Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 229
Aixam , 81
Alfa Romeo , 1370
Alpina , 29
Artega , 20
Audi , 14406
BAIC , 4
Bentley , 33
BMW , 10760
BMW , 1
Bugatti , 22
Buick , 21
Cadillac , 101
Chevrolet , 793
Chrysler , 527
Citroën , 3185
Corvette , 11
Dacia , 155
Daewoo , 119
Daihatsu , 68
DeTomaso , 1
Dodge , 166
Ferrari , 34
Fiat , 5195
Ford , 13829
Great Wall , 34
GMC , 34
Grecav , 2
Honda , 362
Hummer , 87
Hyundai , 1357
Infiniti , 50
Isuzu , 60
Jaguar , 562
Jeep , 688
Kia , 786
KTM , 20
Lada , 6
Lancia , 732
Land Rover , 2240
Landwind , 4
Lexus , 67
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 54
Lotus , 4
Maserati , 38
Maybach , 4
Mazda , 742
Mercedes-Benz , 48408
MG , 36
MINI , 884
Mitsubishi , 1045
Morgan , 3
Nissan , 2664
NSU , 5
Opel , 6965
Peugeot , 3755
Piaggio , 21
Pontiac , 11
Porsche , 1040
Proton , 1
Renault , 4788
Rover , 229
Saab , 147
Seat , 1417
Škoda , 958
Smart , 2356
Spyker , 1
Ssangyong , 288
Subaru , 53
Suzuki , 417
Tata , 58
Toyota , 5883
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 15
VW Volkswagen , 25759
Volvo , 1222
Wartburg , 4
Wiesmann , 1
Yugo , 12
Zastava , 17

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Sot 13:46
Linku:
,

Jeep Patriot

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Korr 17:35
Linku:
,

VW GOLF 7 1.8 TSI Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:08
Linku:
,

Ford Focus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:25
Linku:
,

OKAZiON GOLF 5

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 00:35
Linku:
,

SHITET BMW 320 XDRIVE 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:09 ,

BMW 118 VITI 2008 ME 6 MARSHA .... OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:09 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:08 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:08 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:08 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:08 ,

BMW 320 VITI 2007 AUTOMATIKE NAFTE ... OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

Shitet ose nderrim E klas avantgarde 2004 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:08 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:08 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:08 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:08 ,

VW POLO 1.4 16v 2004 GAZ-BENZIN LOVATO

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:08 ,

Shitet ose nderohet BMW X5

4 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

TOUAREG 3.2BENZIN FULL EXTRA TARGA CH����

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:08 ,

MERCEDES C220 ELEGANC AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:08 ,

Mercedes benz c class 220

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

OKAZIONNNN shitet ose nderohet Pasat Automat

3 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Peugeot 308, viti 2011, 1.6 nafte

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:07 ,

FORD FIESTA-VITI 2010 1.6 DIESEL ECONETIC��PERFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:07 ,

Shitet ose nderohet Mercedes S450

15 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Audi Q3, viti 2012, 2.0 nafte, Automat S-tronic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:07 ,

OKAZIONNNN BENZ \\\E320 EVO(pa taks lluksi) 2008

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:07 ,

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE- PERFEKTE!! AUTOMATIK

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

Toyota Aygo Viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:07 ,

Golf 6 Blu Motin.1.6 Nafte Viti 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 ,

Shitet ose nderrim E klas avantgarde 2004 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:06 ,

MERCEDES C220 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:06 ,

Mercedes Benz E350 CDI

13 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

FORD KUGA automat

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

❌OKAZION❌C CLASS 200,ZVICER,BENZIN/GAZ,AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06
Linku:
,

❌OKAZION❌SUZUKI GRAND VITARA,ZVICRA,AUTOMAT,FULL

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Golf 5 Plus ,1.9 nafte ,Viti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

Megane 1.5 naft 2000€ vit 07

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

BMW 630i

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:05 Dyqani ,

E Class 250 bluetec AMG paket super fulll!!

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:05 Dyqani ,

Audi A3 SportBack 1.6 TDI S-Tronic 2011-Automat

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:04 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte e sapo ardhur 161 km!!!!

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:04 ,

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Mercedes Benz E Klas,220 CDI Avangard nga Belgjika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:04 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Dyqani ,

OKAZION!FORD FOUCUS 1.6 DIESEL “TITANIUM”VITI 09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:04 ,

Clk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Peugeot 206 1.4 hdi

210 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:04 Dyqani ,

Mercedes-Benz E class EVO 220 CDI VITI 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

C4. Full option me dogane . 2350 euro

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:04 ,

TOYOTA YARIS

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim