Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 434
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2546
Alpina , 63
Artega , 38
Audi , 30705
BAIC , 21
Bentley , 51
BMW , 21208
Brilliance , 10
Bugatti , 37
Buick , 29
Cadillac , 186
Chevrolet , 1392
Chrysler , 876
Citroën , 5794
Corvette , 18
Dacia , 210
Daewoo , 196
Daihatsu , 207
DeTomaso , 4
Dodge , 349
Ferrari , 40
Fiat , 11317
Ford , 29479
GMC , 67
Great Wall , 59
Grecav , 6
Honda , 762
Hummer , 135
Hyundai , 2871
Infiniti , 73
Isuzu , 111
Jaguar , 1023
Jeep , 1449
Kia , 1352
Koenigsegg , 10
KTM , 27
Lada , 14
Lancia , 1366
Land Rover , 4657
Landwind , 6
Lexus , 103
Lifan , 10
Ligier , 6
Lincoln , 92
Lotus , 5
Maserati , 82
Maybach , 13
Mazda , 1348
Mercedes-Benz , 101773
MG , 46
MINI , 1575
Mitsubishi , 2075
Morgan , 4
Nissan , 4985
NSU , 7
Opel , 14818
Peugeot , 7067
Piaggio , 68
Plymouth , 2
Pontiac , 9
Porsche , 1711
Proton , 3
Renault , 8528
Rover , 350
Saab , 292
Seat , 2941
Škoda , 1879
Smart , 4553
Spyker , 2
Ssangyong , 401
Subaru , 127
Suzuki , 910
Talbot , 1
Tata , 112
Tesla , 14
Toyota , 12655
Trabant , 5
Triumph , 2
TVR , 21
UAZ , 8
VW Volkswagen , 55518
Volvo , 3056
Wartburg , 8
Wiesmann , 7
Yugo , 29
Zastava , 29

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.26 Mar 08:42
Linku:
Makina , Tiranë

�������� Mercedes benz E300 bluefficiensy Automatik ��������

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:15
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota auris 1.4 Naft 2009 Me letra Automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2013 - VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 4MOTION

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:40
Linku:
Makina , Vlorë

Mercedes benz c class w205

21 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:09 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel / Manuale / Me Dogane

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

Ford mondeo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:09 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

ML350 Bluetec , 2015 !!!!

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Renault Scenik 1.6 Benzin Gaz

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Peugeot 301 (viti 2018)

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

range rover sport

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Toyota Avensis 2.0 D4D Diesel Viti 2006 Euro 4 Cmimi 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

♥️♥️♥️ Shitet Peugeot 107 ♥️♥️♥️

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:08 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:08 Makina , Fier

Ford C Max 2.0 Diesel. 2010 ,Automatike!

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:08 Makina , Fier

Polo1.4 Benzin 2009 167mij km

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Passat CC 2016, automat, 2.0 tdi, automat, navi, 14700 euro

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Passat 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14700 €

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 TDCI, navi, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 tdci, navi, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:08 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 2012 1.4Naft Euro5

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:08 Makina , Fier

Ford 1.6 Nafte 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:08 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:08 Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET…E class 350 nafte,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Fier

Peugeot 3008. 1.6 diesel. Kamjo Automatike

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:08 Makina , Fier

Mercedes-Benz C Klas 200 naftë i vitit 10/2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale 2008

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

✅ SHITET OKAZION ✅ Citroen C5 2.0 Diesel Manuale

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Karroce Alumini 9.5 Meter e gjate Viti 2021

6 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

✅ DISQE DHE GOMA ✅ �� AUTO SHEHU �� TIRANE

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione