Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 452
Aixam , 121
Alfa Romeo , 2891
Alpina , 66
Artega , 40
Audi , 31911
BAIC , 22
Bentley , 56
BMW , 22499
Brilliance , 10
Bugatti , 37
Buick , 30
Cadillac , 187
Chevrolet , 1402
Chrysler , 937
Citroën , 5995
Corvette , 21
Dacia , 212
Daewoo , 281
Daihatsu , 238
DeTomaso , 4
Dodge , 349
Ferrari , 40
Fiat , 12874
Ford , 32737
GMC , 68
Great Wall , 59
Grecav , 6
Honda , 801
Hummer , 136
Hyundai , 3040
Infiniti , 74
Isuzu , 119
Jaguar , 1102
Jeep , 1520
Kia , 1396
Koenigsegg , 10
KTM , 27
Lada , 14
Lancia , 1524
Land Rover , 4937
Landwind , 7
Lexus , 103
Lifan , 11
Ligier , 7
Lincoln , 100
Lotus , 5
Maserati , 82
Maybach , 13
Mazda , 1375
Mercedes-Benz , 114139
MG , 49
MINI , 1593
Mitsubishi , 2341
Morgan , 4
Nissan , 5237
NSU , 7
Opel , 16792
Peugeot , 7826
Piaggio , 78
Plymouth , 2
Pontiac , 9
Porsche , 1711
Proton , 3
Renault , 9629
Rover , 414
Saab , 313
Seat , 3329
Škoda , 2017
Smart , 5341
Spyker , 2
Ssangyong , 412
Subaru , 129
Suzuki , 967
Talbot , 1
Tata , 116
Tesla , 16
Toyota , 13065
Trabant , 5
Triumph , 2
TVR , 22
UAZ , 9
VW Volkswagen , 60247
Volvo , 3171
Wartburg , 8
Wiesmann , 7
Yugo , 31
Zastava , 29

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 12:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 5 ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 10:03
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML full optional

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK),FULL!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10
Linku:
Makina , Tiranë

C class 220 amg line

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:46
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 TDCI 6+1 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:21 Makina , Sarandë

Audi A8 2014 3.0 quattro Ndrohet me hyrje + ��

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

toyota yaris-2003 AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

OKAZION Hyundai Grandeur 2012 vetem gaz

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

�� Shitet Ford Fiesta Ghia Manual 1.6 benzine 2004

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Fier

EVOQUE,VITI 2013, 2.2 NAFTE ,AUTOMAT

20 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Fier

HILUX,( AUTOMAT ) 3.0 NAFTE, 2009

16 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automt

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml350

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:21 Makina , Kukës

Mercedes-benz SLK

7 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Makina te matkave te ndryshme

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:21 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21 Makina , Pogradec

MERCEDES -BENZ (Lorinser) C-220 NAFTE AUTOMAT VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 tdci

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

BMW X5 4.0d PAKETA M PA TAKS LUKSI 30.000EURO

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E350

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

93.000 KM Fiat Punto Evo 1.4 Benzin Automat

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:21 Makina , Gjirokastër

Audi a4

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:21 Makina , Vlorë

Renauld Scenic 1.5 Naft

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

����Ford Fiesta 1.6 Automat 2007����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

Mercedes benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet Bmw x5 E70 look M me gjitha sherbimet e kryera

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

Shitet citroen c 4 kambio automatike

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Audi 2020 naft 3.0 KM 156 okazion 88000 mij euro

88 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Vw Golf PLUS ‼️ 1.9 Nafte��Super mjet��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Kucovë

E 270 cdi

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:20 Makina , Krujë

audia6

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet polo

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

BMW 120D Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

VW GOLF VII

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Volkswagen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:20 Makina , Pogradec

Shitet ose nderrohet c klass 220

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Kavajë

Okazion1,2 benzin gaz viti 2005 2000€ padiskutim

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Shkodër

Mercedez benz E class

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Automat, Nafte e sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet toyota yaris 2003 automatike

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Vlorë

BMW SERIA3 2009 3.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione