Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 212
Aixam , 59
Alfa Romeo , 1018
Alpina , 25
Artega , 19
Audi , 13045
BAIC , 3
Bentley , 31
BMW , 9551
BMW , 1
Bugatti , 21
Buick , 18
Cadillac , 97
Chevrolet , 759
Chrysler , 429
Citroën , 2790
Corvette , 11
Dacia , 153
Daewoo , 93
Daihatsu , 58
DeTomaso , 1
Dodge , 166
Ferrari , 34
Fiat , 4454
Ford , 11147
Great Wall , 34
GMC , 32
Grecav , 2
Honda , 316
Hummer , 73
Hyundai , 1190
Infiniti , 50
Isuzu , 58
Jaguar , 477
Jeep , 570
Kia , 679
KTM , 20
Lada , 6
Lancia , 589
Land Rover , 2036
Landwind , 4
Lexus , 60
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 39
Lotus , 2
Maserati , 38
Maybach , 4
Mazda , 669
Mercedes-Benz , 39318
MG , 30
MINI , 652
Mitsubishi , 828
Morgan , 3
Nissan , 2126
NSU , 4
Opel , 5890
Peugeot , 3137
Piaggio , 18
Pontiac , 11
Porsche , 1024
Proton , 1
Renault , 3633
Rover , 208
Saab , 123
Seat , 1097
Škoda , 877
Smart , 1866
Spyker , 1
Ssangyong , 278
Subaru , 53
Suzuki , 393
Tata , 51
Toyota , 5399
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 15
VW Volkswagen , 23289
Volvo , 1116
Wartburg , 4
Wiesmann , 1
Yugo , 11
Zastava , 15

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Sot 00:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ C300 LOOK 6.3 VITIT 2013

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:03
Linku:
,

VW Caddy 2011 sapotarguar nafte super gjendje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, VITI 2011, AUTOMATIKE, 4X4, 2.2 NAFTE

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:08
Linku:
,

Ford Focus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 14:59
Linku:
,

GOLF 6 GTD

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 12:43 ,

Nissan Qashqaj 2008

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

shitet touran 2009 okazionn

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:43 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:43 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:43 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 Dyqani ,

Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Automat 09

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT 4X4 2006

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:42 ,

Makina me Qera

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:42 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:42 ,

Shitet Mercedes Benz C220 CDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:42 ,

MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI DESIGNO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Makina me Qera

14 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:42 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Opel Meriva 1.7 TDCi shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

TOUAREG 3.2BENZIN FULL EXTRA TARGA CH����

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

Volkswagen Passat 2.0 Automat M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

Range Rover Sport

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:41 ,

Hyundai I30 1.4 benzine gaz bifuel 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:41 ,

FORD FIESTA-VITI 2010 1.6 DIESEL ECONETIC��PERFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 Dyqani ,

Audi A4 2.0TDI Avant “FULL”08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE- PERFEKTE!! AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Land Rover Discavery 4.6 Benzin Gaz Targa AA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Ford fiesta 1.2 benzine+gaz brc 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:41 ,

Bmw X5 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Skoda Fabia 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:41 ,

Benz s class 350

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Audi A5 okazion

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Dyqani ,

Okazion!Nissan Qashqai 1.5 Diesel!Panorama 13”Full

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:40 ,

S 350 L (PA TAKS LUKSI/ Nafte bluetec / VITI 2010

19 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:40 Dyqani ,

VW GOLF V 2.0 NAFTE AUTOMATIKE MODEL 2009

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

OKAZION Mercedes Benz EVO 320 Cdi Business Edition

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Fiat 500 SPORT

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:40 ,

Audi A4 M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Ford cmax 1.8 naft 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40 ,

BMW SERIA 3 AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Citroen C4 Picasso 1.6 HDi Elegance, viti 2008

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:40 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Golf V 2.0TDI “FULL”

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

OPEL ASTRA 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:40 ,

Mercedes Benz C220 Automat 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin/gaz 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 ,

nisan-mikra-1:2 benzin-viti-2007 manual-me kondici

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:39 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:38 Dyqani ,

Okazion!Toyota Auris 2.0D-4D Diesel Start-Stop

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

alfa-1:9-naft-viti-2008 manual-klima full

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:38 ,

AUDI A 4 DIZEL viti 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:38 Dyqani ,

Okazion!Audi RS5 4.2 benzine 107Mije Km!2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim