Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 262
Aixam , 50
Alfa Romeo , 1007
Alpina , 30
Artega , 25
Audi , 16099
BAIC , 4
Bentley , 36
BMW , 11338
Bugatti , 27
Buick , 15
Cadillac , 105
Chevrolet , 931
Chrysler , 423
Citroën , 3040
Corvette , 10
Dacia , 161
Daewoo , 27
Daihatsu , 66
DeTomaso , 2
Dodge , 237
Ferrari , 34
Fiat , 5584
Ford , 12756
GMC , 35
Great Wall , 47
Grecav , 2
Honda , 396
Hummer , 66
Hyundai , 1449
Infiniti , 46
Isuzu , 53
Jaguar , 431
Jeep , 631
Kia , 729
Koenigsegg , 10
KTM , 22
Lada , 11
Lancia , 626
Land Rover , 2387
Landwind , 4
Lexus , 62
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 31
Lotus , 2
Maserati , 52
Maybach , 4
Mazda , 697
Mercedes-Benz , 46209
MG , 21
MINI , 569
Mitsubishi , 835
Morgan , 3
Nissan , 2158
NSU , 4
Opel , 6412
Peugeot , 3272
Piaggio , 22
Pontiac , 9
Porsche , 997
Proton , 1
Renault , 3147
Rover , 199
Saab , 134
Seat , 1225
Škoda , 1129
Smart , 1921
Ssangyong , 281
Subaru , 60
Suzuki , 508
Talbot , 1
Tata , 59
Toyota , 7324
Trabant , 2
TVR , 18
UAZ , 1
VW Volkswagen , 28219
Volvo , 1353
Wartburg , 5
Wiesmann , 2
Yugo , 16
Zastava , 16

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 23:47
Linku:
,

Mercedes Benz E-Class 350 diesel AMG 2017 super full

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22
Linku:
,

Shitet /Nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17
Linku:
Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 14:55
Linku:
,

AUDI A6

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45
Linku:
,

Okazion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:59 ,

Volkswagen Polo 1.6 Benzine/Gaz Fabrike 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:59 ,

Vw Golf 5 1.4 benzin 2005

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 ,

Golf 5 Automatik 1.9 naft 2006 230.000 km

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN GAZ 2006 ME DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 ,

AUDI A4 AUTOMAT GAZ 1.8T 2005 GERMANY ����

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 ,

OKAZION!! Mercedes Benz GLK 350 NAFTE JO TAKSE LUKSI PREMIUM

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 SWITZERLAND ����

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:59 ,

Shitet Toyota Yaris 2007 1.3 Benzin

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic 2010

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

Ford Focus 2010 1.6 naft 127.000 km

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:59 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:58 ,

Mercedes benz GLA200 2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:58 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:58 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 2008��KAMIO AUTOMATIKE��

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:58 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:58 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

MERCEDES E 220 CDI 2011 AUTOMAT AVENGARD FULL

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI 2007

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI Bluemotion 2009 Automat

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:58 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

��TOYOTA YARIS 1.3 BENZINE - 2008 - AUTOMATIKE��

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:58 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:58 ,

AUDI A6 VITI 2005 MOTOR 2.4 BENZIN GAZ

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:58 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:58 ,

��TOYOTA AYGO 1.0 BENZINE - 2008 - AUTOMATIKE��

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:58 ,

��VW GOLF 6 PLUS 1.6 NAFTE - 2009 - AUTOMATIKE ��

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:58 ,

��C 180 BENZIN + GAZ ~ 2009 ~ MANUALE ~ KOMPRESSOR��

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

��VW GOLF VI PLUS 2.0 NAFTE ~ 2011 ~ KAMBIO AUTOMATIKE��

7 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:58 ,

��VW TOURAN 1.9 NAFTE ~ 2007 ~ KAMBIO MANUALE ~ 7 VENDE��

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

��B 200 CDI - 2009 - KAMBIO AUTOMATIKE - VERSION SPORT��

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:58 ,

��C 200 CDI - 2007 - KAMBIO AUTOMATIKE - LOOK AMG��

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione