Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 405
Aixam , 111
Alfa Romeo , 2136
Alpina , 60
Artega , 38
Audi , 28431
BAIC , 14
Bentley , 49
BMW , 19736
Bugatti , 34
Buick , 27
Cadillac , 179
Chevrolet , 1372
Chrysler , 764
Citroën , 5436
Corvette , 15
Dacia , 209
Daewoo , 142
Daihatsu , 175
DeTomaso , 4
Dodge , 342
Ferrari , 38
Fiat , 9966
Ford , 25797
GMC , 57
Great Wall , 57
Grecav , 4
Honda , 705
Hummer , 133
Hyundai , 2632
Infiniti , 73
Isuzu , 98
Jaguar , 856
Jeep , 1282
Kia , 1274
KTM , 27
Lada , 11
Lancia , 1232
Land Rover , 4396
Landwind , 5
Lexus , 98
Lifan , 10
Ligier , 4
Lincoln , 85
Lotus , 5
Maserati , 82
Maybach , 13
Mazda , 1287
Mercedes-Benz , 88820
MG , 42
MINI , 1399
Mitsubishi , 1732
Morgan , 4
Nissan , 4674
NSU , 6
Opel , 12753
Peugeot , 6168
Piaggio , 54
Plymouth , 1
Pontiac , 9
Porsche , 1709
Proton , 3
Renault , 7075
Rover , 316
Saab , 255
Seat , 2533
Škoda , 1737
Smart , 3882
Spyker , 1
Ssangyong , 394
Subaru , 123
Suzuki , 846
Talbot , 1
Tata , 111
Tesla , 13
Toyota , 12109
Trabant , 4
Triumph , 2
TVR , 20
UAZ , 8
VW Volkswagen , 51011
Volvo , 2893
Wartburg , 8
Wiesmann , 5
Yugo , 25
Zastava , 29

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50
Linku:
Makina , Tiranë

Mini cooper 2.0 naft full okazion automat

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:15
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 Plus 1.6 Automat 2010

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:43
Linku:
Makina , Durrës

BMW 320D xDrive E91 (Facelift)

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:50
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TFSI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:24 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

BMW 2010 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Krujë

golf 1.9 tdi i porsa ardhur nga gjermani me dogan te paguar

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Krujë

Ford focus 1.6 diesel i porsa ardhur me dogan te paguar

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

MERCEDEZ 204 C-KLAS VITI 2011 ME 122 000 KM

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:24 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:24 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS...

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

vw golf

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.6 Benzine/Gaz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Vlorë

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Durrës

Smart For Two Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE /2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

vw touran

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Vlorë

❌❌OKAZION SHITET AUDI A6❌❌

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Durrës

Automat

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 D4D

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Durrës

��Super gjendje.dhe ekonomike.��

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Bmw 535i xdrive M Performace

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat Panda 1.3 Nafte 4x4 Viti 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:24 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 1.9 TDI,,VITI 2006 ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Lushnjë

E KLAS 220 CDI,,VITI 2008,AUTOMATIK,,��������

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Korçë

Mercedez Benz Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Korçë

Audi A6

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:24 Makina , Fier

Golf 6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW JETTA

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Mercedes benc

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 D4 D. SUPER GJENDIE

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC60

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

SHITET GLK 220 / 2013 / FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Korçë

C class 250 Nafte 4 Matic 2012 Zvicra

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6+ DSG

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Fier

Fiat Panda Cros 4x4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF // 7 \\ * INDIVIDUAL * 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

verso s

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6 / 2.0 GTD / 170 HP / 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione