Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 303
Aixam , 78
Alfa Romeo , 2006
Alpina , 40
Artega , 31
Audi , 21103
BAIC , 10
Bentley , 42
BMW , 15399
Bugatti , 30
Buick , 24
Cadillac , 119
Chevrolet , 1017
Chrysler , 712
Citroën , 4321
Corvette , 15
Dacia , 158
Daewoo , 177
Daihatsu , 112
DeTomaso , 2
Dodge , 234
Ferrari , 39
Fiat , 8110
Ford , 21639
GMC , 47
Great Wall , 51
Grecav , 2
Honda , 545
Hummer , 103
Hyundai , 2015
Infiniti , 57
Isuzu , 78
Jaguar , 821
Jeep , 1008
Kia , 1030
Koenigsegg , 11
KTM , 23
Lada , 15
Lancia , 1028
Land Rover , 3035
Landwind , 5
Lexus , 80
Lifan , 6
Ligier , 4
Lincoln , 70
Lotus , 4
Maserati , 53
Maybach , 4
Mazda , 982
Mercedes-Benz , 75037
MG , 42
MINI , 1173
Mitsubishi , 1589
Morgan , 3
Nissan , 3600
NSU , 5
Opel , 10963
Peugeot , 5384
Piaggio , 44
Plymouth , 1
Pontiac , 9
Porsche , 1152
Proton , 1
Renault , 7049
Rover , 286
Saab , 232
Seat , 2194
Škoda , 1401
Smart , 3507
Spyker , 2
Ssangyong , 334
Subaru , 66
Suzuki , 609
Talbot , 1
Tata , 70
Toyota , 8894
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 19
UAZ , 1
VW Volkswagen , 38503
Volvo , 1862
Wartburg , 5
Wiesmann , 4
Yugo , 19
Zastava , 18

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.12 Maj 22:21
Linku:
,

W220 Rexhina S class 320 shitet Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:11
Linku:
,

Okazion! Hyundai! i30 Diesel 1.6 Viti 2008 Super gjendje!!!

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16
Linku:
,

Golf 6 2.5 74000km

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Maj 22:56
Linku:
,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 22:21
Linku:
,

SHITET FORD FOCUS 2009

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:37 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:36 ,

BMW X5-2009 X-drive

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

C-Class 220 Dissel Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

PROGRAMIM KROSKOTI VW-AUDI-SEAT-SKODA

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:36 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 ,

Ford Explorer Xlt Benzine-gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:36 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

S klas

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

Nissan Micra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:36 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

Volkswagen Polo 1.6 Benzine/Gaz Fabrike 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:36 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:36 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:36 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 ,

Peugeot 307

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

AUDI A4 VITI-05 MOTORR 2.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:36 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Mercedes C-class W203

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

☑️ Mercedes-Benz C250 Cdi FACELIFT ///AMG 2012 FULL OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

VOLKSWAGEN PASSAT VITI-07 MOTORR 2.0 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:36 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Golf V Plus “Goal”07 Automat

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Benz cklas viti 2009

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

SHITET FIAT BRAVO

3 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:36 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

OKAZION. Shitet Mercedes-Benz ML 4Matic 320 CDI

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36
Linku:
,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

BMW X6 40D I sapo ardhur nga Berlini

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:35 ,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Mercedes benz c class C180

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

GOLF PLUS 1.9 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

Golf 6 benzin gaz 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:35 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione