , 18
Cadillac , 155
Chevrolet , 1257
Chrysler , 550
Citroën , 4162
Corvette , 13
Dacia , 209
Daewoo , 36
Daihatsu , 107
DeTomaso , 4
Dodge , 338
Ferrari , 35
Fiat , 8209
Ford , 18679
GMC , 52
Great Wall , 57
Grecav , 4
Honda , 571
Hummer , 102
Hyundai , 2216
Infiniti , 60
Isuzu , 79
Jaguar , 565
Jeep , 984
Kia , 986
KTM , 25
Lada , 10
Lancia , 892
Land Rover , 3799
Landwind , 5
Lexus , 87
Lifan , 10
Ligier , 3
Lincoln , 52
Lotus , 3
Maserati , 81
Maybach , 13
Mazda , 1002
Mercedes-Benz , 66542
MG , 25
MINI , 788
Mitsubishi , 1162
Morgan , 4
Nissan , 3358
NSU , 5
Opel , 9246
Peugeot , 4516
Piaggio , 41
Plymouth , 1
Pontiac , 9
Porsche , 1500
Proton , 3
Renault , 4070
Rover , 250
Saab , 169
Seat , 1757
Škoda , 1534
Smart , 2550
Ssangyong , 328
Subaru , 114
Suzuki , 745
Talbot , 1
Tata , 102
Tesla , 13
Toyota , 10605
Trabant , 2
TVR , 20
UAZ , 8
VW Volkswagen , 42248
Volvo , 2431
Wartburg , 7
Wiesmann , 5
Yugo , 24
Zastava , 26

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.24 Mar 13:43
Linku:
Makina , Tiranë

S Class Lungo Super Gjendje

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA | 2007 | 1.4 | DIESEL | AUTOMATIK | 188687 km

636 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 08:25
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 5 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga ����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 sapo ardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 09:25 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

VW Golf Plus, 1.6 Benzin Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:24 Makina , Vlorë

����Volvo Xc90����

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

LAND ROVER FREELANDER 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

TIRANE AUDI A6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:24 Makina , Fier

Lancia Delta Automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:24 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Fier

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:24 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 Makina , Fier

Bmw X5 Panorama

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet mercedes-benz ml viti 2014 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet hyundai Santa Fe viti 2015 nafte 2.2 super ekonomik

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti 2009 cmimi 10.500 euro nderro

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Elbasan

Shitet ford fiesta 1.4 nafte okazion

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Shkodër

SHITET C CLASS 220 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Shkodër

WV Golf 6 2.0

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!VW PASSAT JETTA 1.9 TDI VITI 2007 HIGHLINE

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 TDI AVANT VITI 2005 MANUAL 6+1 MARSHE

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4,me Gaz LPG ne Shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

OKAZION ford focus naft 1.8 2007 manual me dogan 0693585393

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

opel corsa benzin 1.0 2007 2800 euro 0693585393

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:23 Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PEUGEOT 207 1.4 BENZIN+GAZ VITI DHJETOR 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

•Mercedes-W221-Lungo

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT 2.0 TDI MANUAL 6+1 MARSHE VITI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT SEL 2.0 TDI “AUTOMAT”VITI 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Shitet Passat Jetta

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!Q5 2.0 T BENZINE VITI 2012 FULL OPSION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PANORAMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione